Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

janinous
7. lis 2011

@gambrinuska Díky 🙂 No já hlavně nechci testovat sama.. Testla jsem úplně nepochopitelně 5.den, a težce jsem ten sněhobílý test nesla, takže už do toho takhle nejdu 😉 Potřebuju tu mít oporu, kdyby to neklaplo.. ☹

janinous
7. lis 2011

@cuddle No to je super, teď ať jich co nejvíc zvládne 4.den... Držím pěsti!!!! 🙂

daphney
7. lis 2011

@janinous ahoj zlato, do středy to vydržíš a alespoň nebudeš muset honit duchy jako já, ale budeš mít pěkné // 😉 držím palečky
@sal80 teď mi došlo, že jsem ti neposlala ten darovaný testík, který zaručuje 100 % // tak šupky písni adresu ještě dnes s tím zaskočím na poštu... 😉 😉 😉

janinous
7. lis 2011

@daphney No kéžby... Ale nějak začínám chvilkama ztrácet naději.. Pořád čekám nějaké příznaky..stejně jako všechny ostatní..a nic ☹ Já vím, že je ještě brzy..no ale stejně.. Nemáš ty dvoučárkové testíky dva??? 😉

cuddle
7. lis 2011

@pitrisek26
@janinous no uvidime ve stredu jak to bude dal

sal80
7. lis 2011

@annie29 Děkuju, tak to se mi ulevilo 🙂 Máš Nicolku, takže víš, o čem mluvíš 😀

daphney
7. lis 2011

@janinous já jsem bez peřádných příznaků i teď 😒 neboj dočkáme se obě dvě... jasně, mám tu ještě asi 4, jeden si musím nechat pro štěstí a tři klíďo věnuji ať udělají Š´tastným někoho dalšího 😵

janinous
7. lis 2011

@daphney Jééééé, tak to by bylo super!!! 😀 Písnu Ti adresu 🙂 Kujííííííí!!!!! 😵

sal80
7. lis 2011

@daphney Adresa poslána. A prosím Tě, nezaměň to a pošli ten s //, ano? 😀

sal80
7. lis 2011

@janinous Ty jsi stejný blázen, jako já 😀

janinous
7. lis 2011

@sal80 Myslím, že jsi to na mne prskla přes skype 😀

daphney
7. lis 2011

@janinous
@sal80 holky jen pište, ještě dnes zaskočím na poštu, jelikož nemám doma známku, myslím, že se musejí ukázat // i vám, zuzce fungujou, mě taky, takže je to určitě 100% dvoučárková sere 😀

janinous
7. lis 2011

@daphney DOUFEJME!!!!!!!! Aspoň zase nějaká naděje 😉 Díííky díky!!! 🙂

sal80
7. lis 2011

@daphney Jo, to čekání mě taky SE*re, ale asi jsi myslela sérii, viď? 😀

annie29
7. lis 2011

Jinak co se priznaku tyce, ja mela jen pred testovanim trochu boleni bricha jako na MS, jinak nic. Trochu na blijo mi bylo az tak kolem 8tt

janinous
7. lis 2011

@annie29 Tak tu bolest jako při MS mám taky... Ale ne každý den..připadá mi, že tak ob den.. A dneska v noci to byl mazec..bolest jako při MS, jen asi 100x silnější... Vůbec netuším, co to znamená ☹ a Ty už máš tedy nějaké úspěšné IVF za sebou???

daphney
7. lis 2011

@sal80 trošku překlep 😀 ale ty jsi chytrá holka, takže jsi to pochopila 😀

daphney
7. lis 2011

holky jdu na poštu, mám ji hned za rohem, hned jsem tu, zatím páááááčko 😵

janinous
7. lis 2011

@daphney Taky jsem to pochopila, ale jsem natolik taktní, že neupozorňuji na chybky 😝 😀 Díky moooooc!!! 🙂

sal80
7. lis 2011

@annie29 Holka...pokračuj, uklidňuj... Dává nám to naději na úspěch 🙂 Občas prostě dojde optimismus i mně 🙂 Dobiji se od Tebe a pomůžu Ti podporovat tu netrpělivou bandu tu 😀

sal80
7. lis 2011

@janinous Jasně, Annie má holčičku Nicol 🙂 Ví tedy o čem mluví 😉

janinous
7. lis 2011

@sal80 Jééééé, tak to je krása!!!!! 🙂 Taky budem, že jo, Salinečko?? 🙂

sal80
7. lis 2011

@janinous Chtěla jsi říct, že jsem netaktní? 😕 Mám smysl pro humor a umím s ním pracovat 😀 😀 😀

sal80
7. lis 2011

@janinous Jasně, že i my. Už jsme přece odeslaly objednávku 😀 Já dvě 😅

janinous
7. lis 2011

@sal80 Ne, chtěla jsem si jen rýpnout 😉 😀

annie29
7. lis 2011

No my meli 1. IVF v unoru 2008, to jsem otehotnela, ale v 6tt bylo po vsem. Pak KET v zari 2008 a z toho je Nicolka 2,5. Ted v kvetnu jsem otehotnela, ale zas v 6tt slus. Takze ted zkousime 2. IVF. Mam 1 bobka v sobe od soboty a 3 u ledu. Hlavne to chce brat tak nejak v klidu. Driv jsem do toho sla s tim, ze to proste vyjde driv nebo pozdejc. Ted tomu zas tak moc nedavam po transferu jen 1, ale uvidi se. Samozrejme je to ted uz jednodussi s prckem doma..

sal80
7. lis 2011

@annie29 I jedno něco v bříšku je mnohem víc než nic 🙂 Známé se chytilo 2x jedno. Má teď Kačenku a Mytýska. 4 roky po sobě 🙂 A po porodu Matese otěhotněla spontánně a má ještě o rok mladší Barborku 🙂 Jedno je tak akorát. Jen já jsem sysel a chci hodně 😀

janinous
7. lis 2011

@annie29 Tak držím pěstičky, ať to zase klapne!!!! No já mám v bříšku taky jedno..tedy pokud tam ještě je 🙂 A pokouším se tomu dávat veliké šance 🙂 Jen...někdy to nejde. To čekání je šílené.

annie29
7. lis 2011

No to je jasny, ja budu za chvili taky jak na trni.. Hlavne 9. Den po ET Mam narozeniny, tak me to asi bude lakat 😉

janinous
7. lis 2011

@annie29 Tak to by byl krásný dáreček teda!!!! 🙂 No vykládej mi o tom..já jsem taky jako na trní...jsem dnes 9.den 🙂