Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

daphney
12. srp 2011

@caricia1 je to sice trochu úchylárna, ale za pokus nic nedáš 😀

caricia1
12. srp 2011

@daphney 😀 😀 😀 😀 panebože uplně to vidim! 😀 😀 😀

daphney
12. srp 2011

tak berušky, frčím domů... teda ještě musím něco málo nakoupit a pak konečně víkend 🙂 Mějte se tu krásně, nevím jestli se dostanu o víkendu na net, jelikož toho mám hodně, ale v pondělí určitě dorazím

Hrásný a pohodový víkend vás všem 😎

cuddle
12. srp 2011

@marca22 nechci ti kazit iluze, ale morfologie, pokud ma 1% tech dobrych, tak to neni moc dobre, vim to mazel ma 2% - pohyblivost celkem je nad 50% - pomalejsi i rychle progresivni, ale bohuzel ta morfologie to zhorsuje o hodne, protoze ta by spravne mela byt tak 15% , nam v caru rikali, ze pokud je to po 4% tak jedine ICSI, prirozena sance velmi mala, protoze tou morfologii se urciji dle me ty patologicky dobre, proste spermie, ktera je svym tvarem schopna proniknout do vajicka a oplodnit ho....
na darovani spermatu musi splnovat prisne podminky a rekla bych , ze u te morfologie to bude muset byt nad tech 15%

sal80
12. srp 2011

@caricia1
@daphney
Kdyby to mělo pomoct... 😀 😀

marca22
13. srp 2011

@cuddle nemá 1% dobrých,má to sníženo o 1% oproti normě

mufinka26
13. srp 2011

dobré ránko holky 😀 😀 tak mě dneska bolí bříško jak na mrchu, že by dorazila ještě dřív než si pan doktor naplánoval?? 😀

cuddle
13. srp 2011

@marca22 tak to by melo byt v pohode, jen nevim jestli by ho zaradili jako darce, kdyz nesplnuje normu, myslim, ze ty darcovske podminky jsou jeste o dost prisnejsi

marca22
13. srp 2011

@cuddle třeba to může být kolísavé,to byl 4. spermio a bylo to tam poprvé

vannilie
13. srp 2011

ahoj holky

vannilie
13. srp 2011

uz jsem se vratila z roznova.byla jsem tam pracovne

vannilie
13. srp 2011

jak se tu mate 🙂

mufinka26
13. srp 2011

@vannilie ahojky... 🙂 dneska je tu nějak mrtvo... to bude tím slunečním víkendem, ikdyž tady v Praze leje jako s konve 😀 😀 😀

vannilie
13. srp 2011

@mufinka26 ahojky.jo to asi jo.u nas je krasne.to je v uherskem hradisti

vannilie
13. srp 2011

🙂

cuddle
13. srp 2011

@marca22 my meli 1 spermio v jinem caru a tam nam rekli vysledek nadprumerny atd. jenze morfologii tam psanou nemaji, mam ty vysledky doma a ted v tom jinem caru pouzivaji jine metody a prisnejsi hodnoceni a tam to nebylo moc dobre , ale pokud se nam ted nepovede KET, tak urcite pujdeme jeste na dalsi spermiogram a asi i genetiku atd. aby bylo vice info

mufinka26
14. srp 2011

ahojky děvčata, koukám, že víkendy jsou tady takový mrtví 😀 😀 😀 😀 tak já předělala tu ložnici k dokonalosti své 😀 😀 rozebrala sem starý gauč, který už držel jenom silou vůle 😀 😀 😀 jelikož nám konečně dorazí nový, říkaly, že ho pošlou až za 4 týdny a nakonec to stihly již za dva 😀 😀 tak snad se nám štěstí zase naklání 😀 mě pořád bolí bříško, takže myslím, že mrcha dorazí počítám pondělí nebo úterý, což je o čtyři dny dřív než má 😀 😀 což je skvělá zpráva... aspon se zase o krok blížíme k těm našim mrazáčkům 😀 😀

teruberi
14. srp 2011

Ahoj holky, koukam, ze tady nikdo...

teruberi
14. srp 2011

@caricia1 prstikova metody?To si musim najit na nettu 😕

teruberi
14. srp 2011

@cuddle teda koukala jsem, jak je to s temi SPG a kazde internetove stranky pisi neco jineho. To muze mi chal tak strasne malo spermii, ktere maji dobry tvar?Je to ta morfologie,ne?To me desi...:(

teruberi
14. srp 2011

Ja si tu koukam povidam sama pro sebe 😅 no nic, pujdu radsi neco delat 🙂

teruberi
14. srp 2011

Jo holky, jen jsem se chtela jeste optat, mate nektera zkusenosti s Heliosem? V tech diskuzich se porad resi ruzna centra a o tomhle toho tam moc neni...

cuddle
14. srp 2011

@teruberi ja jsem Heliosova a jeste mam 3 dalsi holciny v diskuzi cervenec, srpen 😉

cuddle
14. srp 2011

@teruberi ano presne tak to by melo byt ono, aby ta spermie mela spravny tvar, nebyla nijak deformovana uz na pohled - rozdvojena hlavicka, atd. ty pry ani nemaji sanci proniknout do vajicka a oplodnit ho, proto nam rekli, ze to ICSI je stejne jakoze moznost pro nas - v doporuceni po vysledku spermiogramu mame Oligotheratozoospermie - IVF-ICSI
manzel ma z toho posledniho spermiogramu kombinaci vseho - pocet rychle a pomalu prograsivnich by mel byt pres 50% on ma jen 44% a z toho rychle progresivni 3% a 41% pomalu progresivni, takze pomalejsi spermie , ma mensi mnozstvi spermii nez je norma 12mil na ml , norma je 20 mil na ml a ta morfoligie dokonce koukam tu ma 0.5% normo ( my byt aspon 4% a prumer je tech 15%) a 99,5% abnormo - takze fakt nic moc na prirozene poceti, ale hlavne diky tomu, ze zase ja neovoluji , tak je to vlastne uplne jedno ....proste holt jedine umele

mufinka26
14. srp 2011

téda holky, jak to tady čtu o těch spermijích to je mazec. my naštěstí máme spermio v pořádku, ještě to by nám chybělo 😅 tak sme an nepotřebovaly metodu ICSI. vajucha se nám oplodnily v podstatě přirozeně ve skumavce 😀

cuddle
14. srp 2011

@mufinka26 vis co je nejhoris, ze ja taky zila vp redstave, ze je to dobry, chodila jsem do jineho caru, tam nam rekli, vsechno v poradku , hodnoty nad normalem atd, je mozne, ze tehdy mel manzel nejlepsi vysledek a treba minule nejhorsi, ale spis mi prijde, ze to testuji jinak a ne tak poctive a poradne - takze nas pak ty nove vysledky zarazili, pac jsme si mysleli, ze spermiogram musi byt zase vyborny....

mufinka26
14. srp 2011

@cuddle tak manželovi dělaly spermio 3x a vždycky bylo dobrý, Dělaji mu ho častěji, jelikož je diabetik a to docela silný, píchá si inzulin 4xdenně. a když sme šly na IVF tak to bylo taky dobrý a oplodnilo se nám deset vajuch. Tak doufáme, že pokud bude potřeba 2.IVF bude to taky tak 🙂

teruberi
14. srp 2011

@cuddle ty jo, tak to jsem zvedava,jak na tom budeme my...vam se toho teda docela seslo v tom spermiogramu, ja zatim akorat vim, ze nejake prodbezne vysledky jsou O.K.tak nevim, co obsahuji...no uvidime...a dekuji za vysvetleni!

teruberi
14. srp 2011

@mufinka26 mufinko a kam chodis Ty?Jestli se muzu zeptat?

mufinka26
14. srp 2011

@teruberi já chodím k Apolináři 🙂 sem tam strašně moc spokojená, ikdyž některé hokly tam neměly dobré zkušenosti, ale já si tam opracdu nemůžu stěžovat. Sice nám tedko stoply KET, ale zase nakonec je lepší, aby ty podmínky pro mimíska byly nejideálnější 😀