Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

vannilie
8. zář 2011

ahojky holky

vannilie
8. zář 2011

jak se dnes mate

vannilie
8. zář 2011

🙂

vannilie
8. zář 2011

tak nic mejte se tu pekne

daphney
8. zář 2011

@vannilie ahoooj
jde to, dneska pracovně, opět ☹ co ty?

vannilie
8. zář 2011

@daphney ahojky.my mame cely tyden volno z prace

daphney
8. zář 2011

@vannilie něco jako celozávodka?

caricia1
8. zář 2011

@daphney Ahojky,nene,stále nic.. 😒 😒

daphney
8. zář 2011

@caricia1 to je divný, když to máš pravidelně 😒 já to pravidelně nemám, ale stejně když to trvá déle než 35 dnů jsem nervozní 😠 no a testík jsi pro jistotu zkoušela 😎

caricia1
8. zář 2011

@daphney kdepak,tomu opravdu nevěřim,ikdyž jsem nutkání měla 😀 Už mi to pěkně štve,dnes jsem 32DC.Občas cítim asi malinko podbřišek,ale nevim jestli je to znamení že ms ráčí dorazit,nebo jestli si to jen namlouvam jak na ni čekam 😖

caricia1
8. zář 2011

@daphney Možná to je přeci jen ještě po tom nevydařeném IVF ,uvidíme nu,stejně si jí nevykoukam 😀 😀

daphney
8. zář 2011

@caricia1 to je také možné, hormony dělají svoje, ale třeba i tím, že na to fakt čekáš, psychika jue mocná čarodějka 😠 já jsem na mrchu čekala celou dovču a nakonec jsem jí dostala v den odletu, už jsem se fakt těšila jak udělám testít a tam se ukážou // prostě mrcha je MRCHA
no a co svatba? povídej...

caricia1
8. zář 2011

@daphney Asi jo,holt vyčkám,při mym štěstí dorazí na svatbu 😀 😀 Bože jen to ne 😀 😀 Jinak ještě nemam šaty,to musim vyřešit ted v týdnu,zítra jdu vyzvednout prstýnky a na Matriku odnest papír s písničkama jaké budeme chtít ze seznamu.Těšim se 😀

caricia1
8. zář 2011

Čekám návštěvu,tak až přestanu psát tak víte proč ju?O IVF neví,tak to honem zavřu 😀 😀

daphney
8. zář 2011

@caricia1 jasně jasně, tké ne každý z mého okolí o tom ví... a jaké písničky máš vybrané? A jakou doma očekáváš reakci na svatbu? U nás by to neprošlo, jsem jedináček, tak by mi to mamina asi neodpustila a u příti nevím, udělala to jeho sestra když se vdávala poprvé a podruhé už se vdávala v 8 měsíci těhu 😀 dělala jsem si legraci, že je panna nevěsta 😀 😀 😀

caricia1
8. zář 2011

@daphney Ještě je vybrané nemáme 😀 😀 😀 musíme dneska vybrat 😀 😀 Reakci čekám určitě kladnou,budou určitě překvapený ale myslim že v pohodě 😀 😀

caricia1
8. zář 2011

@daphney Jinak o IVF u nás ví jen naši,jinak nikdo

daphney
8. zář 2011

@caricia1 takže opravdu jen ve dvou + svědci? U nás bych řekla, že většina kamarádů + moji rodiče a švagrová, kolegyňky v práci, dělám ve zdravotnictví, takže tohle jde utajit jen těžko. Naštěstí mi o tom nevadí mluvit, ale už jsem se setkala i s tím, že ne každý kdo tohle prožívá o tom chce mluvit

teruberi
8. zář 2011

Ahoj holky!Krasny den vam vsem!
@mufinka26 pekne si hlad brisko,at se tam ma dobre 🙂
@jaruska111 ahoj,tak to to je bezva,to uz utece...
@daphney at ti to v praci utece,dvanactky jsou na prd 😖 ale zase muzes 12 hodin chatovat ;)
@sal80 Tak jak??

caricia1
8. zář 2011

@daphney jojo jen my a svědci 😉 Já taky dělam ve zdravotnictví,myslela jsem že to taky neutajim ale zatim se daří 😉 Teda alespon doufam 😀

teruberi
8. zář 2011

@vannilie ahooj 🙂

caricia1
8. zář 2011

@teruberi Ahojda 😉

teruberi
8. zář 2011

@daphney
@caricia1
u nas to vi vsichni.Ja jsem se rozhodla,ze budu prukopnik a ze to proste reknu 🙂 Konec koncu to uz je skoro normalni stav,ze? V dnesni dobe.....Proste budeme mit miminko z IVF 🙂

teruberi
8. zář 2011

@caricia1 same prijemne staristi se svatbou, ze? Bude velka?

caricia1
8. zář 2011

@teruberi Já jsem to nikomu neříkala,protože jsem se chtěla vyvarovat litování a otázek při případném neuspěchu.To bych neustála kdyby mě každý litoval a jen se ptal..Každopádně to nehodlám tajit věčně,až se zadaří tak hodím barvu 😀 😀

caricia1
8. zář 2011

@teruberi Bude tajná takže mini 😀

teruberi
8. zář 2011

@caricia1 tak to jo, to je rozumne...me o tom nevadi mluvit, manzovi trochu jo, je takovej stydlin.Jsem zvedava,jak vubec dopadneme na OPU,ma z toho strach...

teruberi
8. zář 2011

@caricia1 jinak my jsme meli take mini,jen rodice a sourozenci s rodinami...ale pak na nas ostatni pribuzenstvo bylo nastvane, ze nebyli na obrade.A to pres to, ze jsme rpo ne pak delali spesl oslavu

caricia1
8. zář 2011

@teruberi My budem jen se svědky,neví to nikdo 😀

daphney
8. zář 2011

@teruberi dobré ranko 🙂 jj naštěstí to dneska nebude tak hrozné,takže očekávám klídek 🙂 já se zase bojím toho hyperstimuláku, jelikož jsem měla i po clostilbegytu 7 folíků a z odběrů krve dost vysoké AMH, tak se bojím jak zareaguji na něco "tvrdšího" 😖
@caricia1 takže příští týden už budeš vdaná paní 😀