Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

vannilie
18. zář 2011

@sajab je me to moc lito.nechapu to proc to nezkusili.to ti verim ze te to srazilo.nevim co na to rict ☹

sajab
18. zář 2011

@vannilie ☹ No i mě se těžce hledali slova,mé srdíčko se v tu chvíli rozlámalo ještě na menší kousíčky, DR to bylo strašně líto a sliboval, že se pokusí udělat maximum aby se to příště neopakovalo. začínáme až v listopadové MS. I tak je mi z toho strašlivě smutno, vždyť už teď bych mohla rodit. psala mi holka co jsme to spolu podstupovali ve stejnou dobu, že se jí včera narodili dvojčátka Barunka a Kubík 😢 😢 😢 Takže jsem si zase pěkně pořvala.

vannilie
18. zář 2011

@sajab je me to moc lito.uvidis ted uz si daji vetsi pozor,a budou se vic snazit.to verim ze sisi porvala.kdo nic takoveho nepodstupuje tak nevi co to je.myslim na tebe

sajab
18. zář 2011

@vannilie děkuji, já na tebe také myslím 😅 Kdy na to jdete vy?

vannilie
18. zář 2011

@sajab mame jit zacatkem rijna ale nevim jestli to neodlozim o mesic

sal80
18. zář 2011

@caricia1 Všeckóóóóóóóóóóóó nejlepčííííííííííííííííííííííí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sajab
18. zář 2011

@vannilie Proč? Nechce se ti do toho? nebo máš strach? Já bych nečekala ani minutu, kdyby to šlo, jenže nejde,a začínám mít obavy z uchycení 😖

vannilie
18. zář 2011

@sajab jo mam i strach.asi ja nevim

vannilie
18. zář 2011

@sal80 ahojky jak se mas salinko.myslela jsem na tebe 🙂

sajab
18. zář 2011

@vannilie To jdeš poprvé? Já poprvé měla také hrozný strach z neznámého, ale musím říct,že to nic není,a bála jsem se zbytečně. Teď se ale bojím znova, a to z jiného důvodu 😒

sal80
18. zář 2011

@mufinka26 Ahoj kotě. Teď to tu vše pročítám a je mi smutno s Tebou. Ale neboj...příště už to bude na tuty!!!!! 😉

vannilie
18. zář 2011

@sajab jo jdu poprve.bojim se neznameho jak pises.

sajab
18. zář 2011

@vannilie Tak to se vážně neboj, vím, že se to lehce říkám sama jsem nevěřila kamarádkce když mi to také říkala 😀 ale je to tak,není čeho se bát 😉

sal80
18. zář 2011

@vannilie Ahoj vanilko 🙂 Ty jsi zlatá, že jsi na mě myslela. Mám se celkem fajn. Od včera píchám do břicha Decapeptyl, takže už zase nějaký krok vpřed. Jak se máš Ty? 🙂

vannilie
18. zář 2011

@sal80 jak se mas.jak si dopadla v caru

sal80
18. zář 2011

@hello_kyttinka Ahoj. Také mám dlouhý protokol 🙂

vannilie
18. zář 2011

@sal80 jo jde to.ale uvazuju ze to ivf odlozim o mesic

vannilie
18. zář 2011

@sajab a ke komu chodis ve zline,dekuju si hodna

vannilie
18. zář 2011

😉

sajab
18. zář 2011

@vannilie ke Kovalčíkovi, je to opravdu strašně hodný Dr 🙂 Už bych neměnila,vlasně mě vedl celou dobu IVF,napřed ordinoval stimulace pak kontroli, kromě jedné tam jsem byla u Křenka no hrůza, pak mi odebíral vajíčka a nakonce zaváděl zpět,No a nakonec jsem ho měla i na genetice při kontrolách, takže vlastně "jeho" děti 😀

sal80
18. zář 2011

@vannilie
@hello_kyttinka
Dlouhý protokol je jako prevence u PCO před hyperstimulačním sy. Dávají se menší dávky hormonu a pomaleji. Od samotného podávání hormonuGonal, Menopur...) je OPU 13. -14. den.

vannilie
18. zář 2011

@sajab aha.ja chodim ke krenkovi.tak to je dobre ze kovalcik je takovy hodny

vannilie
18. zář 2011

@sal80 ja budu mit asi kratky protokol ze

sal80
18. zář 2011

@petrajda Já také píchám Decapeptyl a pak Menopur na 14 dní a jde prý o protokol dlouhý. Všk je to jedno, hlavní je, že bychom už mohly být těhotné. No ne? 🙂

vannilie
18. zář 2011

@sal80 a platila si neco za hormony

sajab
18. zář 2011

@vannilie Kovalčík mi připadá takový více citlivý 😉 jako by přesně věděl co se ve mě odehrává. To když jsem byla na jedné kontrole u Křenka, tak byl takový divný,prostě mi neseděl,byl pro mě dost nesimpatický 😖

sal80
18. zář 2011

@vannilie No...v CARu jsem dostala hormony a začala jsem 🙂 Proč budeš odkládat IVF o měsíc? Copak se stalo? ☹

sal80
18. zář 2011

@vannilie Za Decapeptyl a Menopur jsem nic nedala. Za ostatní léky (Agolutin, ATB, kys. listovou atd.) necelých 800,- Kč.

vannilie
18. zář 2011

@sal80 tak to je dobre ze si platila za hormony tak malo.kamoska platila 6000kc.nevim asi mam strach

vannilie
18. zář 2011

@sajab krenek je takovy zvlastni.ale me nevadi