Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

barousek
25. srp 2011

@katka1311 ahojky,tak snad ten druhej pokus vyjde 😀 musi!

barousek
25. srp 2011

@cuddle diky, krasni hafani 😵 ten svetlejsi je podobnej me prdolce.. 😅 SPG neni spatnej az tak kvantitou jako kvalitou,ta je mizerna.toho darce nam poradila dr.Ulcova Gallova,pry mame sanci na uspesne ivf jen s darcem,tak ze to zkusime pul napul a uvidime

katka1311
25. srp 2011

@cuddle mě už celkem taky ne ale jak prší taky nadávám 😖 .Kolem 25° by to stačilo.

katka1311
25. srp 2011

@barousek Jasně že musí.Kolik máte teda těch spermoušků? 😕

cuddle
25. srp 2011

@barousek hmmmm hele jsou holky ktere jsou do IVF se spermiem kde opravdu spermie pocitaji na kousky, aby oplodnili vsechny vajicka a kdyz to nevyjde pouziji cast sve a cast darce, pokud tam proste neco je, ne aby treba manzel , pritel podstupoval META, TESE to jsou chir. oper., zakroky, kdy dokazi ziskat spermie z nadvarlat myslim, at nekecam, ja bych to proste neodpiskala pred tim, nez se to zkusi, treba bude mit v den OPU dobrej den a budou tam bojovnicci , manzel ma jen 0,5 morfologii a uplne bez problemu vsechno oplodneno, vycisti to , vyberou - se divim, ze vam hned doporucuji darce, brala bych to v pripade, ze by mel 0% pohyblivych nebo 0 spermii ve vzorku, ale pokud tam spermie ma a jsou pohyblive, i kdyz pomalejsi , sanci mate slusnou a hlavne je to predpokladam 1IVF, takze proc to nezkusit , na darce se muzete obratit i pozdeji

mufinka26
26. srp 2011

Dobré ránko holky, všechny moc zdravím, tak bohužel se ted blíží období kdy tu moc nebudu ☹ , ale budu se snažit, být tu každou volnou chvilku, uvidím, jestly se v práci dostanu na net 😀 protože počítám, že v půl jedenáctý večer, až dorazím domu už vás tu moc nebude ☹

katka.gzd
26. srp 2011

@sal80 @cuddle nadhernych chlpacov mate kocky...ja som vcera od horka tiez skoro zomrela, a to som mala este po praci stat pri spporaku avarit :( chjo.....inak ten napad s lavorom ladovej vody planujem dneska vyskusat...vdaka za tip 🙂

teruberi
26. srp 2011

@barousek a vy jste na prvni IVF nebo uz jste to zkouseli?

teruberi
26. srp 2011

@mufinka26 Dobre rano I Tobe, já jsem teˇ%d taky pškně rozlítaná ;)Neboj, budeš mít aspoň do noci co číst;)

sal80
26. srp 2011

@barousek
@cuddle
Dobré ráno. Musím souhlasit. Do dátce bych šla až v případě, že by byla nulová šance ze strany mého muže. Dřív ne. Přijde mi to, že házíš předčasně "flintu do žita" ☹

sal80
26. srp 2011

@mufinka26 Ahoj. Budeš chodit do práce s námi - za ranního kuropění, a z práce takhle pozdě? 😨

sal80
26. srp 2011

@katka.gzd Ahoj. Ano, chlupáči to jsou krásní a kolik je z nich chlupů všude...to je ještě úžasnější 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katka.gzd
26. srp 2011

@sal80 ja viem presne o com hovoris, mali sme doma dve macky, jednu kratkosrstu a dlhosrsteho kocura, kym priatelovi neprepukla silna alergia a obja museli putovat do novych domovov... ☹ stale mi chybaju obaja

barousek
26. srp 2011

dobre rano vsem 😵
@katka1311 abych pravdu rekla tak nevim..ten pocet je pohyblivej.meli jsme 1 mil,5mil ale take 8mil.coz je pekne,jenze nam zjistili na imuniligii ze to jsou spermie nekvalitni,deformovane atd. 😖

@cuddle prave ze to je uz drude ivf,v prvnim jsem mela po opu 28 vajicek k oplodneni a na transfer slo jen jedno jedine embrio ktere se samozrejme nechytlo.tentokrat proste zkusime pul pritelovo spermii a pul darcovo,snad embrií
bude vic.je to fakt tezky

@teruberi tohle bude nase druhe ivf,prvni bylo v lednu a neuspesne 😕
@sal80 na imunologii nam prave ze rekli ze mame nulovou sanci 😒 tak jsme udelali kopromis a zkusime to pul napul a uvidime kolik se oplodni vajicek.
holky,vy tady jdete vsechny na prvni pokus?? 🙂

sal80
26. srp 2011

@katka.gzd To je smutné, ale určitě se mají dobře. A pokud hodně smutníš, tak je tu ještě plemeno Sphinx, to jsou nahatý kočičky 🙂 Někomu se nelíbí, ale mně se líbí ohromně 🙂

sal80
26. srp 2011

@barousek Pokud je Tvůj muž schopný odevzdat vzorek, tak v centru spermie roztřídí a těmi nejlepšími oplodní. Stajně tak, pokud je schopen vzorku, míchá se společně s dárcem. Co kdyby náhodou 🙂

katka.gzd
26. srp 2011

@sal80 aj mne sa pacia, no bohuzial ani taketo macicky neriesia nas problem...alergen je totiz v kozi a nie srsti zvieratiek, srst to len jednoduchsie roznasa..macicky by som musela kazdy den rano aj vecer bud kupat alebo vydrhnut mokrou handrou a nepride mi to k tym zlatym stvoreniam fer ichtrapit takymito vecami len preto aby my sme boli akoze stastnejsi ze mame doma zvieratko... tazko sa mi s nimi lucilo, hlavne s mojou Shivou (bola to modra britka ale nie cistokrvna, na maminku, ktora bola cisokrvna skocil perzsky kocur, ale na maciatkach to nebolo poznat)..kazdy vecer sme mali ritual maznaci kedy uz sa nevedela dockat az si konecne sadnem aby sa mi mohla stocit na kolenach.....druhy bol cistokrvy mainsky myvaly (najvacsie existujuce plemeno maciek) kocur zlatej farby s rodokmenom...nase "male" trdlo pojasene...pes v macacej kozi...bavilo ho aportovat moje gumicky do vlasov... jedinou utechou mi je ze sme obom nasli super milujucich dalsich majitelov...a neviem si predstavit ze by som ich nahradila nejakymi inymi macickami... ked sme ich davali prec, vsetci znami nam radili si chytro urobit dieta aby nam nebolo smutno....vtedy sme este netusili, ze to nebude take jednoduche....

sal80
26. srp 2011

@barousek To, že se nechytlo embrijko nemusí být vinou Tvého muže a kvality jeho spermie. Ta udělala svou práci a oplodnila. 28 vajíček je hodně. nejlepší je, když jich je + - 12. Zbytečně moc je na úkor jejich kvality. Faktorů je moc. Já bych do dárce ještě nešla. Je tu ještě možnost dostat spermie z nadvarlat. Tím Tě ale nesoudím, jen píšu to, co si myslím. Prostě přemýšlím přes klávesnici 🙂

sal80
26. srp 2011

@katka.gzd 🙂 Mainskou mývalí chce i můj muž. Kdysi jí měl. Je to jeho přání, tak snad časem. Uvidím 🙂 Já měla také britku. Byla zlatíčko. Musela jsem jí nechat uspat, když se jí po porodu dvou koťátek udělaly dva nádory na mozku ☹ ☹ ☹ ☹
Ale teď už mám tu Kačenku 🙂 Dnes v noci, podle jejího názoru ÚPLNĚ nenápadně, přišla ke mně do postele, kam normálně nesmí. Viděla jsem jí, ale byla jsem ve stavu těsně před usnutím a tak...jsem jí nechala 🙂 A její přítomnost mi byla strašně milá. Ještě, že Tomáš nebyl doma 😀

katka.gzd
26. srp 2011

@sal80 no tak ja ti toho myvala odporucam, ma super povahu, je to taky kockopes 🙂 a nenarocny na udrzbu aj ked ma dlhu srst...casto sme ho cesali, ale hlavne preto ze dost plzol....kupis furminator a mas po probleme 🙂
no a to plizenie tam kam sa nesmie.... 😀 verne pozname...no niekedy je to fakt tak zlate ze im to nemozes odopriet... hold ked ju milujes, nieje co riesit 😉 😵 tes sa ako bude strazit vase babatko....

sal80
26. srp 2011

@katka.gzd Kačenka miluje děti - to má asi po mně 😀 😀 😀 😀 - takže s ní dělám canisterapii. Vlastně, teď to šidím, protože nemám kdy. Ale mou tříletou neteř miluje. Ti labradoři (a nejen ti) jsou takoví.... Je to výchovou. Zabijáka může výchova udělat i...třeba z čivavy 😀 😀 😀

cuddle
26. srp 2011

@barousek imunologie na spermie??? tam se zjistuje alergie u tebe, myslis jako morfologii, ze mate 0% dobrych? tzn vsechny jsou deformovane - manzel ma 0,5% dobrych na morfologii, oplodnilo se nam 11 z 12ti vajicek a do konce to dotahly 2 embryjka - toto je proste prirozeny ubytek to neni problem u tebe nebo u Vas, vzdy je vysledek , ktery zustane a je pouzitelny tak od 10 do 30% z toho co oplodnujes a da se vlozit, pripadne zamrazit
ale tak pokud Vam rekli ze mate 0 sanci, tak zkuste toho darce vyuzit v pripade, ze opravdu v tom spermiogramu nebude nic dobreho

cuddle
26. srp 2011

@katka.gzd jeeee musim ti tedy poslat i nase miminko co mame doma 2 tydny

sal80
26. srp 2011

@cuddle Ta je nádherná 🙂

katka.gzd
26. srp 2011

@cuddle kraaaaasa....ak je to v tomto veku taky diablik jak bola ta nasa, odporucam si kupit mysku na udicke....to mas taku palicku, na nej na konci gumicku a na gumicke visi myska....vecer pred spanim sa tymto da jednochu to male sidlo unavit do bezvedomia a potom miesto vyvadzania celu noc prespi 🙂 my sme si tu nasi brali este ked sme byvali na jednoizbaku takze keby sme toto nerobili tak sa v noci nevyspime.....super to zabralo

cuddle
26. srp 2011

@katka.gzd ona je aktivni tak 2 hodiny po probuzeni rano a mozna 2 hodiny odpoledne, jinak chrni, v tomto vedru kor, vecer zalehne a vstava jak kdy nekdy kolem 6te jako dnes a jindy v 7.30 klidne, celou noc o ni nevim , ted uz si vzdy najde mistecko, ktere ji vyhovuje a chrupka, hracek mame dost, mysicky ma 2 male ty honi tapkama sama, pak aportovani micek, taky nosi , skrabatka a pak ma tako ty vodici jak popisujes, ale tam tam balonek s rolnickou a pirka, takze to lita a jeste takovou tycku s pirkama, kterou ji utikaz po zemi a ona se to snazi chytnout....je hodnunka, samo nekdy rapli, ale je to kocka, zatim se nechce moc mazlit, ale to pry kotata celkove, musi do toho dorust, zatim se otira, necha se pohladit, poskrabkat pod bradou - ale jen do ty miry dokud ona chce, pak se sebere a jde si po svem.... 😉

sal80
26. srp 2011

@katka.gzd Přivedla jsi mě na myšlenku koupit ten fulmunator. Ty jo, teď tu na to koukám na YouTube a...to musím mít. Snad potom přestanu zametat tolik chlupů, že by bylo ještě na dvě štěňata 🙂

katka.gzd
26. srp 2011

@cuddle tak super, to mate zlaticko, no este by som si pockala na pubertu 🙂 nasa sa tiez najskor moc nemazlila, presne jak pises, no neskor si to vyslovene zacala uzivat a od nejakeho roku a pol zacal nas kazdovecerny ritual s "masazou" ona si pockala az si konecne sadnem, vyskocila mi na kolena a masirovala mi prednymi packami brucho s nosom zaborenym do mojho tricka (ako ked maciatko masiruje matke brucho pri cicani mlieka)..niekedy sa do toho tak zazrala ze som skoncila cela oslintana...toto vydrzala robit tak 10-15minut a potom sa mi na kolenach alebo na bruchu stocila a zaspala...az kym jej nezacalo byt moc teplo..potom sa presunula vacsinou na skrabadlo....ale proste tento kusok lasky kazdy vecer musel byt....bola moje zlaticko...

katka.gzd
26. srp 2011

@sal80 furminator je fakt super vec, nam sa osvedcil paradne...urcite odporucam

sal80
26. srp 2011

@katka.gzd Celkem drahý hřebínek ale 🙂