Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

vannilie
10. srp 2011

jak jste se dnes mely

caricia1
10. srp 2011

@vannilie Jako vždy,nuda...A ty? 😀

vannilie
10. srp 2011

@caricia1 jaktoze nuda.ja se nenudila byla jsem v praci az do 17hodin

vannilie
10. srp 2011

🙂

vannilie
10. srp 2011

vy uz vsechny spite 🙂

caricia1
10. srp 2011

@vannilie já jsem doma na PN takže se nudim pořád... 😀 😀 Už mi to leze na mozek 😀

vannilie
10. srp 2011

@caricia1 jo tak to znam. 🙂a jak dlouho si doma..a uz budes asi do konce co.kdy vas ceka IVF

vannilie
10. srp 2011

🙂

vannilie
10. srp 2011

jake mate pocasi

caricia1
10. srp 2011

@vannilie Doma jsem od začátku stimulky,což je od 13.7...A budu až do konce už..Na KET jdeme v září,jen ještě neví na kolikáteho to vychází 😉

sal80
10. srp 2011

Ahóóóóóój holkýýýýý 😀

daphney
11. srp 2011

Dobré ranko, holky trošku vám závidím, že jste doma... já měla dnes ráno fakt krivovku, včera jsem byla do půl osmé v práci, proto dnes se probudit byl nadlidský výkon 🙄 už chci víkend
A jakpak se při čtvrtku máte???

pitrisek26
11. srp 2011

ahoj, já se mám vcelku blbě, mám šílenou netěhotenskou krizi, v noci nespím, jsem podrážděná, v nervech prostě na zabití. Asi to jsou i dozvuky menopuru, kterým jsem stimulovala na IUI, ale fakt se nemůžu dát dohromady ☹

daphney
11. srp 2011

@pitrisek26 tak to mě moc mrzí, já na to, že mi včera řekla, že ovulka v nedohlednu,takže IUI nebude jsem celkem v klidu a pohodě.
Tyhle stavy znám,taky jsem si tím parkrát prošla... chystáte se někam na dovču? a jsi doma nebo chodíš do práce?

pitrisek26
11. srp 2011

@daphney chodím do práce, 26.8 jedeme na 12 dní na kanáry a snad se po tom zlepším, jsem z toho fakt nešťastná ☹

daphney
11. srp 2011

@pitrisek26 dovča ti pomůže uvidíš, odreaguješ se a načerpáš energii do úspěšného boje za mimískem... kolik IUI jsi už podstoupila?

marca22
11. srp 2011

Dobré ránko 🙂

pitrisek26
11. srp 2011
maky30
11. srp 2011

dobré ránooooo 🙂 aby bylo 😉 já jsem v práci takže klasika..

daphney
11. srp 2011

@pitrisek26 já jen jedno a teď mělo být druhé, ale to neklaplo ☹ a už do dalšího jít nechci

daphney
11. srp 2011

@maky30 i tobě už aby bylo odpoledne a šlo se domů... možná se dneska pofrčíme kouknout ke švagrovce na holky (Babrča 3 roky a Julča 3 týdny) jsou to naše berušky 🙂 a jaké máš na odpoledne plány ty?

daphney
11. srp 2011

@marca22 i tobě 🙂 a jaképak máš plány na dnešek ty?

pitrisek26
11. srp 2011

@daphney já jsem chtěla původně 2, ale měli jsme výborné spermio tak jsme dali i třetí pokus a bohužel .. a to jsem měla 3,4 a 5 vajíček a vidíš, nic .. ale IVF klapne 🙂

maky30
11. srp 2011

@daphney my dneska pojedeme domů a když bude hezky, tak na terasce pogrilujeme 😝 ale včera jsem byla u ségra, ona má 2měsíčního chlapečka a to je bobek 😅 jsem si to donale užívala, očmuchávala ho a nemohla se ho nabažit, je rozkošný .. no a ségra mi nabalila první pytel oblečků, že už to malý neobleče a prý máme barák tak ať to dám na hůru.. chacha holky tak už jsem na tom stejně, za chvilku budu mít plný barák oblečků na miminko 🙂

marca22
11. srp 2011

@daphney Dneska fakt nevim,asi klasika,uklízecí mánie a vaření,to je všechno pořád dokola 🙂

marca22
11. srp 2011

@maky30 super 🙂 taky vždycky nad nějakým mrňouskem roztaju

maky30
11. srp 2011

@marca22 normálně mě bavilo si ho přitisknout na prsa, a on zdvihla hlavičku a čmugal sledoval všechno kolem.. a co bylo super ty jeho zvuky 😀 je to ještě mimiško a krásně voní 😵 jsem z něho byla opět nadšená a pak jsem přijela domů a byla jsem jak zamrzlá, asi to na mě zase dolehlo ☹

sajab
11. srp 2011

Ahoj holky, včera jsem neměla moc času sem nakouknout, napřed jsme byli ve městě,vyřizování po úřadech a v T- mobilu a když jsem dofrčeli domů, tak jsme vzali hafana a vyrazili do přírody 😎 Dnes to na odpoledne vidím stějně,jen teď dopoledne má můj spoustu nějaké práce (on tak zaměstnává mozek ohledně našich andílků 😅 )

marca22
11. srp 2011

@maky30 to znám,můj mladší brácha má přítelkyni a jeho rodiče se spoustu let snažili o druhé,nešlo jim to až když její mamka hodně zhubla tak se najednou zadařilo a po 20 letech má brášku,teď mu budou 2 měsíce a před 14 dny u mě s ním byli,taky jsem z něj byla unešená,chovala jsem ho a hladila a pak u mě usnul no a manžílek vstal akorát po noční a viděl mě s ním,měl slzy v očích chudák,asi když viděl jak jsem štěstim bez sebe,no když odjeli byla jsem taky celá rozhozená,nevím proč ale vždycky když se mi poštěstí si pochovat nějaké miminko,tak cítím jak mě divně šimrá v břiše,jsem magor 😀

daphney
11. srp 2011

@maky30 jsou to bobečci,vždycky když tam jsem, mám hned lepší náladu a Barča už k nám jezdí i na víkend a tak je doma hned veselejc 🙂´
@pitrisek26 jasně že klapne s jinou možností ani nepočítám a oblečky se vždycky hodí... mám kousek od práce dětský sekáč a mají tam super hadříky, tak si dneska něco koupím pro radost místo čokošky, za 14 dní dovča a jsem jak vepř 😠
@marca22 co budeš vařit? potřebuju nějakou inspiraci na zítřek
@sajab chlapi to prostě mají jinak, já se o tom prostě potřebuju bavit, ten můj zase raději vezme čtyřkolku a vypadne někam na celé odpoledne... naštěstí já se teď vykecám tady, takže jsem doma pak v pohodě 😀