Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

mufinka26
14. zář 2011

@vanule já sem měla každé ET neschopenku od svojí gyndařky, ale tentokrát sme se rozhodly, já se rozhodla že prostě budu fungovat úplně normálně. Pracuji krátký- dlouhý týden, tak to neni tak hrozný, první tři dny sem měla volno a řádně doma odpočívala. Když se má bobísek uchytit tak se uchytí a ležení tomu stejně nepomůže 😀 hlavně musím fungovat pro tu svojí treperendu, jelikož zatim chodí do školy, kde sme bydlely dřív, tak dojíždíme přes celou prahu.

caricia1
14. zář 2011

@petrajda Svatbu máme už ted v sobotu..Hrozně to letí.Ted už snad máme všechno v cajku. 😀

katka1311
14. zář 2011

@caricia1 Hodíš sem pak nějaké foto ve svatebním? 😀

caricia1
14. zář 2011

@katka1311 Jasně že jo,nedalo by mi to se nepochlubit 😀 😀 😀 😀

petrajda
15. zář 2011

@cuddle ta kytice je krásná..
Já měla z modré hortenzie, bílých jiřin a bílých trsových růžiček. Tvar biedremaier.

petrajda
15. zář 2011

@mufinka26 hezky to tu v pátek poprskej až na tebe vykouknou ty // 🙂 😉

petrajda
15. zář 2011

@caricia1 ty brďo to je už za dva dny 😵 ..v sobotu má být kráně. Taky jsme měli svatbu v září,ale šestadvacátýho. Před dvěma roky, celé září tehdy bylo ošklivo,ale ten den na nás vykouklo sluníčko a svítlo celej den 😵

mufinka26
15. zář 2011

dobrééé ránko, já ho mám opět peacovní, ale zato mě čeká volníčko pěkně od zítra až do neděle 😀 😀

petrajda
15. zář 2011

@mufinka26 tak to budeš mít čas oslavit ty dvě // 😉

mufinka26
15. zář 2011

@petrajda no doufejme 🙂 ale manžel my asi v pátek testovat nedovolí 😅 včera řekl, že až v pondělí, ale to nevím, budu ho muset překecat 🙂

mufinka26
15. zář 2011

@petrajda v tomhle je zásadový a řídí se podle toho co nám řekly v CARu, po tom minulém zklamání, se mu ani nedivím, ty chlapy to nesou pomalu hůř než my, teda aspon ten můj ano 😅

petrajda
15. zář 2011

mufinka - ten můj taky..už by byl rád táta. Ale vyloženě zklamaného jsem ho viděla jen jednou a to bylo ještě v době kdy jsme se snažili "přirozeně".Teď je on z nás dvou ten velký optimista.Ale taky ho to ubíjí. jenže on je takový vypouštěcí typ. To já neumím

mufinka26
15. zář 2011

@petrajda ten můj byl za celou dobu pokusů IVf zklamaný když nám před KET oznámily, že ho stopnou. To bylo taky jedinkrát kdy to dal nějak najevo, jinak se snaží být tvrďák, ale já na něm většinou poznám, že je smutný, ikdyž to předemnou maskuje 🙂 jinak neúspěch si vůbec nepřipouští, takže to vidím, že ještě za deset let budu pořád chodit po IVF 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mufinka26
15. zář 2011

@petrajda teda pokud se nám nezadaří už ted 😀 😀 😀

petrajda
15. zář 2011

@mufinka26 no proto už sem tě chtěla taky stopnout 😀

mufinka26
15. zář 2011

@petrajda 😀 😀 😀

petrajda
15. zář 2011

@petrajda mi jsme letos byli na tejden na Sumavě pod stanem a tam bylo takovejch rodin s dětma...v krosničkách na vejletě, v těch silničních vozítkách, přišlo mi to fantastické a oba jsme si říkali,jak toho našeho prcka budem taky tahat do přírody. A vedle nác v kempu byla na jednu noc rodina pod stanem, měli takovou malou holčičku,že jí i sunar vařili v ešusu na ohínku. přišlo mi to fantastické..tenkrát sem měla na mále když sem je viděla. Malá se tam cupkala kolem jejich stanu, bylo to krásné. Málem sem se tam rozbulela.

petrajda
15. zář 2011

@mufinka26 já si odpovídám sama sobě 😀 😀 😀

mufinka26
15. zář 2011

@petrajda jo to tě chápu, u nás v rodině se narodilo miminko v dubnu a v červenci taky jely pod stan, no a maji to kousek u naší chaty, tak sme se jely pokochat... teda, byla sem z toho úplně naměkko 🙂 ty taky trpíš samomluvou? to se my tady stává často 😀 už abysme ty naše miminka měly 😀 😀

mufinka26
15. zář 2011

@petrajda jinak jak dělám v hračkách akojeneckym, tak sem jezdí samá těhulka nebo z úplně malinkejma miminkama, ksou tak krásní, až se my kolikrát chce brečet 🙂

petrajda
15. zář 2011

@mufinka26 no jak vidíš stává 😀 😀 😀 . S mužem jsme takový oudoorový,rádi jezdíme na vodu, pod stan...přijde mi to bezvadné když děti mají možnost od mala se sžívat s přírodou jak to okolnosti dovolí.Vidím to na svejch dvou dospělích neteřích, od mala je rodiče furt někam tahali ..jsou takový otkanější..umí se o sebe postarat

petrajda
15. zář 2011

@mufinka26 to jsem ani nevěděla,že pracuješ v hračkách. Jen že jsi někde v obchhodě. Já taky prodávám v obchodě. To máš teda kontakt s těmi malími opravdu velmi častý 🙂

mufinka26
15. zář 2011

@petrajda to mám 😀 já sem z malou taky jezdila takhle brzy pod stan, taky my to přijde v poho 😀

petrajda
15. zář 2011

@mufinka26 já už chci takýýýýý jezdit pod stan. tedy to jezdím už teď,ale s tím prckem 😀 . Třeba si to po první zkušenosti ještě ráda rozmyslím 😀 .
jak se malá jmenuje? A jak je stará?

mufinka26
15. zář 2011

@petrajda jmenuje se Danielka a za půl roku jí bude 10let 😀 😀 je to takovej můj poklad 😀 protože sem si jí musela pěkně vybojovat, bylo my 16. let když sem jí čekala, takže sem čtyři měsíce tajila, že sem těhu, aby mě nehnaly na potrat, nelituji tohoto mého rozhodnutí, bylo to nejlepší rozhodnutí v mém životě 😀 a ted když nám nejde druhé mimi tak se v tom jen utvrzuji 😀

teruberi
15. zář 2011

Ahoj holky, tak já mám za se bou OPU (včera). Jsem z toho celá špatná, ani se mi včera na internet nechtělo. Našli nám sice 9 vajíček, ale jak jsem se obávala, nezvládli jsme odebrat spermijky :( Muj chlap se fakt snažil, ale má hrozné psychické problémy odevzdat spermie na čas:( Máme asi štěstí, že chodíme zrovna do Heliosu. Myslím, že jsou jedni z mála (možná i jediní), kdo umí zamrazit vajíčka, tak nám čekají v mrazáčku a teď máme za úkol vyprodukovat ty spermijky. Hned jak se nám zadaří tak je tam máme přinést a oni nám ty vajíčka rozmrazí a oplodní.Ach jo, tak jsem si to hezky malovala a teď tohle ☹

petrajda
15. zář 2011

@mufinka26 tak to je dokonalé..Úplně mi naskočila husí kůže, krásné jak jsi si malou vybojovala 😵 . To měla nedávno svátek,viď?

petrajda
15. zář 2011

@teruberi holka nevěš hlavu. Hlavně,že je řešení. Ono to pro ty chlapy taky nemůže bejt příjemné..tak na povel. Aspoň ten můj v tom teda žádné líbivostní nadšení taky neschledává. A občas mu to taky trvá 🙂 . Dobře to dopadne..hlavní jsou teď ta vajíčka

teruberi
15. zář 2011

@mufinka26 mufinko drzim pesti, jiste to vyjde... 😉

teruberi
15. zář 2011

@petrajda jj dekuju, jsou vzdycky strasni hrdinove a kdyz ma prijit na vec, tak se sesypou a kelimek zustane prazdnej...ale je mi ho opravdu lito, nese to spatne...Vajickum je snad dobre, rikam si, ze ted spinkaji a nabiraji sily na potom 🙂