Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

galigula
15. srp 2011

@sal80 Tak mam te priijet obejmout 😀 No jo, znam to, jak jsem psala, tak u as je to spis tak, ze manza lituje jen sam sebe a ja to samozrejme zvladnu levou zadni, tkze podporovat nepotrebuji, navic on je tady ten chudak, takze nekdy na budku... Ale uz jsem si zvykla, ted si zacnu pichat injekce a on na tu dobu odjizdi pracovne do zahranici (ac nemusi), pry potrebuje nabrat sily na dalsi boj o druhe mimco, to vis, je dost namaave si ho 2 minuty smrdlat v kabince 😀 No ale jinak je celkem fajn, aby to nvypadalo, ze mame tesne pred rozvodem 😀

cuddle
15. srp 2011

@sal80 1 IVF ted v cervenci, predtim jsme zkouseli v jinem caru IUI, ale to nevyslo a stalo nas 4 tis, nakonec nam doporucili vzhledem k male reakci na stimulacni leky IVF, presla jsem do jineho caru, pac se mi nelibylo co nam nauctovali, i kdyz nemeli
v novem caru, ale udelali novy spermiogram a ten bohuzel vysel dost spatne, neopak v tom caru predtim byl vyborny, tak jsme byli trochu rozhozeni ....museli jsme jit do IVF s ICSI oplodneni vzhledem k morfologii
platila jsem PK 5500,- ICSI za 12 vajicek 13000,- doplatek za leky - nestacilo mi to od pojistovny , mela jsem 4 ampule denne to bylo cca 4500,- a mrazeni myslim 4000,- to mas 27 tis a samo nejake ty drobnosti leky utrogestan, atd.

galigula
15. srp 2011

@cuddle Ahoj, muzu se zeptat, kam chodite? Ja at si to teda moc nepamatuji, tak nas 1. IVF + KET vysel asi na 13000 a to jsem mela drazsi injekce (Gonal), abych to mela v tech perech. A meli jsme taky ICSI, ale za to jsme neplatili. To je divny...

sal80
15. srp 2011

@galigula Asi budeš trochu z ruky, ale klidně se stav. Obejmout mě klíďo můžeš 😀 Tomáš je pracovně mimo. Jezdí v pátek a v pondělí zase pryč. Sice je asi jen 100 km, ale nevyplatí se, aby jezdil denně domů. I když bych moc ráda, aby tu byl denně se mnou...

sal80
15. srp 2011

@cuddle To je tedy něco ☹ Ale teď už to vyjde. Malý sněhuláček bude a bude to kluk 😉 Uvidíš 🙂

sal80
15. srp 2011

@cuddle Nám to také vyjde asi na 17.000,- I s léky a se vším.

galigula
15. srp 2011

@sal80 To mas taky dobry, u nas jsem skoro porad sama,teda ted uz ne, pze Jirik ml. me zamestnava az az, ale ty vecery jsou na prd. To je porad neco: treninky, prace, pivko a ja jen doma s Lambruscem 😀

sal80
15. srp 2011

@galigula Jako u nás, jen já mám Merlot...je sladší 😀

galigula
15. srp 2011

@sal80 To ja driv pila Rulandu, ale zmensili mi materskou, tak jsem presla na Lambrusco 😀 😀

sal80
15. srp 2011

@galigula Tak ještě vydrž a budeš upíjet tajně Jiříkovi kakao 😀 😀 😀 😀 😀

galigula
15. srp 2011

@sal80 😀 a ze bych si to davala rovnou z flasky, za chvili to tak dopadne, pokud ty nase hovada tam nahore budou ukrajovat maminam z jedineho prijmu co maji....

sal80
15. srp 2011

@galigula Berou nejslabším....maminkám na MD. Jsou to srabi!!!! Odkud jsi? 🙂

galigula
15. srp 2011

@sal80 Z Nachoda, to je od tebe skoro pres celou CR 🙂 Ja bych jim daa jedno male dite a 3600 a ted sebe a dite uziv, to by se kluci asi trochu podivili, ale ani tak by jim to nedoslo...

teruberi
15. srp 2011

galigula a sal 80, mate pravdu, vyzdimeme se na IVF a jete z nas pak oskubou co zbylo...

sal80
15. srp 2011

@galigula Ale jenom skoro 😀 Je to jen za západu na východ. Myslím, že tak 250km. Jezdím k HK, do Opočna 🙂

sal80
15. srp 2011

@teruberi Ahoj. Raději se nebavme o politice, páč bychom začaly být sprosté 😀

cuddle
15. srp 2011

@galigula to je fakt divny ICSI pojistovna nehradi......chodim v Brne do Heliosu , ceny jsou plus minu tisicovka vsude stejne, maji to snad jako kartelovou dohodu...tady

cuddle
15. srp 2011

@sal80 ja mam objednanou holcicku 😀 ale co i toho kluka beru 😉

vannilie
15. srp 2011

@sal80 bude dobre uvidis

sal80
15. srp 2011

@cuddle Holčičky jsou jen podpultovky. No, uvidíš, jaký má Tvůj čáp konexe 😀

sal80
15. srp 2011

@vannilie Už abych věděla, jaký je výsledek. Bude až zítra okolo 11.hod.

cuddle
15. srp 2011

@sal80 nojo u IVF fakt, vetsinou je to kluk, pry se ty spermijky nesouci chlapy vice hybaj, proto jsou vybirany....no tak co i kluka beru, ale panenku bych radeji , jinak budu mit dalsiho vlakomaniaka doma , uz to vidim 😀

sal80
15. srp 2011

@cuddle 😀 😀 😀 a jméno? 🙂

vannilie
15. srp 2011

@sal80 budu na teeb moc myslet

vannilie
15. srp 2011

@cuddle ahojky take bych radeji holcicku

galigula
15. srp 2011

@cuddle Tak ja vazne nevim, jsou to uz dva roky, tak bud to tenkrat neplatilo, nebo jsem uz skleroticka, to spis 🙂

@sal80 Opocno mame za rohem 🙂 Tak az pojedes priste, tak se stav a ja te obejmu 😀

@teruberi A to pry jeste pojistovny chteji stahnout hrazene IVF jen na jedno, pze tech pripadu pribyva vic a vic a boji se, ze to neuplati. Takze se mame na co tesit :-/

vannilie
15. srp 2011

@sal80 take nam rikal cenu tak do 20tisic

sal80
15. srp 2011

@vannilie Jsi zlatá, děkuju 🙂

sal80
15. srp 2011

@cuddle
@vannilie
Nevyberte mi všechny ty holky, i já mám na ní (ně) políčeno 😀

galigula
15. srp 2011

@cuddle Nestras! Ja bych chtela druhe holcicku, jestli bude kluk, tak to me doma prevalcujou!