Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

teruberi
25. srp 2011

@sal80 to je pravda, ja kdyz jsem prisla prvni den na tuhle diskuzi, nevedela jsem ani co je ICSI 😀

teruberi
25. srp 2011

@cuddle ne tech 2500 je za fragmentaci DNA spermii, chtela jsem si to taky nechat vysetrit, ale nakonec uvidime, jak to pujde bez toho, vysetrili by jsme v druhem kole...

sal80
25. srp 2011

@sajab
@caricia1
😀 😀 😀 pustí ho tam 🙂 Pro zachování vztahu 😀 Řekla jsem, že bych trpěla odloučením 😀 MUDr. se ptal jestli i během těch pár minut. Tak jsem řekla, že během nich ÚPLNĚ nejvíc 😀 😀 😀 😀

cuddle
25. srp 2011

@teruberi aha to v ceniku ani nemam

sajab
25. srp 2011

@sal80 😀 😀 😀 😀 😀

sal80
25. srp 2011

@teruberi Já to zjistila až dneska (ICSI) 😀 😀 😀 😀 😀

teruberi
25. srp 2011

@cuddle me to rikal Dr Texl

jana321969
25. srp 2011

nam zatim nic nenavrhovaly darcovske sperma ze se daji pouzit zatim i manzelovi spermie, pred vykonem se i upravuji pry v nejakem roztoku nebo cosi, a za kolik dni o trasferu se dela test po 10 dnech? takze doktori kdyz to zavadi tak nevim zatim vlastne jestli z teho bude holka či kluk teda omlouvám se ptam se jak debil taky.

caricia1
25. srp 2011

@sal80 no že bych to taky zkusila???? 😀 😀 😀 😀 😀

sal80
25. srp 2011

@sajab Ale stejně bude jejich tátou 😉 A basta!!!! 🙂

sal80
25. srp 2011

@caricia1 Zkus 🙂

teruberi
25. srp 2011

@sajab super zprava! Tentokrat to musi vyjit ! 😉

sajab
25. srp 2011

@sal80 Ještě aby ne 😉 Víš ale co je zajímavé? Když jsem mu řekla, že si najdu na oplodnění jiného chlapa aby nás to tolik nestálo, tak mi řekl, že v takovém případě si dítě budu živit sama a ať od něj nic nečekám, ale za darované spermijky to už je něco jiného 😀 😀 😀 😀 Tož já ho vůbec nechápu 😀 😀 😀 ,by jsme přece ušetřili,né? 😀 😀 😀 😀 😝

sajab
25. srp 2011

@teruberi Děkuji,také v to doufám 😉

jana321969
25. srp 2011

@sajab a vam vysly ze nemate zadne spermie?

sal80
25. srp 2011

@sajab Ty jsi trdlo, viď? 😀

teruberi
25. srp 2011

@sal80 😀

cuddle
25. srp 2011

@jana321969 ne to urcite nevi , to pak zjistis tak ve 4tem mesici kdyz je mimco hezky otocene, nebo na testech plodove vody, kdyz mas spatne vysledky, prece neni nejdulezitejsi jestli je to holka nebo kluk, dulezite je aby se to podarilo, myslim, ze vsichni kdo podstoupi IVF tak uz maji jasno v tom, ze pohlavi ditete je jen nepodstatna malickost....

teruberi
25. srp 2011

@sajab asi je mu prijemnejsi anonymita darce, ani se nedivim,muj by to tak take nechtel...

sajab
25. srp 2011

@sal80 😀 😀 😀 😀 a nebylo by to lepší a zadarmo 😀 😀 😀 😀
@jana321969 Víš, on manžel je poseroutka ,takže na vyšetření ani nešel, je silný diabetik a tak nechtěl aby náhodou byli děti nemocné,takže to nechtěl ani riskovat. 😒

sajab
25. srp 2011

@teruberi anonimní by byl i tak, já bych mu ho neprozradila 😉 😀 😀 😀

caricia1
25. srp 2011

@sajab 😀 😀

jana321969
25. srp 2011

a pri darovaném spermatu se dá žadat třeba ja nevm zas placnu kravinu třeba aby nebyl zrzek nebo blond?

cuddle
25. srp 2011

@jana321969 jinak u nas testujes 10 den od ET, nekde az 14ty den, zase jak ktery car, ale neboj to ti vsechno reknou, nejdulezitejsi je aby jsi v pohode zvladla stimulaci vyhla se hyperstimulacnimu syndromu, byla v klidu, pohode, dobre naladena, neni to prijemna procedura, je to narocne jak casove, tak fyzicky a hlavne psychicky takze bych se spise soustredila nato co te ceka v nejblizsi budoucnosti a nezatezuj se zbytecne moc informacema, ktere treba ani nebudes potrebovat, manzel ma morfologii dokonce 0.5 % a meli jsme vse s jeho spermiema ani naznak o darci, oni to procisti a vytahnou ty spravne kousky neboj

cuddle
25. srp 2011

@sajab tak porad lepsi platit darce spermii nebo vajicek, to je palka, ale takto mate provereno, ze je to od zdraveho silneho jedince, vetsinou to jsou studenci vs atd. no urcite fesaci , neboj 😀 😀 😀 😀

jana321969
25. srp 2011

jo jo to je jasné, že už pak je jedno co to bude to ja jen ze zvědavosti práve jsem se ptala, ale když uz by mely byt dve tak holka a kluk bych si prala.

cuddle
25. srp 2011

@jana321969 ano pri vyberu spermiogramu dbaji na nejake geneticke vlastnosti, jako treba skupina krve, aby se netloukla a myslim, ze i barva vlasu tam je , mozna i vyska darce

sajab
25. srp 2011

@cuddle 😀 😀 😀 😀 Já bych toho svého dárce měla také prověřeného 😉 Však jsem DR říkala že je mi to jedno jaký bude, a DR mě ujistil, že v žádném případě nemám myslet na žádného Breda Pitta nebo George Clooniho 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cuddle
25. srp 2011

@jana321969 statisticky je po IVF vice kluku - pac ty jejich spermie se tvari jako mrstnejsi proto jsou vice vybirany na to ICSI, holcici jsou vetsinou ty pomalejsi a dele vydrzi , hodne lidi co znam maji po IVF kluky , vlastne znam jen 1 holku do ma dvojcatka holcicky jinak samej kluk

sal80
25. srp 2011

@cuddle
@jana321969
A musí bý minimálně SŠ a typově odpovídat budoucímu tatínkovi 🙂