Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

sajab
31. říj 2011

@mufinka26 Možná máš pravdu, ale když já v únoru běhala na záchod celé noci už od 3 dne po ET ☹

mufinka26
31. říj 2011

@sajab to nesmíš srovnávat, každý těhu je jiný a já třeba na wc lítám teprve ted 😉

sajab
31. říj 2011

@mufinka26 No dobrá, tak jsi mě tedy mírně uklidnila, ale jak se znám, za půl hoďky to na mě příjde znova. Také díky manželovi, ten už chodí a ptá se: už?? už něco cítíš? Už máš příznaky? 😠 😠 😠 Nebo mě prozměnu zase zažene odpočívat 😠

gambrinuska
31. říj 2011

@sajab já jsem asi 6t a příznaky nemam žádné, kromě občasného pobolívání podbřišku a to nevim jestli to nejsou střeva a // tam mam, takže kliiid takhle jsem plašila před pár dnama, opravdu jsem byla úplně bez příznaků 😉

mufinka26
31. říj 2011

@sajab hele musíš trošku manžela usměrnit at se hodí do pohody, tohle ti taky moc nepřidává 😠 😉

sajab
31. říj 2011

@gambrinuska Jo já vím, viděla jsem tu dálnici do Vídně 😀 😀 😀 😀 😀 Moc krásná, už bych také chtěla, ale stejně pořád nevím jestli testovat, nebo to raději neriskovat, na kontrolu(test) jdu příští týden v pondělí. 😒 Už jsem slyšela, že každé těhu je jiné, ale některé příznaky zůstávají stejné pořád.

janinous
31. říj 2011

@sajab Sajabko, nebooooooj, všechno bude dobré.. Nezapomeň na ty dva andílky, kteří na vás dohlížejí!!!!!! 🙂 A podle mne je na příznaky ještě opravdu brzo 🙂

sajab
31. říj 2011

@mufinka26 No jo, já se snažím,ale je to čímdál těžší ☹

sajab
31. říj 2011

@janinous Janinko, ty jsi také zlatíčko, vím, že ty jsi na tom ještě hůř než já 😒 😅 ale když já už to chci vědět. Andílky prosíme opravdu denně aby na nás nezapoměly, že také chceme už mít to štěstíčko(a).

gambrinuska
31. říj 2011

@sajab takhle jsem opravdu plašila před pár dny, takže úplně vim co prožíváš 😔 ☹ ale asi to musíme prožít každá, každé těhu předtim mě pobolíval podbřišek a prsa a pokaždý to dopadlo na.. 🙄 a ted vůbec nic takže jsem byla taky na dně, nechci to zakřiknout ale takové // jsem nikdy ještě neměla 😵

mufinka26
31. říj 2011

@sajab on to hodně prožívá vid?

sajab
31. říj 2011

@gambrinuska Asi jo, každá plašíme a některý naprosto zbytečně 😉 😉 😉 Tak tedy to jetě nechám, a uvidíme, jak to dopadne. 😔

janinous
31. říj 2011

@sajab No vidíš... Ty už budeš dávno házet do albíček fotky dálnic a já budu furt dumat a říkat si: "testnout, netestnout, testnout, netestnout..." 😉 Do toho ty nervy, že v případném těhu si mi hyperstimulák nejspíš vrátí..a to navíc ještě ani neodezněl 😉 No vyhlídky nic moc!! 🙂 Ale stejně věřím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂

sajab
31. říj 2011

@mufinka26 No to si piš, že jo. Pořád ho mám před očima, když za mnou přišel do porodnice a já na něj ukázala, že NIC není, že už NEJSOU ☹ 😢 😢 😢 Ten obrázek do smrti nezapomenu. ☹

sajab
31. říj 2011

@janinous 😎 😎 😎 Jsme bojovnice, dali jsme se na vojnu a teď válčíme na té nejtěžší frontě 😉

janinous
31. říj 2011

@sajab Tak tak... Jsme bojovnice!! 🙂 Kdyby tohle měli místo nás podstupovat chlapi, tak lidstvo vyhyne 😉 Ale my to zvládnem!!!!!!! Takže žádné pesimistické myšlenky a všechno dobře dopadne!!! 🙂

mufinka26
31. říj 2011

@sajab
@janinous správně holky, bojovat se musí 😀

sajab
31. říj 2011

@mufinka26 Všechny bojujem ale některé z nás ten boj přemůže ☹ ostatně sama to dobře znáš
😉 😅

mufinka26
31. říj 2011

@sajab to joo, ale vždycky sem musela bojovat dál a vyplatilo se to 🙂 jen se ted modlím, že se nebude opakovat to co před dvěma lety kdy sem v 11tt přišla o miminko, ale vnitřně cítím, že to bude v pořádku 😉 🙂

sajab
31. říj 2011

@mufinka26 Určitě už to bude v pořádku, to špatné už máš zcela určitě všechno za sebou a teď tě čekají jen ty nejkrásnější dny.

mufinka26
31. říj 2011

@sajab tak tak.. a tebe čeká to samé, prostě tvoji andílci vám pošlou krásné a zdravé miminko/ka 😀

sajab
31. říj 2011

@mufinka26 Tak to bude jen dobře,také si nic jiného nepřejeme.

daphney
31. říj 2011

Dobré ranko,jakpak se všechny máte? Koukám tady je to samé ranní ptáče 🙂 Já se jdu pokusit poprat se snídaní a přitom budu nakukovat 😉

sajab
31. říj 2011

Tak už vás zase musím opustit. By mě zajímalo, kdo mu za to hlídání platí?? Já teda NE 😠 😀

cuddle
31. říj 2011

ahoj, pekne pondělí - krev odevzdana, ultrazvuk ukazal asi 15 foliku velikosti 10-13mm a dalsi drobne kolem 5mm, sliznice 9mm, doktor rikal, ze pekna stimulace, tak mu verim - sice jsem minule mela asi 18 foliku ( z toho 12 zralych vajuch ) , ted to vypada na 15, tak treba to bude podobne - v 1 si jeste budu volat kdy mam dojit znovu, zatim to vypada na OPU v sobotu....

cuddle
31. říj 2011

@sal80 hltam info co je noveho a zatim koukam nic....

caricia1
31. říj 2011

@cuddle Ahojky,tak to jsi dopadla dobře vid?To je fajn 😉 do soboty budou vypadat ještě líp 😉

cuddle
31. říj 2011

@caricia1 snad jo minule jsem mela 8den nejvetsi 9mm ted mam i 8 x 13 a 5x 12 , takze o neco vetsi i kdyz je to den rozdil

caricia1
31. říj 2011

@cuddle To vypadá dobře 😉 za chvíli bude OPU ,ET a budeš těhule! 😉

cuddle
31. říj 2011

@caricia1 ET porad zvazuju, dle vyvoje a situace, porad jsem chtela vse zamrazit a jit az na KET, uvidime , budeme mit asi PISCI to si priplatime a PGD nam zaplati pojistovna, snad bude co testovat, holky oteviram tema namocenska po OPU - kdo jste mely a kdo ne? porad to zvazuju, jestli to tim, ze je to nas posledni pokus nevzit opravdu svedomite a zustat doma, minule jsem chodila do prace, ale zase se bojim abych se moc nesledovala a nemela cas porad premyslet........pomoooooc radu