Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

vannilie
8. srp 2011

@maky30 jo asi mas pravdu.jinak to nejde.to by jsme se fakt utrapily

maky30
8. srp 2011

@marca22 to je pecka.. a pojišťovna to zaplatí kolikrát?

marca22
8. srp 2011

@vannilie taky se brzy dočkáme,alespoň máme urovnané prirority a budeme si toho vážit,ne jako někdo kdo ani neví jak k němu přijde
@sajab snad se ta karta brzy obrátí

maky30
8. srp 2011

holky já už musím dneska letět, jsem ráda že jsem narazila na tuto diskuzi, zítra zase přijdu papa a držte se 🙂

vannilie
8. srp 2011

@maky30 jo tak se mej.opatruj se.

vannilie
8. srp 2011

@marca22 jo verim tomu ze se dockame.kazda jsme si tady uz prozila sve.presne tak jak pises budeme si toho vazit.

sajab
8. srp 2011

@marca22 No doufám, že to bude už na podzim 😉 Jinak skončím někde úplně jinde.
@maky30 Tak páááá 😉

vannilie
8. srp 2011

@sajab jo neboj bude to na podzim

sajab
8. srp 2011

@vannilie Jasně, musíme být optimisti,no né? A pak když už máme tak "zahnojeno" 😉 😀

marca22
8. srp 2011

@maky30 pojišťovna platí pouze 3 cykly,mě ještě 2 zbývají,protože první 2 byly přerušené,jeden před punkcí a druhý po punkci,takže mi přispěje teď nějakých 40tis. na léky pro dárkyni,na opu,na ET 23000 dáme my dárkyni jako odměnu,zbytek ještě na nějaké stimulační léky,ISCI,mražení embryí atd a kdyby tenhle cyklus nevyšel mám pak nárok zadarmo od pojišťovny ještě na 1 ET ze zmražených,pak už si to musíme hradit sami,ale snad to nebude potřeba

vannilie
8. srp 2011

@sajab jo presne tak.to bude vse dobre.uvidis.verim tomu

vannilie
8. srp 2011

@marca22 take jste si prozili svoje

sajab
8. srp 2011

Já sice moc nevěřím ale budu se snažit. Já už tak moooooooooooooooooooooooccccccccccccc chci miminko ☹

marca22
8. srp 2011

@vannilie jsou ženy které se snažily třeba 10 let,já si třeba nedokážu představit že kdyby to šlo hned,že už bych měla třeba 3letého prcka,to bych se nemohla těšit na to mimiňátko,vlastně jsem
ráda že nás to teprve čeká,zatímco mé známé a kamarádky už mají třeba 4 leté prcky a už mají jiné starosti my teprve budeme mít mimíska

vannilie
8. srp 2011

@sajab joja ti rozumim.ja chci take moc miminko ☹

vannilie
8. srp 2011

@marca22 jo ja vim.asi mas pravdu.uz at je mame v naruci.

vannilie
8. srp 2011

sajab kolik ti je let.me bude 30 v lednu

marca22
8. srp 2011

@vannilie v červnu už budem určitě všechny chovat 😉 tedy naše,ne jen "cizí"

sajab
8. srp 2011

@vannilie Mě bude v říjnu 27. Když chtěl manžel miminko před 8 lety tak jsem mu říkala, že je ještě čas, jenže teď vím, že kdyby jsme to tenkrát už zkoušeli mohli jsme teď už mít mimi.

vannilie
8. srp 2011

@sajab to si mlada jeste.neboj dockame se.ja vim ja to znam.

vannilie
8. srp 2011

@marca22 jo snad mas pravdu.

sajab
8. srp 2011

@vannilie To slyším neustále, že jsem mladá,ale já už to tak necitím. Do těch 25 jsem to ještě brala,ale teď 😒 Miminko si přeji už 4 roky,takže také celkem dlouho. Pocházím s rodiny, kde je spoustu dětí, takže vlastně neustále nějaké mrně.

vannilie
8. srp 2011

@sajab ja ti rozumim.me bude 30.vim co to je.je to moc tezke.musime vydrzet

sajab
8. srp 2011

@vannilie Já vím, jsou horší věci,mohlo se také stát, že by jsme děti nemohli mít vůbec. Musím říct, že mám bezvadného manžela který je chápající a mám v něm velkou oporu 😉 Vlastně bych neměnila, protože takového chlapa bych už nenašla,vše mi udělá,uklidí navaří opere vyžehlí no úplná bomba. Jen to miminko nám chybí.

vannilie
8. srp 2011

@sajab jo presne tak.jen to mimco chybi.ja mam priteel 7let.take mam v nem oporu.take me pomaha navari,uklidi atd.. 🙂

marca22
8. srp 2011

Holky,pardon snad nevadí že se zeptám,ale chyba je na vaší straně nebo na straně partnera? U nás je chyba jen na straně mé,manžel je až extra plodný,až mě to kolikrát mrzí že ten už by moh mít někde jinde dětí jak smetí ☹

sajab
8. srp 2011

@vannilie Mě dokonce manžel tvrdil, že naše děti ani neuvidím, protože se o ně postará sám 😀 Bych chtěla vidět jak by kojil.Jediné co mu nejde je samotný počátek a to dělat děti 😒 Ty nám musí "uplacat" 😒 p.DR

vannilie
8. srp 2011

@marca22 a copak ti je.u me je take problem.pritel je take plodny.mel vyborny spermiogram

sajab
8. srp 2011

@marca22 No manžel má slepé a já jediný problém a to protilátky proti kardiolipidu,ale ty jsou lékama srazit 😖

marca22
8. srp 2011

Mám také protilátky proti kardiolipinu,proti beta2glykoproteinu v izotopu IgM,proti spermiím,zvýšenou imunitu NK buněk,MTHFR mutaci a aby toho nebylo málo tak mám selhávání vaječníků (tj. předčasná menopauza proto ta darovaná vajíčka) a výsledky z genetiky ještě ani nevím,takže celé těhotenství mě čeká anopyrin nebo injekce proti srážení krve a prednison,docela se bojim.

@vannilie Copak je tobě?