Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

sal80
17. srp 2011

@cuddle Až najdu přesně ten, kde mé srdéčko zaplesá, hned tu bude 🙂

sal80
17. srp 2011

@daphney Plánujete tu, zda bude mít kočárek tři nebo čtyři kola 🙂 Já klidně budu jezdit s dvoukolálem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

daphney
17. srp 2011

@sal80 to se bude lála mít 😀 😀 😀 😀 😀

mufinka26
17. srp 2011

@daphney mi máme vybranou Teutonii 😀 jané je dobrá značka, hlavně je lehoučkej a dobře se skládá 😀 prodávala sem kočárky tak to trošku znám 😅

mufinka26
17. srp 2011

@sal80 😀 😀 😀

daphney
17. srp 2011

@mufinka26 no super, tak tady máme odbornici na kočárky, to se bude hodit 🙂 na teutonii jsem slyšela samou chválu, ale mě se nelíbí sporťák... co musty? nějaké zkušenosti?

sal80
17. srp 2011

@daphney Kdepak...bude to Krtek 😀

mufinka26
17. srp 2011

@daphney musty je dobrej, má otáčecí celou osu zadních kol. ale když už bys chtěla to janéčko proč ne celou kombinaci? korbička se na konstrukci se dá lehce nacvaknou a dá se tam na ní nacvaknout i autosedačka 🙂 u nás je teutonia favoriten hlavně pro ten sporták, že je dost široký a dá se otočit jak po směru, tak proti směru jízdy. 🙂 když sem měla Danielku tak to byl takový můj pokusný králíček na kočárky, ale ted už vím co od kočárku chci 😀 😀

mufinka26
17. srp 2011

@sal80 krásný kočárky 😀 😀 😀

sal80
17. srp 2011

@mufinka26 Díky. Dvojčátkový hluboký jsem ještě nezahlédla, abych po něm tak prahla 🙂

sal80
17. srp 2011

@daphney Mutsy je hezký hluboký, ale ani mně se nelíbí sportovní verze 😖

daphney
17. srp 2011

myslím, že jane se dá dobře složit do auta a jako kočárek do města bude super... mutsy mi zase přijde že zvládne terém a v zimě na vsi když není prohrnut sníh, proto mutně potřebuji oba dva 😀

daphney
17. srp 2011

dvojčátková asi jedině Easy wolker je snad nejlehčí a nejlépe se složí do auta, hbubolý je krýsný, ale sporťák mic moc 😒

cuddle
17. srp 2011

@sal80 ten hlubokej to je jaka znacka, ja se v tom vubec nevyznam , zatim kocarkova panna 😀

cuddle
17. srp 2011

@daphney to je ten za sebou, ze - no svagrova ceka dvojcata delala se osveta a pry se s tim mnohem hur manipuluje, sice je hezky ze se lip vlezes na sirku, ale stejne mas problem zatocit, nebo nadzvednout cely kocarek na chodnik atd. myslim, ze i ty vedle sebe ted delaji pekne a lip se ovladaji

caricia1
17. srp 2011

@teta_bob Na histeroskopii jsem nebyla a krvácela jsem jen malinko asi jen 3 dny..Ale třeba kamarádka byla taky na laparo,šla druhý den domů a až na to že ji trošku bolela břicho jí nebylo nic...Ale já jsem měla ten dren.

caricia1
17. srp 2011

Přeji krásné ráno 😉 😉

daphney
17. srp 2011

@cuddle nene je to ten vedle sebe, jak sporťák, tak hlubokej

mufinka26
17. srp 2011

@sal80 dvojčátkovej mám umě v albu od tý teutonie, je teda taky na vložný taška, ale tím, že se dá otočit jak po směru tak proti směru jízdy je to ideál, alespon pro mě. má to otočný kola a je lehoučkej 🙂

mufinka26
17. srp 2011

@caricia1 tobě taky krásné ránko 😀 😀

caricia1
17. srp 2011

@mufinka26 děkuji,já jsem zase vylezla až ted 😀 Vypiju kafčo a vyrazím do města něco nakoupit,poplatit atd...Koukám že tady už se drndá s kočárkama 😀

cuddle
17. srp 2011

@daphney jo kukla jsem prvni recence - cena vubec neodpovida kvalite ☹ ...no tak nastesti u nas ted hrozi jen 1 miminko, jsem zvedava co vybrala ta svagrova kdyz je stoji 400 EUR to bude asi nejaka levnejsi polska znacka predpokladam....

daphney
17. srp 2011

@caricia1 tobě také 🙂

mufinka26
17. srp 2011

@caricia1 hihi pěkně sme to tu rozjely z těma kočárkama 😀

cuddle
17. srp 2011

@caricia1 jasne vcera jsme to pojmenovali, ted to musime povozit, zitra je na rade vyber plinek - pardon ty uz tu myslim byly dokonce predtim, takze kojeni, nebo se vrhneme rovnou na porod 😀 😀 😀 😀

sajab
17. srp 2011

Ahoj holky,dlouho jsem tu nebyla, takže se vás ani nebudu snažit dočítat,myslím,že bych to měla tak na dva dny v kuse, když tady tak řádíte 😀 😀 😀 😀 😀 Myslím,že se nám to IVf oddaluje,včera jsem musela k DR. Pamatujete jak jsem tu psala ,že jsem od porodu ještě nepřestala krvácet? Tak mi DR našla na L vaječníku cystu a ještě ke všemu se mi špatně "zavinula" (nebo jak se to správně říká?) děloha 😒 Takže se to musí nejdříve vše dát do pořádku a až pak je možnost pokračovat dál k vytouženým miminkům. ☹

daphney
17. srp 2011

@cuddle jedno mimčo bohatě stačí 🙂 s kočárky pro dvojčátky, fakt žádné zkušenosti nemám... švagrová měla na první takovej ten polskoj mohutne, byl jak ledoborec a jezdilo se s ním děsně 😒 a na druhé má teď x-landra a taky z něj nejsem moc nadšená... horší terén moc nezvládá

mufinka26
17. srp 2011

@sajab ahojky, tak hlavně se hod do kupy, na druhou stranu se tělo alespon pěkně zotaví a připraví na další těhulkování 😀 😀

caricia1
17. srp 2011

@daphney Jsi v práci? 😉

sajab
17. srp 2011

@mufinka26 To je sice pravda, ale pěkně mě to zamrzelo, že mám pořád nějaké problémy 😠 Copak to jde, aby jedna osoba měla tolik problémů? Ráda něco přenechám i druhým 😅