Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

sal80
16. srp 2011

@daphney Nejlepší i, proč to nepřiznat, nejlevnější. Ale i tak jsme tu všechny schopné dát skoro cokoliv za to maličké "něco" 🙂

sal80
16. srp 2011

@teta_bob Ano, přesně tak...jen nepřestat doufat a zkoušet 😀

daphney
16. srp 2011

@sal80 Eliáš je mooooc hezké jmáno. Máš pravdu beru klidně i Evžena, Bohouše nebo Tondu, hlaně když dorazí 😀 😀 😀

daphney
16. srp 2011

naštěstí nemáme co ztratit, můžeme v tomhle boji pouze získat 😀

sal80
16. srp 2011

@teta_bob Od prvního dne MS za 7 týdnů - tak to řekla 🙂

sal80
16. srp 2011

@daphney To je, ale brácha má tu Ellu a tak nevím, jestli to bude dobrá volba. A když jsem se zeptala Elly, jak by se mělo jmenovat mé miminko, tak řekla, že Matylda (to slyšela), ale líbilo se jí moc jméno Krtek, mašinka Tomáš a Lála z Teletabies 😀 😀 Tak Ti nevím, zda na tu holku nakonec nedáme a nebudeme mít toho Krtka. To je můj faforit 😀 😀 😀 😀 😀

sal80
16. srp 2011

Musím jít. Zatím 🙂

daphney
16. srp 2011

@sal80 krtek je super 😀 jinak mám kamaráda kterému neřekneme jinak než Lála fakt je to podoba s teletabisákem k nerozeznání 😀 akorát nevím jak budeme říkat holčičce... ktrice nebo krtka? 😀

luca77
16. srp 2011

Ahoj holky,prosím...chci se jen zeptat..nepatří to sice do této diskuze,ale budu ráda za odpovědi. 😉 Beru Utrogestan,abych dostávala pravidelně MS,..ted bych ho měla brát 3cyklus(beru to 16 - 25.DC , 2 - 1 - 2).Jelikož by jsme chtěli vyrazit za sluníčkem a mořem a mě by tam vycházela MS cca asi tři dny ke konci(podle toho,kdy pojedem) ,tak se chci zeptat,jestli to mohu začít zavádět třeba 20DC,abych se tam s tím nemusela peklovat 🙂 A pak bych to začala další cyklus zase normálně 16DC....dík moc.

daphney
16. srp 2011

@luca77 ahoj, myslí,. že utrogestan nefunguje stoprocentně také na oddálení MS, některé holky mají MS i když ho berou. Raději bych zašla na gyndu aby ti napsala doktorka Norethysteron, ten vím, že slouží na oddálení MS

caricia1
16. srp 2011

Dobré skoropoledne 😉 Vyspáno??? 😀

daphney
16. srp 2011

@caricia1 i tobě, v kolikpak si se probudila??? 🙂

caricia1
16. srp 2011

@daphney 😀 no,jakto ta ostuda až v 10.15 😀

cuddle
16. srp 2011

@luca77 ahoj i pres utros muzes ms dostat, mozna bych spis ho brala o ty 3 dny dele a doufala, ze to udrzi, ale ten Norethysteron budes mit jistejsi a budes ho brat 10 dnu a pak vetsinou ms dorazi za 2-3 dny jak u koho , klidne si zavolej tve doktorce

daphney
16. srp 2011

@caricia1 tomu říkám pohodička, já už od 7 v práci 🙄

caricia1
16. srp 2011

@daphney Já jsem docela i ráda že občas spim tak dlouho,protože mi ten den rychlejš uteče,já už nevim co bych doma dělala je to hrozný 😒 😒

daphney
16. srp 2011

@caricia1 to chápu, já když jsem byla po laparce, tak jsem vegetila u rodičů, mají pár km od nás domeček a navíc mamka měla dovču,takže jsem se měla jako v bavlnce a zabavila jsem se 🙂 škoda být 2 týdny zavřená v bytě, příťa stejně celý den v práci a musím říct, že mi to hrozně rychle utelko 😉

caricia1
16. srp 2011

@daphney Nu,já taky můžu jen k našim,ale budu tam sama jako tady takže mi to nepomůže 😀 Dneska odpol alespon přijede segra na kafe tak alespon odpoledne mi uteče 😉

teruberi
16. srp 2011

@caricia1 to se nekdo ma🙂 jen tak dal, pohoda je dulezita...

caricia1
16. srp 2011

@teruberi No už je to dlouhý,radši bych se vrátila do práce 😀

teta_bob
16. srp 2011

@caricia1 bože, jak se je dlouho doma po laparce?

caricia1
16. srp 2011

@teta_bob já když jsem na ní byla tak 6 neděl

teta_bob
16. srp 2011

@caricia1 cože? tak dlouho? vždyt mi říkali, že je to ambulantní zákrok, 2h po něm jdu domu a druhý den do práce!!!....měla jsi nějaké komplikace?

caricia1
16. srp 2011

@teta_bob no já jsem byla v nemocnici 5 dni a měla jsem i dren..Když mě pustili tak mě to bolelo že jsem si nemohla týden ani sednout 😒

sal80
16. srp 2011

@daphney Krtka nezní nejhůř 😀

sal80
16. srp 2011

@teta_bob Dvě hodiny po laparu 100% nikam nepůjdeš. Je to operace a jako u každé mohou nastat pooperační komplikace. Pokud by Tě pustili, tak můžou jít rovnou odevzat diplom. Nejdříve druhý den.

sal80
16. srp 2011

Ahoj holky. Tak tu s vámi budu i nadále se statusem "snaží se otěhotnět" 😒

daphney
16. srp 2011

@sal80 no to je pech 🙄 tenhle status už mě přestává bavit!!! takže nezbývá než věřit v IVF

Krtka je fakt hrůza, ale jak říkám, beru i Evžena 😀

daphney
16. srp 2011

@teta_bob a nepleteš si to s hysteroskopií?

sal80
16. srp 2011

@daphney Jo, jo...je to tak ☹ Zítra mi píchnou Agolutin a pak snad dostanu MS. Včera je mi v CAR smáli, že jsem typický příklad...MS pravidelná a když se na ní čeká kvůli stimulaci, tak najednou není 🙂