Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

vannilie
18. zář 2011

@mufinka26 jo myslis ze to bude ok.

mufinka26
18. zář 2011

@vannilie to víš, že to bude dobrý 😉 s jiným výsledkem ani nepočítej 🙂

vannilie
18. zář 2011

@mufinka26 a jak to probiha to beru i ten clostil a pichm si ty hormony

vannilie
18. zář 2011

🙂

vannilie
18. zář 2011

😀

vannilie
18. zář 2011

kde sjte zllaticka

vannilie
18. zář 2011

😉

mufinka26
18. zář 2011

@vannilie ne jenom si budeš píchat hormony 🙂

vannilie
18. zář 2011

@mufinka26 jo dekuju za informace.a jak se citis mufinko

mufinka26
18. zář 2011

@vannilie po psychycký stránce je to už lepší, jinak my nic jinýho neni, břicho nebolí, prsa nebolí.... je to všechno nějaký divný, ale už se těšim, až budu vědět co a jak a budu se moc vrhnout do dalšího pokusu

mufinka26
18. zář 2011

zlatíčka jdu se připravyt věci do práce a jdu chrupkat, tak dobrou noc

vannilie
18. zář 2011

@mufinka26 tak dobrou noc a myslim na tebe.uvidis to bude ok.opatruj se

vannilie
18. zář 2011

🙂

vannilie
18. zář 2011

holky jste tu

vannilie
18. zář 2011

😉

vannilie
18. zář 2011

tady neni nikdo

vannilie
18. zář 2011

sajab
18. zář 2011

@vannilie Ahojky Vanilko, já jsem tu ale nevím zda někdo další 😎

vannilie
18. zář 2011

@sajab ahojky jak se mas sajabinko 🙂

sajab
18. zář 2011

@vannilie No nic moc. Dnes měli švagřica a spol křtiny,nebyla jsem tam, nemám na to. Já je prostě nechci vidět. Před chvílí od nás odešli mí dva sourozenci pěkně jsme si pokecaly,ale také už začínají být s toho malého úplně mimo. ☹ 😠

vannilie
18. zář 2011

@sajab kasli na ne.jsou to blbci

vannilie
18. zář 2011

😉

vannilie
18. zář 2011

@sajab musis byt v klidu a soustredit se na mimco

sajab
18. zář 2011

@vannilie já vím, ale strašlivě mě to mrzí. Ze začátku matka i sourozenci tvrdili, že to malé nechtějí ani vidět, že je nezajímá a já nevím co vše a těď se začínají všichni obrace. Od té doby co jsem přišla o děti na mě prostě kašlou. Začalo to máti, která jako první z nich začala být strašlivě mimo s malého a teď už začínají i ostatní. Taťka se dokonce nechal slyšet, že kdyby vědětl jaké problémy způsobí nikdy by nám na naše dětičky peníze nedal!!!!!!!!!!! Hlavně, že před tím měl radost, že nám může pomoct, a že bude mít vnoučátka!!!!!!!!!!!!!!!!! 😢 😢 😢 😢 😢 😢 Je mi strašně zle, manžel mě sice drží, ale také už ho sere( pardón) celý svět. Je to tak strašlivě nespravedlivé!!!!!!!!!!!!!

vannilie
18. zář 2011

😀

vannilie
18. zář 2011

@sajab tak to by me take mrzelo.to mas pravdu.ani se nedivim ze vas sere cely svet.me take sere.nasi si take vic vsimaji segry co ma malou.nez me.bohuzel.a je to fakt hnusne co rika tvuj tatka.nevim co na to rict.clovek se musi obrnit ale nekdy to nejde,ja vim.mysli na tebe

sajab
18. zář 2011

@vannilie no právě ☹ Snažím se být v klidu, ale nejde mi to. Vždy se objeví nějaká situace, která mě úplně rozhodí a já se pak dávám dva tři dny dohromady,pak když už si myslím, že je to OK tak příjde znova něco co mě totálně položí ☹ 😢

vannilie
18. zář 2011

@sajab to me moc mrzi.je to hrozne.clovek se snazi apka neco prijde

vannilie
18. zář 2011

😉

sajab
18. zář 2011

@vannilie přesně tak ☹ nevím jestli jsi to četla, byli jsme minulý týden v CARu na konzultaci ohledně nového IVF no a DR studoval ty papíry z porodnice a kroutil hlavou,že co to se mnou provedli, vždyť mi mohli chlapečka nechat abych ho zkusila donosit, vždyť výsledky ukazovali malou pravděpodobnost dvojtého potratu 😢 😢 😢 😢 takže mě to pěkně srazilo a dnes mi to ještě dodalo další balvan na mou psychiku ☹