Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

sal80
12. zář 2011

@bublenudle Jj, první 🙂 Takže jsem trochu naivní v tom, co mě čeká. Protože to nevím 🙂

petrajda
12. zář 2011

@sal80 já mám dlouhý kvůli endometrioze... 😒

petrajda
12. zář 2011

@sal80 víš..ono je skoro někdy lepší nevědět 🙂

sal80
12. zář 2011

@petrajda To si také myslím 🙂 Ale na druhou stranu....neznámé je často spojeno s tím, že z toho má člověk větší strach... ☹

bublenudle
12. zář 2011

@petrajda Ahojky,zdravím 🙂

bublenudle
12. zář 2011

@sal80 Je to vše ok,a vše se dá zvládnout,neboj.... 😉

petrajda
12. zář 2011

@sal80 pravda..jdu sice na druhý pokus,ale posledně jsem měla krátký protokol. Tak je to taky takový divný..na plno věcí jsem se mudry zapoměla zeptat,ale tak snad to ještě ten týden vydržím a příští pondělí se na utz uvidí. jsem zvědavá zda už rovnou dotanu léky.

petrajda
12. zář 2011

holky a když začínáte stimulovat..snažíte se například dodržovat nějakou zvláštní životosprávu nebo je lepší nechat vše jak sme jzvyklé?

sal80
12. zář 2011

@bublenudle Snad se to podaří zvládnout i mně 🙂 Psychicky 😀

sal80
12. zář 2011

@petrajda Já je rovnou dostanu. Mohla jsem je dostat už ve čtvrtek, ale spěchala jsem (kvůli práci) a nebyl čas na vysvětlování postupů 😖

bublenudle
12. zář 2011

@sal80 Určitě,neboj....je ted na tebe plno nových informaci....to si zvyknes za chvilku a bude to ok 😉

petrajda
12. zář 2011

@sal80 možná je dotanu taky.A beru sebou manžela..aby to vysvětlování postupů pak doma vysvětlil zase mě 😀

vannilie
12. zář 2011

🙂

vannilie
12. zář 2011

ahoj holky

mufinka26
12. zář 2011

@bublenudle nazdárek 😀 😀 tebe jááá znááám 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mufinka26
12. zář 2011

@vannilie ahojky 🙂 jak se dneska vede?

vannilie
12. zář 2011

@mufinka26 ahojky jo jde to.akorad me skoro budouci svagrove nevyslo 1 IVF ☹

mufinka26
12. zář 2011

@vannilie to mě mrzí ☹ ale určitě jí to vyjde 😉 no já začala dneska chodit každou chvíly na malou a mám divný tlak někdy v podbřišku, tak uvidíme co se z toho vyklube 🙂

katka1311
12. zář 2011

@bublenudle Ahoj vitej tady 🙂.Kam si chodila do CAR a kam si přešla?Na minimálku bych chtěla jááá ale dr.mi doporučuje dlouhý protokol,tak nevím jak to dopadne 😕 ???Na KO jedu až 27.9.tam se dozvím víc.

katka1311
12. zář 2011

@cuddle moc mě to mrzí,posílám velké objetí ☹

galigula
12. zář 2011

No holky, preji hezky vecer a musim vam napsat, co se mi stalo. Rano jsem si teda delala test a nic na nem nebylo, tak jsem ho dala na policku a uz jsem na nej zapomnela. Ted jsem ho objevila a hadejte co? Byl tam maly duch, i manza to vidi a to uz je co rict 😀 Tak uvidime rano cehose dockam 🙂

mufinka26
12. zář 2011

@galigula já ti to říkala, že to bylo moc brzy, uvidíš, že zítra se tam dušík oběví hnedka a bude už silnější 🙂

galigula
12. zář 2011

@mufinka26 kez by 🙂 Ty stale netestujes? To mas muj obdiv, i kdyz narozdil ode me se aspon usetris zbytecneho plaseni 😀

mufinka26
12. zář 2011

@galigula holka ted mám v sobě protichůdné pocity,, testovat nebo netestovat zítra 😅 dneska mě nějak píchalo občas v podbřišku a mám tam takový divný tlak, no uvidííííme 🙂

galigula
12. zář 2011

@mufinka26 me prave taky picha, teda spis reze, mam stejne pocity co u Jirika, tak jsem prave byla nadsena, ze to vyslo a pak ta ranni sprcha ☹ Ja do toho jdu rano zase, at uz mam klid 🙂

teruberi
12. zář 2011

@pitrisek26 ahoj pitrisku,omlouvam se, ze tak pisu tak pozde...ja to prozivam vcelku dobre,o vikednu jsme vyrazili kazdy den do prirody, tak mi to uteklo...Jinak tehotne kamosky me spise posiluji, nez ze by me to mrzelo. Porad si rikam, ze to na me taky jednou ceka... Spis me ted Znervoznilo ,ze to nevyslo cuddli:(Snad bude brzy v poho

katka1311
12. zář 2011

@galigula // krááááááááááááááása 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

teruberi
12. zář 2011

Ahoj holky, ja jsem si pred chvili pichla pregnyl, tak mi ta stimulka docela rychle utekla🙂 dlouho jsem tu nebyla, zitra to tu cele doctu, abych vedela,jak se vsechny mate. Dnes uz dobrou, stejne tu urcite uz jsem zase sama 🙂

teruberi
12. zář 2011

@mufinka26
@galigula
holky ja bych to taky nevydrzela a testovala 🙂

teruberi
12. zář 2011

@galigula pisu si v osobni poste s pani,co taky chodi do heliosu, sedmy den byla negativni,ale 10 den uz mela //. Kolikaty jsi? Rano uz tam bude dalnice? 🙂 Drzim palce!