Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

katka1311
8. zář 2011

@vannilie Podle výsledků z HP ale doufám že už tento měsíc mám dostat MS 30.9.

vannilie
8. zář 2011

🙂

vannilie
8. zář 2011

😉

sal80
8. zář 2011

Ahoj. Pozdě, ale přece. Dnes jsem byla v CARu.Dostanu Menopur a Clostilbegit (nebo jak to MUDr. říkal), pak Fraxiparine. Začínám příští týden v sobotu. 14.9. mám UZ. Předpokládaný ET je okolo 18.10. MUDr. se bojí hyperstimulačního sy ☹ No uvidíme, nebudeme předbíhat....

sal80
8. zář 2011

@cuddle Čudličko..... ☹.....odpočiň si. Napíšu později na IP. Myslím na Tebe :-*

vannilie
8. zář 2011

@sal80 ahojky salinko

vannilie
8. zář 2011

😉

vannilie
8. zář 2011

@sal80 a to ams hormony v tabletkach nebo ne

vannilie
8. zář 2011

🙂

delina81
8. zář 2011

holky, měla některá z vás dlouhý protokol se sprejem, který se stříká do nosu? mám napsanou aplikaci 2x2 a stříkám do každé dírky 1x (vždy ráno a večer).No a manžel mě teď děsí, že jsem to špatně pochopila, že to je do každé dírky 2x (vždy ráno a večer). Já si normálně připadám jako pitomá, když v hlavě neudržím tyhle info. Ale když mě toho teď jde hlavou tolik ... blbě se mi pak soustředí, asi 😉

katka1311
8. zář 2011

@delina81 ahoj já si myslím že co psaly holky tak je to jednou do jedné dírky a pak zas do druhé ale moc ti asi neporadím,páč mě to ještě jen čeká.Ale zavolej si do CARu a tam ti to řeknou,na tom nic není 🙂 .Drž se.

delina81
8. zář 2011

@katka1311 zavolám, lepší je cítit se blbě, protože se furt na něco ptám 😒 , než abych něco pokazila

katka1311
8. zář 2011

@delina81 chápu že to je spousta informací,já myslím,že nejsi jediná kdo tam volá.Víš kolik nás je 😀 ?
Já taky jak nevím,tak mi manža řekne: a ty si neposlouchala??? 😅

katka1311
8. zář 2011

@delina81 a čím pak budeš dál stimulovat,jak si budeš píchat injekce.Zajímá mě to! 🙂

delina81
8. zář 2011

@katka1311 .. 😀 jo tak to přesně manžel říká 😀 dělá si ze mně pak srandu. No mám napsáno injekce Gonal F a dávky od 2DC 225 a 6,7DC 150. Dál to zatím nepokračuje. To pak bude kontrola. Nabídla mi rovnou pero, stejně bych nechtěla injekce, bála bych se píchat. Pak od 1 DC mám brát Prednison (1x ráno) a Anopyrin (1x večer). K tomu beru Norprolac 1x večer, ale to je kvůli úpravě mojí hormonální hladiny, to už beru přes měsíc. A ten sprej do nosu je Synarel.

sal80
9. zář 2011

@vannilie Ahoj. Včera jsem to vypnula, tak odpovídám až teď. Hormony budu mít v injekční formě. Mimo kyseliny listové, která je v tabletkách. Léky dostanu 14. i s vysvětlením. Nafotím...vložím 🙂

delina81
9. zář 2011

Holky, dneska se stalo něco božího!!! Prostě to musím napsat, i když pak nebudu stíhat do práce. Dnes mám vysadit utrogestan a čekat na MS a v podstatě už jsem začala stimulaci před IVF. Tak jsem si jen tak udělala test a jsou tam // . Jedna slabší, ale je tam. Neuvěřitelné 😲 . Tak jen doufám, že to není třeba důsledek toho nosního spreje ☹ . Musím zavolat doktorce a zeptat se. Dám pak vědět.

sal80
9. zář 2011

@delina81 Jejda....GRATULUJI!!!! Můj MUDr. mi říkal, že se to stává často, že žena otěhotní přirozeně těsně před IVF..jen když je na stimulaci 🙂 Budu držet palce 😉 Tfuj, tfuj, tfuj... 🙂

teruberi
9. zář 2011

@cuddle Cuddli,dlouho jsem necetla zpravy-je mi to moc moc lito,jako vsem tady. Doufam, ze se Ti brzy udela lepe. Drz se!

teruberi
9. zář 2011

@delina81 to by bylo super, dej pak vedet,drzim pesti!

pitrisek26
9. zář 2011

ahoj holky, vy jste toho nakecaly
@delina81 to je paráda, gratulace
tak já jdu hned tuto MS pro injekce a začínám taky stimulovat na první IVF-ICSI. Ale začínám panikařit, jestli mám kvalitní vajíčka, jestli nejsou prázdná ☹

teruberi
9. zář 2011

@pitrisek26 v klidu,pitrisku,vajicka budou urcite v pohode, neboj;) Snaz se byt v klidu,to je pro vajucha nejlepsi!!!

teruberi
9. zář 2011

Ja jsem dneska byla na utzv, mam tam 9 folikulku a odpoledne budu volat na vysledky krve...uz se mi to bliziii 😅

pitrisek26
9. zář 2011

@teruberi tak to máš dobrý výsledek, ty to prožíváš jak? hrotíš to nějak? já se teď dozvěděla o další těhotné kámošce a zase jsem z toho špatná

sal80
9. zář 2011

@pitrisek26 Také mám strach z toho, zda bude vůbec co oplodňovat ☹

pitrisek26
9. zář 2011

@sal80 no proto už chci mít první IVF za sebou, aspoň budu vědět, co a jak ... tohle čekání/nečekání je fakt šílené .. 😒

marca22
9. zář 2011

Ahojky holky,prý jsem tu dlouho nebyla,tak mám naklusat 😀 Malovali jsme a potom byl veliký úklid,no znáte to,takže nějak nebyl čas,večer jsem padla za vlast 😔 Teď ani nevím co je tu nového,už někdo stimuluje? Já začínám v neděli.

sal80
9. zář 2011

@pitrisek26 Ani mi nemluv ☹

sal80
9. zář 2011

@marca22 Já příští sobotu 🙂

pitrisek26
9. zář 2011

@sal80
@marca22 tak to vám držím palce a chci detaily, já jsem to teď vypočítala, že bych měla začít 3.10