Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

petrajda
13. zář 2011

@teruberi manželovi vlastně dělali jen klasický spermiogram a byli jsme na imulogii, tam musel vzorek také dávat. Toť vše.Teď budem mít při druhém pokusu ten novější způsob ICSI ,tudíč PICSI,ale to jsem tu už psala.Každopádně víc věcí stejně našli mě...endometriozu, neprůchodný levý vejcovod, nízké FSH, z dělohy mi odstraňovali srůsty.

cuddle
13. zář 2011

@petrajda jojo na ty uz jsem se divala , nasla jsem si kontakt na socilni pracovnici na mestsky urad kam spadame a rekla mi, ze muzeme prijit hned zitra , tak jelikoz zrovna manzel muze, tak tam zajdeme

cuddle
13. zář 2011

@teruberi
@petrajda ano imunologii mam ja, to pry bylo vporadku na sperma alergicka nejsem, genetiku samo pri prvnim pokusu automat nedelaji, takze tu nemame a tu ted budu chtit - co nejvic vedet nez se pustime dal

cuddle
13. zář 2011

@teruberi dekuju za poptani uz je to lepsi, dokonce jsem sama prekvapena, ze se k tomu nevracim - vse co bylo jsem zamkla a soustredim se na veci co budou

mufinka26
13. zář 2011

@cuddle děkuji kočko a jak ti je? ted sem četla, že budeš mít běhání po doktorech. Z tou adopcí to neni špatný nápad, třeba, když budete myslet i na tuto možnost, tak se pak třeba další IVF povede a už to bude v pořádku 🙂 moc ti držím palečky do dalších bojů hlavně hodně té psychycké síly 🙂

cuddle
13. zář 2011

@mufinka26 dekuju , vse v poradku po fyzicke strance mi nic neni, uz ani nespinim, ve ctvrtek jdu ke sve gyndarce uvidim co mi rekne ohledne pauzy , rekonvalescence atd. , vse spatne jsem zamkla v minulosti a jdeme dal smer budoucnost, ano proces adopce je zdlouhavy a narocny, tak se zamerim na neco jineho a kdovi treba nam to pomuze k vlastnimu ditku a kdyby ne tak treba za 3-4 roky se dockame toho adopcatka - pripadne bereme obe 🙂

petrajda
13. zář 2011

cuddle- já jsem mluvila s jednou mou známou, oni prošli celým procesem adopce.6 let před tím se snažili ivf cestou o vlastní děti,ale nevedlo se.Říkala,že celej adopční proces je sranda oproti ivf, tak snad ti to pomůže. Nakonec maj vlastního potomka,holčičku.Malej zázrak se stal - otěhotněla přirozeně.Mě to hodně dodalo síly.

cuddle
13. zář 2011

@petrajda vis co nebojim se ani tak toho papirovani atd. otazek, psychologu, skoleni - holt je to zase neco noveho . Prosli tim lide pred nami a projdou i s nami i po nas - proste to tak je - je to nejaky proces a nemyslim si, ze by to bylo tak slozite, aby nas neco vystrasilo . Ta cekaci doba samo to je negativum, ale co se da delat, uz ted se snazime 2 roky, dalsi 2 roky utecou jako voda a najednou mi bude 35 a budu premyslet co dal, jit ted zadat o adopci mi prijde lepsi - mam jistotu , ze jsem udelala co pokladam za spravne a pred sebou mam jeste pripadne 2 pokusy IVF ( kdyz se podari k tomu nejaky KET ) , tak treba se telo bude s nama kamaradit a prcka si priste necha az do konce ...ivf je taky neosobni zalezitost - porad mluvis o osobnich vecech , kamkoliv dojdes uz roztahujes nohy 😀 , posledni dobou slysim jen vajicka, spermie, transfer, zamrazeni, rozmrazeni , atd. .... 😒

mufinka26
13. zář 2011

@cuddle holka to si vystihla úplně přesně. Taky poslední dobou nic jiného neslyším a s tim roztahování nohou, už my to přijde normální, jako když jdu k praktikovi a ten my změří tlak. Ikdyž tam dole sem tak hlídaná, že k jinýmu doktorovi snad ani nechodim. 😅

katka1311
13. zář 2011

Ahoj holky nějak jste se rozjely 😀 měla jsem teda co dočítat 😉 byla jsem v práci a tam nemám net 😖

vannilie
13. zář 2011

ahoj holky

sajab
13. zář 2011

Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, nějaké novinky?
@vannilie ahoj 😉

vannilie
13. zář 2011

@sajab ahojky.ja porad nic.stimulovat zacinam zacatkem a rijna aty jak jsi na tom

petrajda
13. zář 2011

cuddle - to vystihla trefně.Teď jsme měli přes léto relativní klid,ale v zimě a na jaře to bylo vyšetření za vyšetřením a jak někdo píše,že se ostýchá před cizím gynekologem,někdo dokonce před tím svým,tak už mi to roztahování nohou 🙂 přijde skoro normální. A do caru chodím jako do svého obejváku 🙂

sajab
13. zář 2011

@vannilie No já to vše začnu nejdřív až v lispotadu,takže sem do diskuze už ani nepatřím. Jinak po včerejšku jsem pěkně na nervičky. 3 měsíce nechodím k rodičům, protože tam bydlí brácha ze švagřicí a začátkem srpna se jim narodil syn.Neděla mi to dobře takže jsem tam odmítla chodit a oni, jakoby si to snad neuvědomovali, i když moc dobře ví,že je něchci vidět si to včera přitáhli k nám,že zvát na křtiny. Zajímalo by mě jak mohou malého nechat křtít když nejsou ani vzítí 😠 Takže jsem úplně na prášky. Sama DR mi doporučila, pokud mi to nedělá dobře nestýkat se s nima a oni mi to dfělají naschvál!!!!!!!!

vannilie
13. zář 2011

@sajab neboj se listopad je tu za chvili.a jinak kasli na sveho brachu asi nejsou normalni.takto nevim kdo jim ho pokrti kdyz nejsou vziti

sajab
13. zář 2011

@vannilie jo za chvilku, ale začínám mít strach už teď 😖 Od "porodu" se mi vše jen se.. takže mám obavy, že ani tohle nebude vyjímka. No prej chodili na ponaučení takže už mají přesný termín,ale stejně jsem je nechtěla poslouchat, šla jsem pryč,to mi vykládal můj.

vannilie
13. zář 2011

@sajab musime verit a doufat.to bude ok.take mam strach.kasli na ne jsou to magori.vubec se jimi nezatezuj.a ty chodis do zlina do caru ze jo

vannilie
13. zář 2011

🙂

petrajda
13. zář 2011

@vannilie ahoj, prď na ně. Ad křtiny...pokud chodili předem na poučení může farář dítě pokřtít.To je stejné jako když se dva snoubenci chtějí brát v kostele a jeden z nich není pokřtěný, také chodí na poučení. 😉 V dnešní době jde skoro všechno. Byla jsem za kmotru holčičce jejíž rodiče se vzali až když se malá narodila a jí byli 4 roky 🙂

caricia1
13. zář 2011

Už jsem zpátky děvčátka,na chvilku...Jak se máte?? 😉 😉 😉

sajab
13. zář 2011

@vannilie Ano chodím,ty tady, že 😉

sajab
13. zář 2011

@petrajda To patřilo mě 😉 😉 Jo já vím, jak to chodí, jen se divím, že jim ho pokřtí když nesjou vzítí, myx když chodili s manželem na ponaučení před svatbou tak jsme to probírali, že bez cirkevního sňatku nemůže být dítě pokřtěno.

petrajda
13. zář 2011

@sajab jojo..promiň 🙂
no ono záleží i na panu faráři 😉 , tenhle byl a je takový alternativní 😀

sal80
14. zář 2011

@caricia1 Ahoj. Kde se furt touláš. Tu na Tebe čekám a Ty jsi samá kytka a šaty a na nebohé přítelkyně tu ÚPLNĚ kašleš. To od Tebe ale není hezké. Je to ŠKAREDÉ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ☹ 😀 😀 😀 😀

caricia1
14. zář 2011

@sal80 Nazdárek..No už jsem tu no.Ale dnes zase jen na dopol,pak jedu ke kadeřnici 😀 😀 Jak ti dupou králici? 😀

mufinka26
14. zář 2011

@sal80
@caricia1 dobré rááánko 🙂 dneska tu moc nebudu sem zase v robotě 😒 jak se jinak máte? a co naše nevěstinka??? 😀

caricia1
14. zář 2011

@mufinka26 😀 Docela dobře 😀 Já taky za chvíli pomažu do města...Kdy budeš testíkovat? 😉

mufinka26
14. zář 2011

@caricia1 v pátek, ale vypadá to, že nám to opět nevyšlo ☹ nemám vůbec žádné těhu příznaky ☹ no pokud bude testík v pátek negativní, tak si zajdu v pondělí na krev a v nejhorším máme ještě jednoho mrazáčka. Kdyby ani ten nevyšel tak v lednu další stymulka 🙂 😀

caricia1
14. zář 2011

@mufinka26 Hele na příznaky moc nekoukej.Přece víš že je někdo má a někdo ne.Tím se nemůžeš řídit. 😉 Důležité je se nerozkrvácet 😉 Nemaluj čerta na zed a v pátek nám sem vymaluješ kráááásné // 😀 jasný??