Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

maky30
9. srp 2011

@sajab no tak to je tedy přístup 😝 Milánek ahááááááá 😀 tak šup k němu 😉

maky30
9. srp 2011

@sal80 no jasňačka... se už držím abych ho nekoupila hned 😀 můj už by ze mě asi padnul kdybych dovalila domů kočár, to si fakt nedovedu představit 😀

sajab
9. srp 2011

@maky30 Jasně, když doktora tak jen Milánka 😀 Dokonce jsem na něj dvakrát narazila i na genetice 😉 Kdyby jste slyšeli jak si s těma "mojima" andílkama povídal,prý aby nezlobili a pěkně se ukázali aby mohl zjisti jestli jsou zdraví 😀 Je to můj MILÁČEK 😀 😀 😀 😝

sal80
9. srp 2011

@maky30 Jsi divná....jako já 😀 I když se vsadím, že je nás tu celá banda takto smýšlejících 😀

vannilie
9. srp 2011

@sajab ahojky neboj bude dobre.uvidis

maky30
9. srp 2011

@sajab teda já čučím a náramně se bavím 😀 proč už jsi k němu dávno nepřešla? kdybych měla na CAR takovou tajnou lásku, jdu za ní hlava nehlava 😉 mimochodem - Křenka jsem nikdy neviděla, že by s našima spermíka prohodil jediné slovo, sobec 😀

maky30
9. srp 2011

@sal80 divné babizny 😀 a všechny stejné 😅

vannilie
9. srp 2011

@maky30 ahojky tak to aspon klid

marca22
9. srp 2011

@maky30 já jsem po laparce a dr. mi prodloužila marodní až do toho září,prý abych nebyla ve stresu,mám dost těžké zaměstnání (fyzicky i psychicky) takže doma uklízím,ještě budu malovat chodbu abychom to tu měli pěkné než budem čekat mimčo 🙂

sajab
9. srp 2011

@vannilie Já vím jednou dobře bude.
Před chvílí od nás odešla kamarádka s desetiměsíčním prckem.No věřte nebo ne ale ten malí mě úplně uklidnil,díky němu mám pocit,že se mi vrací síla tak šup šup,KDE JE TE ŘÍJEN?????????? 😀

sajab
9. srp 2011

@maky30 No právě že musí být jen tajná, můj tam celou dobu hcodil semnou až do ordinace, takže jsme to museli tajit 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vannilie
9. srp 2011

@sajab ahojky to budeme spolu v rijnu bojovat

vannilie
9. srp 2011

@marca22 ahojky.tak se hlavne setri.ja sem se vratila po 5tydnech marodeni do prace.letos porad jen marodim

vannilie
9. srp 2011

@sajab ja chodim ke krenkovi

sajab
9. srp 2011

@vannilie Jasně, když nás bude víc, nebudem se bát vlka nic!!! 😎 Šak si dáme vědět až na to půjdem.

maky30
9. srp 2011

@marca22 tak to odpočívej vím jaké to je .. já jsem byla na laparce v lednu a v práci jsem nahlásila že přijdu po týdnu a musela jsem to prodloužit na 14 dní a i tak to bylo brzo 😒 dělám v kanclu takže jsemto nějak dala

maky30
9. srp 2011

@vannilie aha já si to spletla, ke Křenkovi chodíš ty 🙂 budeme bojovat spolu, jasan.. pak si uřčitě písneme a třeba se i potkáme to by bylo fajn 😎

maky30
9. srp 2011

@maky30 jo a od té laparky mám na břichu a dole jizvu ☹ sestřička mi vytahovala tu hadičku a nebyla moc zkušená takže mi to tak nějak zarvala a museli to znovu střihat a šít, výborné.. mazala jsem vším možným a stejně tam je jizva ☹

sal80
9. srp 2011

@vannilie @sajab ...se přidávám do pluku bojovnic 😀

vannilie
9. srp 2011

@maky30 jo ke krenkovi chodim ja. a kdy k nemu jedes.

vannilie
9. srp 2011

@sal80 to vis ze jo jen se pridej 😉

marca22
9. srp 2011

@vannilie no já už marodím od března,protože jsme byli na 2. IVF,po punkci jsem měla zánět dělohy a moč. měchýře z kterého jsem se léčila víc jak měsíc a pak ta laparka,k tomu jsme stejně objížděli všechna možná vyšetření,takže jsem alespoň měla kdy,skloubit to ještě s prací to by byl nadlidskej úkol a to bych se mimča dočkala tak za 10 let 😠

sajab
9. srp 2011

@sal80 jsi srdečně vítaná,čím víc tím líp budeme se vzájemně podporovat a pak společně blinkat a pak rodit a pak na ty naše zlatíčka nadávat 😎 😀 😀

vannilie
9. srp 2011

@maky30 ja byla na laparce uz 2krat.ta hadicka byla pekne hnusna,dost to boli

vannilie
9. srp 2011

@sal80 ty uz mas vyhlidlej kocarek.a odkud jsi

maky30
9. srp 2011

@vannilie já tam půjdu někdy koncem srpna pro Utrogestan - bez něho nemám menstruaci a pak v září jak budeme plánovat IVF, ale přesný termín zatím nemám, a ty?

vannilie
9. srp 2011

@marca22 jo to je fakt.ja jsme marodila pres zimu asi 4mesice.pak jsme sla na mesic do prace pak jsem sla v dubnu na laparku .pak jsme marodila 3tydny.a pak me cekala inseminace v cervnu a marodila jsem 5tydnu

maky30
9. srp 2011

@marca22 jejda taky radost ☹ a z čeho ten zánět po punkci? zavinili to v Caru?

marca22
9. srp 2011

@maky30 nejspíš jo podle gynekoložky špatně vydezinfikované nástroje nebo mě špatně vydezinfikovali tam dole 😒 naštěstí se to vyléčilo i když to trvalo,ale na tý laparce už bylo vše ok

@vannilie taky pěkný 😕

holky a půjdete všechny na rizikovku,nebo budete normálně chodit do práce

sajab
9. srp 2011

@marca22 Já určitě rizikovka,jakmile bych ukončila neschopenku tak by mě propustili 😠