Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

caricia1
7. zář 2011

@daphney Ahojda,tak jak bylo na dovolený??Povídej.. 😵 😵

vannilie
7. zář 2011

ahojky holky

vannilie
7. zář 2011

jak se mate

daphney
7. zář 2011

@caricia1 dobréééé ranko
náááááádherně, ale moc rychle to utelko 😒 jak bylo tady a co nového u tebe?

caricia1
7. zář 2011

@daphney No že se ptam vid,na dovolený je vždycky nádherně 😵 Naši se segrou a malým jsou ted v Itálii tak jsem u nich a hlídam bráchu,psy a kocoura. 😀 Jinak nového nic,čekám na ms abych se mohla objednat na UZ a KET 😉 Podle počtu bych ji měla dostat včera,tak mě nějak znepokojuje že zatim nic 😒

daphney
7. zář 2011

@caricia1 kolik je bráchovi, že ho hlídáš? 🙂 já měla na dovče přes týden zpoždění,taak jsem si dělala naděje a mrcha se nakonec uráčila dostavit 😠 😠 😠 kolik máte mrazáčků? No tak snad se nebude flákat dlouho!

caricia1
7. zář 2011

@daphney Bráchovi je 28 😀 😀 😀 Ale právě že je stále v pubertě 😀 Kdybych mu to tu nechala na starost tak by kocour utekl(je jen domácí),psi by se navzájem sežrali(jeden pokojový ,druhý venkovní) a barák by vyletěl do povětří a sám brácha by pošel hlady 😀 😀 Mrazáčky máme tři,ale nejsou moc kvalitní ☹ Jinak vždycky jsem tak dva ,tři dny dopředu poznala,že mrcha dorazí.Boleji mě vždycky prsa a tentokrát ještě nic.. ☹ No tak snad dorazí alespon do pátku.Příští sobotu se budu vdávat a to jí zrovna dvakrát nepotřebuju 😀 😀

katka1311
7. zář 2011

@sal80 Díky moc zatím pak mě tady informuj,moc mě to zajímá pač mi dr.řekla že by to bylo pro mě dobré,jelikož jsem na krátký protokol moc nereagovala.

Holky hezký den vám přeji.

caricia1
7. zář 2011

@katka1311 Taky Ti přeji hezký den,i když tady je uplakaný a studený 😉

sal80
7. zář 2011

@katka1311 Platí 🙂

sal80
7. zář 2011

@caricia1 No ahoj. Se stále někde touláš a já tu musím dřít. Asi i za Tebe!!! Si na to moc nezvykej, holka. Třeba půjdu co nevidět na mateřskou 😀

katka1311
7. zář 2011

Tak tady ochladilo taky ale zatím neprší.
Dnes jsem byla na odběru krve na HP 3DC a AMH tak doufám že to bude o.k.?

caricia1
7. zář 2011

@sal80 Jééé nazdárek 😉 Jak ti dupou králicí? 😀

caricia1
7. zář 2011

@katka1311 Samozřejmě že to bude ok,neboj 😉

caricia1
7. zář 2011

@sal80 No a vidíš jak to krásně zvládáš 😀 😀 Jsi zas v práci?? 😉

daphney
7. zář 2011

@caricia1 tak to máš plné ruce práce 😀 😀 😀 sourozence nemám, ale dokážu si to živě představit a popravdě učůrávám smíchy 😀 😀 😀 😀 😀
@sal80 Nazdárek, neboj já makám taky jak barevná 😠

caricia1
7. zář 2011

@daphney No mě tu od pátku smích už přešel 😀 😀 Dnes i včera zaspal do práce,protože mu budík zvonil u mikrovlnky v kuchyni 😀 Včera jsem ho poslala k babi pro cibuli-přes ulici a vrátil se s dvouma salátovýma okurkama bez cibule. 😀 Když jsem se ho zeptala,jestli neví jak cibuli na základ omáčky nahradím okurkou tak se mi zeptal jestli bych z toho neudělala teda radši bifteky 😀 😀 Už aby byli naši zpátky 😠 😠 😅

cuddle
7. zář 2011

ahoj holky , ted pul 12 a ja uz mam hlad 😀

sal80
7. zář 2011

@caricia1 Králíci dodupali 🙂 Jsou teď v mrazáku a slovo jim dám až příští víkend. Ale, aby jim nebylo smutno a nepomluvili mě, tak jim dám do party i špenát, kus čuníka a knedlícíííí 😀 Ale jinak se mám fajn, díky 🙂 Jak Ty?

caricia1
7. zář 2011

@cuddle Ahuj,no vždyt musíš jíst za dva 😀 Jen si dej 😉

cuddle
7. zář 2011

@caricia1 hehe to mi prave doktorka rikala, hlavne nejist za 2 😀

caricia1
7. zář 2011

@sal80 Nu tak jde to nu.. 😵 Jen mě znepokojuje ta opožděná ms 😒

caricia1
7. zář 2011

@cuddle hele jen si dej na co máš chut. 😉 S mírou,ale dej si 😵

cuddle
7. zář 2011

@caricia1 si dam, tu svickovou ze vcerejska 🙂

cuddle
7. zář 2011

@mufinka26 jo kdyz uz jsi nedojela, tak ti posilam tvoji porci 😀 😀 😀 😀

caricia1
7. zář 2011

@cuddle jéééžiš,jak já bych si jí dala! 😀 😀 😀

sal80
7. zář 2011

@caricia1 Bráchovi je 28 a je stále v pubertě? To je dobré. Při mém studiu na VŠ jsem dospěla k závratnému zjištění. Muži mají jen tři životní etapy: DĚTSTVÍ, PUBERTU a SMRT. Ty první dvě se stále střídají a prolínají. Ta smrt mi přijde finální, ale u chlapů se nikdy neví 😀 😀 😀 😀 😀 Tuhle mi Tomáš říkal, co bych dělala, kdyby umřel. Tak jsem řekla ať stále neslibuje a dodělá ten guláš 😀 😀 😀 Strašně se smál 🙂

caricia1
7. zář 2011

@cuddle no děláš si srandu že sem dáš i fotku?Já už mam jazyk až na vestě 😀 😀 😀 😀

sal80
7. zář 2011

@cuddle Ty jsi bosorka. Umírám dnes hlady!!!! 😖

sal80
7. zář 2011

@caricia1 Má měla dorazit 4.8. a dorazila 29.8. 😖