Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

janinous
2. lis 2011

@gambrinuska jéééé, ta je nááááádherná!!!!! Tohle je ta moje Lilinka, kterou už má moje mamča ☹

janinous
2. lis 2011

@sal80 Kačenka je kráááásnááá slečna!!!! Ale na to nahalaté morče by mě nikdo nenalákal!!! 😉 No a neboooooj, že budeš trajdat sama..budeme dělat celorepublikové srazy!!! 😀

gambrinuska
2. lis 2011

@janinous taky jsem kočičina 😉 , škoda že Lil nemáš doma, určo by tě rozveselila, je nádherná
@sal80 ty jsi ale nepřejícná, ty můžeš a ona chudák ne jo 😠 😠 😀 😀

sal80
2. lis 2011

@sajab Kdepak...ta má útrum 😀

sajab
2. lis 2011

@sal80 Jasně jak píše @gambrinuska ty můžeš a ona ne??? To je nějaká spravedlnost?? 😀 😀 😀

sal80
2. lis 2011

@gambrinuska Má smůlu, páč já bych je nikomu nechtěla dát (aby je nešidil) a nejsem si jistá, jak by vypadal život v panalákovém bytě se 12ti psy 😕 😀

gambrinuska
2. lis 2011

spikneme se proti Sal svobda sexu pro Kačenku hiphiphurá!!!! 😀 😀 😀

daphney
2. lis 2011

@gambrinuska teď jsem ještě našla tohe...
http://www.orift.com/cs/hladina-hcg-moc-krev-54

tak podle téhle tabulky odpovídám na dvojčata 😀

janinous
2. lis 2011

@sal80 Jako Tobě se ten hrošík opravdu líbí???? 😀 Jako je to SVÝM ZPŮSOBEM milučké..ale když si vzpomenu, jaký bordel z morčete býval, tak raději ne-e 😉

daphney
2. lis 2011

@janinous jéééééé ta je nádherná, já chci taky zvřátko ☹ nebo alespoň mimčo 🙂

gambrinuska
2. lis 2011

@daphney a pak že si z tebe utahuju, to ze mě mluví zkusenossti 😀 😀 😀

janinous
2. lis 2011

@sal80 @gambrinuska @sajab Já myslím, že Sašenka má absťák...tak by nepřežila, kdyby si Kačenka užila a ona ne 😀

janinous
2. lis 2011

@daphney mimčo bude...ale co já?!?!?!?!?! 😉 Já ještě ani nemám co testovat 😉

sajab
2. lis 2011

@janinous @gambrinuska Jo zahajujeme spiknutí proti Sašence 😀 😀 😀 😀

daphney
2. lis 2011

@janinous neboj za pádní budeš čůrat na papírky jako o závod 😀

daphney
2. lis 2011

@gambrinuska no uvidíme co tam na nás na tom UZ vykoukne 😀

sal80
2. lis 2011

@janinous Přijde mi tak ošklivé, že je až krásné 🙂

sal80
2. lis 2011

@janinous Ale Sašenka absťák nemá 😝

sal80
2. lis 2011

@sajab @gambrinuska Asi s vám rozvážu veškeré vztahy, dámy!!!! 😀 😀 😀

sajab
2. lis 2011

@sal80 😝 😝 😝 😝 😝

janinous
2. lis 2011

@sal80 Janička kupodivu absťák taky nemá 🙂 Jen té mojí polovičce začíná harašit 😉 Ale vydrží..musí 😀 Se mnou nic nerozvazuj...já se s nima v tom spiknutí nepaktuju 😉

sal80
2. lis 2011

@janinous Kdepak, s Tebou nic rozvazovat ani nemíním 😉

sal80
2. lis 2011

Mám pracovní schůzku, takže jdu. Zatím ahoj, ženy moje 🙂

janinous
2. lis 2011

@sal80 Tak pa...já jdu péci šnečky 😉

gambrinuska
2. lis 2011

já taky přiznam, u nás už je absták oboustraný a dost velký 😅

janinous
2. lis 2011

@gambrinuska No u mně vzhledem k těm bolestem, co jsem zažívala..a ještě to není úplně sto pro..veškeré choutky přešly 😉

sajab
2. lis 2011

@janinous No tak u nás se o nějakých chutích nedá ani mluvit. Nervi dělají svoje, ale v únoru, to bylo děsné, tak jako nikdy jindy mě přepadly taková chutě,až to pěkné nebylo 😀

janinous
2. lis 2011

@sajab No já si jaksi nějaké intimnosti momentálně ani nedokážu představit.. Jediné, co mě momentálně bere, je masáž nožiček..a tu mám každý večer 😉

daphney
2. lis 2011

No já bych si říct teda dala, ale ten můj vzorňas o něčem takovém nechce ani slyšet, když je prý zákaz, musí se dodržovat 😀 Prý s ještě nasexujem až dost 😀 😀 😀

sajab
2. lis 2011

@janinous Ale můj je stále doma. 😀 😀 😀 😀 😀 Já to totiž mám také a k tomu ještě hladění bříška a neustále domlouvání, ať už konečně dají vědět, že je jim tam dobře 😅 😅 😅 O intimnostech u nás také není a vlastně ani nikdy z manžovi strany nebylo řeči 😉 a když už tak jsem nechtělá já a mimi souhlasily.