Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

sal80
1. lis 2011

@sajab Ze všeho. Z testu, z UZ, z hCG... Že se ráno vzbudím a bude vše jinak. Že ze mě vypadnou ☹

caricia1
1. lis 2011

@sajab nene zatím to vypadá jen na jedno 😉

sajab
1. lis 2011

@sal80 Neboj nevypadnou, ten čípek to nepustí, a z toho dalšího měly a mají určitě strach všechny 😉 Dokonce i já, a to už do toho jdu po druhé 😅
@caricia1 Aha já myslela, že máš také dvě, tak asi jsem si tě spletla.

caricia1
1. lis 2011

@sal80 Sašenko tenhle strach už budeme mít pořád a pokaždé z něčeho jiného..Kdybych ti tu měla ted říct jak se bojim zítřejšího uz ................... 😖 Nedá se svítit musíme to ustát.Věřit v dobré konce,pamatuj že pozitivní myšlení je to nejlepší co můžeš udělat 😵 😵 😉 😉 A nebuj vypadnout nemůžou,dokonce prvně když jsem byla na ET (ještě celá vyplašená)tak jsem se jako ta trubka dr ptala jestli nemůžou vypadnout.Zasmál se a řekl že to v žádném případě 😀

caricia1
1. lis 2011

@sajab Zaváděli dvě ale líbí se u mě jen jednomu 😉

sajab
1. lis 2011

@caricia1 Jo ták, já měla zato že se chytli obě 😕 Ale i ten jeden koblížek dokáže papat i za sourozence 😉

sal80
1. lis 2011

@caricia1 Taky jsem se ptala a také mi řekli, že to nehrozí. Ale i tak z toho strach mám...no 🙂

caricia1
1. lis 2011

@sajab no co za sourozence...Za celou rodinu 😀 😀 😀 😀

caricia1
1. lis 2011

@sal80 Já ho měla pokaždé když jsem šla na wc 😀 Ted už jsem si nějak zvykla 😉

sajab
1. lis 2011

@caricia1 😀 😀 😀 😀 😀 Tak to už je pak otesánek, jsem zvědavá jak ho unosíš 😀 😀 😀 😀

caricia1
1. lis 2011

@sal80 A abys věděla tak jsem si ten chleba se sádlem dala a na něj plátky česněku 😀 😀 😀 😀 Cítím že to bylo to,co jsem potřebovala 😀

sal80
1. lis 2011

@sajab Unosí, neboj. Dá si pupík na kolečko a přehodí přes sebe prostěradlo 😀 Jo.....do ofiny dá ještě větve 😀 @caricia1 Viď? 😀

sal80
1. lis 2011

@caricia1 Já to věděla!!! Proto jsem Ti ho (byť jen virtuálně 😖 ) poslala 😉

sajab
1. lis 2011

@sal80 No to mi říkali, když zjistili, že čekám dvojčátka všichni v mém okolí. Asi jsou ty kolečka nějaký nóbl model a jsou stále módní 😀 😀 😀 😀 😀 😀

caricia1
1. lis 2011

@sal80 No samozřejmě!!O tom jaká jsou prostěradla šlágr jsme již vedly dlouhé debaty 😀 😀 😀 😀

sajab
1. lis 2011

HOlky to už jste šly spinkat? 😨 😨 😨 😨 Zrovna když mám propustku, protože můj má Pitavala v TV 😀

sal80
1. lis 2011

Princezny, jdu dát vymočit svou psí slečnu...

caricia1
1. lis 2011

já jdu na chvilku zalehnout..Ta rýma mě zničí. Zatím pa 😉 😉 😉 😉

sajab
1. lis 2011

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ Tak teda ahojte a dobrou noc, já se tedy také odpojuji.

vannilie
1. lis 2011

🙂

vannilie
1. lis 2011

@sajab jsem tu

vannilie
1. lis 2011

😉

vannilie
1. lis 2011

😀

vannilie
1. lis 2011

😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

maky30
1. lis 2011

dobrý večer drahoušci 🙂 🙂 🙂

maky30
1. lis 2011

@sal80 salinko hoooj 😵 jak to dopadlo? máš u sebe bobečky? 🙂

maky30
1. lis 2011

@sajab sajabko nazdar 😉 jak se daří? hnízdíte? 🙂

sal80
1. lis 2011

@maky30 Ahoj kočko 🙂 Ano, mám je u sebe 🙂 Jak je Tobě?

maky30
1. lis 2011

@sal80 to je dobře, tak hnízdit, odpočívat a moc nepracovat zlato 😉 jo já jsem v klidu, teda už.. 😖 neděle a pondělí byly trošku psycho, pořád na mě padaly takové divné stavy z toho nezdaru.. včera bylo slzavé údolí a drahoušek mě zachránil, všechno jsme probrali a svět tím nekončí, navíc máme nanučky 🙂 ve čtvrtek jdu na kontrolu tak uvidím co dál

sal80
1. lis 2011

@maky30 My jsme nechali mrazát netknutý ☹ Ale mám teď v bříšku ta dvě štěstíčka, takže to nevadí 🙂