Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

maky30
23. říj 2011

@mufinka26 hoj mufi, střevní viroza poražena 😎 a ta únava? to bude asi mimísek 🙂

hello_kyttinka
23. říj 2011

Ahojky zlatíčka moje,
@gambrinuska, @sal80 - děkuju moc, holky, nevím, jestli mám brečet, že to zase asi bude k ničemu, nebo doufat, já sice doufám, ale bojím se..... Kdy se nasazuje ten Estrofan?
Můžu nějaký sport v době stimulky? Potřebovala bych ze sebe tu zlost dostat... 😠

daphney
23. říj 2011

@maky30 makyno, já stále nevím jak se to počítá 😕 jestli se den ET počítá jako první nebo až den po ...

sal80
23. říj 2011

@cuddle Ahoj čudlí. Gratulace!!!! 😀

daphney
23. říj 2011

@hello_kyttinka buď v klidu, já jsem měla vždycky problémy s nízkou sliznicí...před stimulkou, na posledním prvním UZ což bylo v pondělí měla jsem měla jen několik milimetrů....pak jsem byla ve středu, to mi ji dr.ani neměřila,tak jsem si říkala, že se na to musím zeptat až půjdu na OPU, nic jsem na to nedostala...v den OPU což bylo v pátek, jsem na to zapoměla,tak jsem tam v sobotu volala, že se bojím aby nebyla nizká a sestřička se koukala do PC a měla jsem jí prý přes 10cm, což je nádhera... ptala jsem se jak je to možný a vysvětlovala mi, že růst sliznice prý ovlivňují rostoucí folíky

sal80
23. říj 2011

@hello_kyttinka Ahoj kittinko. Já sportovala (plavání, kolo) a šlo to. Dnes jsme chtěli jít plavat, ale já už to nedám. Od včera vím celkem dost o svých vaječnících a pak...už se bojím do těch veřejných vod vstoupit. A doma kolem špuntu, není dostatečná hloubka na otočky 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sal80
23. říj 2011

@daphney Přes 10mm, truhlíku!!! 😀 10cm by fakt bylo dost 🙂

daphney
23. říj 2011

@sal80 ouuuuuu to mi trochu ulítlo 😀

belle_rose
23. říj 2011

Ahoooj, tak koukám, že sliznice rostou jak divé 😀 a folíci se množí, jen tak dál děvčata, držím palce 🙂. Mně přestalo volet břicho, tak mám zase pochybnosti. Dneska mám 7.den po ET ale stále netestuji... držím se! Nechci být zklamaná! Aspon těd si můžu myslet, že jsem těhule.

daphney
23. říj 2011

@belle_rose já také dnes bez příznaků 😒 lae si říkám, že je na to ještě brzy

belle_rose
23. říj 2011

@daphney mě právě bolel podbřišek od ET do 5.dne. A z OPU to nebylo, protože to mně nic nebylo, a to jsem byla bez narkózy. Tak se bojím, jestli se ta moje potvůrka opožděná nezastavila ve vvoji, jako vždycky... 😒

janinous
23. říj 2011

Dobré ránko holky 🙂 Tak už se to blíží 🙂 Zítra v tuto dobu snad bude aspoň OPU za mnou a pak se uvidí co dál... 🙂

maky30
23. říj 2011

@daphney daphy já myslím, že se to počítá od následující tzn. já jsem měla OPU ve čtvrtek takže teď jsem 3.den 🙂

maky30
23. říj 2011

@sal80 dobré poledne salinko 🙂 musím s tebou souhlasit, sportovat se v době stimulky dá v klidu, pokud tě nic nebolí, já dělala všechno.. ale do bazénu bych nešla, z toho tak chytnout nějaký zánět 🙄

maky30
23. říj 2011

@belle_rose belly já pořád nemůžu uvěřit, že ti dělali OPU bez narkozy 😨 😨 😨 to se přece nedá vydržet 😅

maky30
23. říj 2011

@janinous jani nic to není, uvidíš že zítra už budeš klidnější 🙂

janinous
23. říj 2011

@belle_rose ahojky 🙂 to jako opravdu jsi měla OPU bez narkózy??? A Ty jsi ji nechtěla nebo proč???

janinous
23. říj 2011

@maky30 🙂 No hlavně doufám, že od zítřka strávím méně času na záchodě 🙂 Nějak mi ti folíci asi tlačí na močák nebo co 🙂

maky30
23. říj 2011

@janinous no bodejď když jich tam máš takovou pěknou snůšku 😀 já jsem si zase připadala před OPU nafouklá a myslela jsem že to zmizí a zatím pořád nic 😒

janinous
23. říj 2011

@maky30 a kdy vlastně plánuješ první testík???? já si teď říkám, že nebudu testovat, že to vydržím až na odběr krve 🙂 Jsem teď ale hrozná hrdinka...ale až budu ve fázi po ET, tak nevím nevím 😉 A jaké že to kupujete ty dvojčárkové?? Taky by se mi šiknul 😉

janinous
23. říj 2011

@maky30 no o tom nafouknutí ani nemluvím.... 🙂 Už si někdy připadám jako těhule 😉

maky30
23. říj 2011

@janinous já se otestuju až nejdřív příští týden v neděli, to bude 11.den od ET a nejlépe bych to chtěla vydržet až do úterý-středy, na kontrolu jdu totiž ve čtvrtek 2.11. 🙂 a na odběr krve určitě nečekám, nevím jak abych to tam pak před Křenkem rozdýchávala 😢

maky30
23. říj 2011

@janinous však to tak je, máme dobrou přípravu 😀 a ty dvojčárkové vykoupila mufinka a sajb psala, že je mají na Tomášově v lékárně 😀

daphney
23. říj 2011

@maky30 takže já měla OPU v pátek, tak jsem dnes 4 den, no to jsem ráda, už jsem se lekla, že nemám žádné příznaky, ale ono je ještě určitě brzo 🙂

janinous
23. říj 2011

@maky30 nooo, to je asi fakt, že je lepší se před kontrolou testnout.. To mě ani nenapadlo.. Tak daleko jsem asi ještě nepřemýšlela 🙂 Ale kdyby to nemělo klapnout, tak raději bych tam šla s tím, že už to budu vědět... I tak by to byl mazec to rozdýchat..ale pořád lepší doma než před doktorkou.. No a po ET to funguje jak? To půjdu na kontrolu zpátky dolů?? K mojí doktorce teda?

maky30
23. říj 2011

@daphney počkej to mi nějak nevychází 😀 já to počitám od ET 😀 a příznaky nemám taky žádné.... ale můžu tě uklidnit, včera jsem ještě brouzdala po netu a našla tam spoustu otázek, kdy se ženské ptaly lékařů a podle nich někdo cítí uhnízďování embryjek a někdo zase vůb ec takže se nedá říct, co je správně, uvidíš to dopadne 😉

daphney
23. říj 2011

@belle_rose já se uklidňuju tím, že když dojde k přirozenámu těhu (teda nikdy jsem to nezažila) tak jsou nějaké příznaky až v termínu mrchy a ten je v nedohlednu.... takže máme ještě čas!

janinous
23. říj 2011

@maky30 a značka těch testíků??? asi by si klepali na čelo, kdybych tam přišla a řekla, že chci dvojčárkové, néé?? 😉 😀

maky30
23. říj 2011

@janinous já už doma rozdýchávala 3x neúspěšné IUI a to mi stačilo 😢 po ET tě objednají na kontrolu za 14 dní na tomášov a tam ti vezmou krev a uvidí se 🙂

maky30
23. říj 2011

@janinous holky kupujou mama-testy.. pán v té lékárně je takový vtipný, takže ho těma dvoučárkovýma určitě pobavíš 😀 já mám v šuplíku dva ještě od minulého testování a zatím útok na lékárny nechystám