Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

cuddle
18. srp 2011

@daphney
@sal80
@mufinka26 holky dekuju, mam prijit na 11 a nikdo a o zadnem problemu nerikal, tak predpokladam se embryjko pekne rozmrazilo a uz se tesi ke me 🙂

caricia1
18. srp 2011

@cuddle Moc držím palečky 😉 😉 😉

cuddle
18. srp 2011

@mufinka26 ja mela kotvicnikove kapky - je to silnejsi , vytazek z pupenu, pak kotvicnikovou nat susenou - to je ten caj, ten jsem si davala tak obden, a sliznice byla na ultrazvuku 6mm, takze doufam, dnes bude uz tak 9 a bude to ok, taky s tim mam problemy

cuddle
18. srp 2011

@caricia1 dekuju

mufinka26
18. srp 2011

@cuddle no tak to je jasný 😀 😀 😀 ten malej bojovníček tam čeká jenom na to, až se ti zavrtá do bříška a pustí se až za devět měsícůůůů 😀 😀 😀 😀

sal80
18. srp 2011

@mufinka26 DC je den cyklu? Strašně se mi ty zkratky motají. Bych potřebovala manuál 😀 😀 😀
ET je embriotransfer
KET je vložení rozmraženého vajíčka
Jak se zkracuje odběr vajíček? Už jsem to tu viděla, ale teď nevím. Jsem fakt ještě diskusní panna 😀

mufinka26
18. srp 2011

@cuddle když mě roste v pořádku, jenom chci se trošku pojistit 😀 hlavně at ted odejde z mrchou všechno co mělo 😀 😀

sal80
18. srp 2011

@cuddle To jo, bude mu tam měkoučko a teploučko 😉 Už aby tam bylo 🙂

cuddle
18. srp 2011

@sal80 ano jak pises DC - den cyklu, ET - prenos embryjka cerstveho, KET, prenos embryjka rozmrazeneho
OPU - odber vajicek

sal80
18. srp 2011

Musím odjet zase pracovně do KV. Snad večer... Ahoj a hezký den.

mufinka26
18. srp 2011

@sal80 odběr vajíček je OPU 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sal80
18. srp 2011

@cuddle Děkuju 🙂

mufinka26
18. srp 2011

@sal80 tak pa večer 😉 🙂

daphney
18. srp 2011

@sal80 a ty vezmeš ty svoje krtčí dvojčata 😀 😀 😀 😀 😀 😀

daphney
18. srp 2011

já asi ani do kontryhelu nepůjdu, minulý měsím ovulka jak vyšitá a teď co jsem začala s těma bylinkama to stojí za prd 😒 😒 😒 třeba to tím není, ale čaj na podporu otěhotnění už si fkt nedám!!! 😠

mufinka26
18. srp 2011

@daphney něco podobnýho mám já z vitamínama pro těhotný, když sem je začala brát tak se vždycky něco potentovalo. no taky to stím nejspíš nemělo co dělat, ale já sem si to snima prostě spojila 😒

daphney
18. srp 2011

@mufinka26 to je pech 😒 😒 😒 no jsem na tebe zvědavá s tím kontryhelem, v tom čaji co jsem pila byl také, ale ještě dalších x bylinek

mufinka26
18. srp 2011

@daphney tak těd si mě trošku nahlodala. Mě vždycky sliznice vyrostla v pořádku, tak ti nevím. 😒

caricia1
18. srp 2011

@daphney Já piju kontryhelovou nať sypanou...Tak jsem zvědavá co to se mnou udělá 😀 😀

mufinka26
18. srp 2011

@caricia1 jé tak to já se budu řídit podle tebe 😀 😀 u mě ještě ani ta mrcha nedorazila, si dává pěkně na čas, asi čeká na nějaké víznamné datu 😀 😀 😀

daphney
18. srp 2011

@mufinka26 třeba to tím opravdu nebylo, ale pokud s tím nemáš problém asi bych se na to zeptala v caru, já se plala doktorky kam chodím a není zrovna nadšená z těchto alternativních postupů 😒 ale každý má na tohle asi jiný názor 😒

mufinka26
18. srp 2011

@daphney to je právě ono, každej ti na to řekne úplně něco jinýho 😒 někdy je v tom strašnej hokej 😉 zkusím se na to optat. Tentokrát tenhle pokus opravdu necháme na osudu 😀 😀

daphney
18. srp 2011

@mufinka26 přesně tak, každý má na to jiný názor... ale taky se na to nechci pořád soustředit, ale ono se to lehko řekne 😒

daphney
18. srp 2011

@caricia1 už jsem ji někdy v minulosti zkoušela, ale je to fakt dlouho, ale žádný výsledek to stejně nepřineslo

mufinka26
18. srp 2011

@daphney přesně tak lehko řekne a hůř udělá 😀 je ve mě dneska nějaká zvláštní síla, že věřím, že to tentokrát to opravdu nechám osudu 😀 ale počkej, jakmile budu mít bobísky u sebe v bříšku tak na to budu myslet nonstop a osmej den zase začnu dělat denně testíky 😀 😀 😀 znám se 😀 😀 😀

daphney
18. srp 2011

@mufinka26 tak mi prosím kousek té zvláštní energie pošly, dneska by se hodila... zase mám nějakou přemýšlivou... co bude a co nebude a tak 😖 ale tentokrát nám to musí vyjít, takže konec stresování!!! jen pěkně testuj, osmej den bude dušák, devátej slabší // atd atd... až nakonec budou dálnice jak vyšité 🙂

caricia1
18. srp 2011

@daphney Já tomu taky moc nedávam,ale tonoucí se stébla chytá že ?Takže bych zkusila snad všechno ..Piju to
@mufinka26 teprve necelých 14 dní nebo tak nějak takže uvidíme..Chutově teda nic moc,ale už jsem pila i horší 😀 😀 😀

mufinka26
18. srp 2011

@caricia1 jak já říkám, skusila bych i opičí moč, když by my řekly, že potom to vyjde 😀 😀
@daphney tak alespon na dálku ti posílám trochu té mé dnešní energie 😀 😀 a prosim tě až zase to prozměnu padne na mě tak jí necháme kolovat 😀 😀 😀

caricia1
18. srp 2011

@daphney Hele ty ted vůbec nemysli na to co bude a nebude,,,,ty ted mysli na to že za chvilku jedeš na užasnou dovolenouuuuuuu a zaměstnávej hlavinku jen balením atd.. 😉 😉 😉 😉 😉

caricia1
18. srp 2011

@mufinka26 Teda fuj,ještě že to nikdo nepovída 😀 😀 😀 😀