Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

sal80
3. lis 2011

@caricia1 Ani nevím. Sem tam mě píchne. Dnas ráno jsem měla pocit, že mám žaludek jemně na vodě. Ale je to sugesce. Jak jsem psala Janinoušce....jen se pozorujeme a hledáme prozatím nepřítomné... 😅

sajab
3. lis 2011

@sal80 Vím co se říká za pověry, také jsme maželovi dost nadávala že ho doma nechci, ale když chce být někdo hluchý, tak ho k tomu nedonutíš ani za boha. 😠 😠 😠

caricia1
3. lis 2011

holky mam v abíčku fotečku 😉 konečně jsem to zvládla 😀 😀

sajab
3. lis 2011

@caricia1 Moc pěkné mooooooocccccccc. Gratulace, jen tak dál. 🙂

caricia1
3. lis 2011

@sajab 😵 děkuju 😉

sal80
3. lis 2011

@caricia1 Krásné!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵

sal80
3. lis 2011

Tak jsem naštvaná. Psala mi švagrová na skype, jak se cítím. Napsala jsem, že mě sem tam píchne, ale že se pozoruji tak, jako nikdy. Pstala jsem se, jak se cítila ona. když čekala miminko. Napsala mi, ať se m¨nebojím, že se dočkám a když ne teď tak jindy, že mám do 56ti dost času (jednou brácha řekl, že jsem kariéristka a dítě budu mít až tak v 56ti). Na to jsem jí napsala, že do 56ti čekat nebudu, že se dočkám už teď. A odpověď? "...NO JO NECHÁM TĚ U TOHO, KDYBY NE BUDEŠ STRAŠNĚ ZKLAMANÁ RADŠI SI ŘÍKEJ ŽE NE A ONO TO PAK VYJDE...". Já si ale přece nemůžu říkat, že to nevyjde ☹ 😢

caricia1
3. lis 2011

@sal80 díky..nevěřila bych co to s člověkem udělá když vidí blikat to srdíčko 😵

sal80
3. lis 2011

@caricia1 🙂 Je to asi něco úžasného, viď? 🙂

caricia1
3. lis 2011

@sal80 JEŽIŠ co je to za krá*u?!?! Vůbec tohle nečti,nedělej si z toho ni protože madam je zřejmě padlá na hlavu -s prominutim!!!!

daphney
3. lis 2011

@sal80 kdo si neprošel tím čím ty nepochopí.... ona otěhotněla nejspíš bez většího přičinění a proto to tak bere, ale ty už těhulka jsi, takže to tak ber a na nějaké negativní myšlenky není čas ani nálada!!!

daphney
3. lis 2011

@caricia1 krásné albíčko 🙂

sal80
3. lis 2011

@caricia1 Taky se mě to dotklo. Řekla jsem to pouze jí a nečekala jsem taková slova "podpory" 😢

caricia1
3. lis 2011

@daphney 🙂 děkuju 😉 jak ty to uděláš s tim utz?Jsi odhodlaná počkat nebo ne? 😀 😀

sajab
3. lis 2011

@sal80 Také takové lidi znám 😠 😠 😠 😠 Mít je vtu chvíly po ruce tak to nepřežijí. Ty se nenervuj teď je nejdůležitější období,takže klídeček 🙂 😉 S ni si nic nedělej, přesně jak píše @daphney otěhotněla určitě náhodou a teď machruje.

caricia1
3. lis 2011

@sal80 Uplně jí vypust,ona naprosto neví o čem ti psala,nemá tucha tak at radši šoupe nohama

daphney
3. lis 2011

@caricia1 já a čekat??? ani náhodou 😀 příští týden se zastavím u gyndařky na UZ a doufám, že u bude alespoň malá bublinka 😉

vannilie
3. lis 2011

ahoj holky

vannilie
3. lis 2011

v pondeli jdu na OPU

vannilie
3. lis 2011

🙂

sajab
3. lis 2011

@vannilie Nazdárek, tak co, kolik a kdy? 😉

caricia1
3. lis 2011

@daphney se ti nedivim 😀 čekačka do příštího týdne je tak akorád 😀 😀

vannilie
3. lis 2011

MAM 10FOLIKULU A SLIZNICE JE 10MM

vannilie
3. lis 2011

@sajab MAM 10 A SLIZNICE SUPER KRENEK ZARIL

caricia1
3. lis 2011

@vannilie ahojky tak to je fajn 😉

sajab
3. lis 2011

@vannilie a v kolik tam jdeš v pondělí, já tam jdu také na kontrolu na 9.00 😉

daphney
3. lis 2011

@caricia1 stejně asi zítra testnu abych měla lepší pocit, jupíííííííí už mi začíná být šoufl
😀 😀 😀

daphney
3. lis 2011

@vannilie ahoj vanilko, to je super, od rána jsem na tebe myslela 😉 nádherný UZ a to sliznice ještě o kousek naroste, to budou mít budulínci peřinku 😵 😵 😵

caricia1
3. lis 2011

@daphney jo já taky testovala asi 4 dni po krvy 😀 😀 😀 😀 to byl ten nejsilnější test jaký jsem kdy viděla 😀 😀 😀 😀

daphney
3. lis 2011

@sal80 zlatíčko prď na ní.... já mám švagrovou taky v tomhle trochu blbku, myslí to třeba dobře, ale má dvě holky, otěhotněla okamžitě, takže netuší čím si procházíme... tobě to vyjde uvidíš, máš přeci u mě zamluvenej ten testík s // 😉