Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

cuddle
21. zář 2011

@caricia1 poptej se, on rikal, ze nato narok mame, aniz bychom meli pak neco spatne v genetickych vysledcich z krve

cuddle
21. zář 2011

@petrajda u nas se plati za KET 2000,- takze v tom globale uz se to fakt ztrati....a hlavne myslim, ze mas narok na 1 IVF navic kdyz neni ET - musim se nato jeste poptat, jestli by to do toho spadlo 🙂

hotaska
21. zář 2011

@caricia1
@cuddle tak jak říkáš, na PGD máš u pojišťovny nárok po potratu nebo u velice špatného spermiogramu. Ale co vím tak to proplácí pouze VZP.

hotaska
21. zář 2011

@cuddle můžu být zvědavá? Jdete i na halosperm?

cuddle
21. zář 2011

@hotaska tak to jsem neslysela - manzel byl na spermii pred pul rokem a ptala jsem se jestli muzeme pozadat o aktualni a pry to udelaji jak se bude blizit OPU aby bylo jasne s jakym materialem pocitat, ale o tom halospermu nemluvil, ani nevim jaky je v tom rozdil, nebo co tam delaji navic

hotaska
21. zář 2011

@cuddle aha, možná taky záleží na výsledcích základního spermiogramu. My měli vše OK, až na morfologii 0% a proto asi i ten halosperm (stálo nás to 2500,-). Je to nějaký novější vyšetření. Bylo nám to ve zkratce vysvětleno asi takto: vezme se spermie a napustí se kontrastní látkou, pokud svítí jen uvnitř je DNA ok. Pokud svítí i všude okolo má poškozenou DNA a je špatná. Na základě těchto výsledků potom můžou doporučit PICSI.

hotaska
21. zář 2011

Ještě k tomu proplácení PGD.......... ještě mně napadlo, že asi bude záležet na tom, co a jak má CAR domluvené u pojišťovny.

cuddle
21. zář 2011

@hotaska manzel ma 0,5 morfologii, tak uvidim jeste se poptam pak doktora

petrajda
21. zář 2011

@cuddle myslím,že to tak skutečně je. Když nedojde k ET u jednoho IVF cyklu máš nárok ještě na jednu stimulaci

teruberi
21. zář 2011

@cuddle ahoj, tak to vypada dobre, ze? tak uvidis, myslim na Tebe...

teruberi
21. zář 2011

Jinak holky, u nas to taky vypada dobre, hlasim 5 oplozenych, to je super,ani jsem to necekala, po tom zamrazeni, uvidime, jak se drobecci budou dal klubat. Rikala pani embryolozka, ze to vypada dobre 🙂 Prilitla jsem dnes jen na skok,zitra vas vsechny doctu at vim, jak se mate

vanule
21. zář 2011

Ahoj snažilky, tak dnes jsem byla na utz po 5dnech píchání Merionalu a doktor se nějak netvářil. Nic moc reakce takže ode dneška zvyšuji dávky za 2ampulí na 5. UTZ v pátek, tak snad něco do toho "plata vajec" přidám 😕 😕

sal80
21. zář 2011

@katka.gzd Ahoj. Začala jsem 21DC. To bylo 17.9., do 29.9. by měla přijít MS, pokud nepřijde, tak půjdu na hCG, jestli nedošlo k těhotenství přirozeně. Od 1.10. přidávám Menopur, 6.9. mám UZ, a pokle něho 13.10. OPU a 18.9. ET. Tak nějak by to snad mělo být 🙂 A jak mi je? No...zatím mám jen ten Decapeptyl a po aplikaci mi klesne tak na půl hodiny tlak a motá se mi hlava. Jinak nic. Nažádoucí účinky jsem ani nečetla...raději 😀 😀 😀 😀

sal80
21. zář 2011

@hello_kyttinka 🙂
@mufinka26 Jj,pak tu budeme prskat jako o život 🙂

vannilie
21. zář 2011

ahoooj holky

vannilie
21. zář 2011

🙂

vannilie
21. zář 2011

asi jdu spat

vannilie
21. zář 2011

jsem unavena

vannilie
21. zář 2011

😀

vannilie
21. zář 2011

dobrou

vannilie
21. zář 2011

🙂

sal80
22. zář 2011

Dobré ráno, princezny 🙂 Kdepak se touláte??? 🙂

teruberi
22. zář 2011

@sal80 Ahoooj!Tak co dnešní decapeptylové omámení? 🙂 Pracuješ nebo jsi na neschopence?

teruberi
22. zář 2011

@hotaska Ahojky u nas v CAR mi to vysvetlili teda trochu jinak.Mozna jsi to spatne pochopila,ale ja myslim, ze je to obracene, ze kdyz sviti jen uvnitr je spatna a ze kdyz ma takovou jako svaozar-pan doktor mi to krasne vysvetlil-tak je dobra....Kam pak chodis?U nas to take stoji 2500, ja jsem z Heliosu

sal80
22. zář 2011

@teruberi Ahoj 🙂 U mě se konají ona omámení od sedmi večer 🙂, takže teď jsem v pohodě 🙂 Chodím do práce, na PN nechci a ani nepotřebuji. Jen je tu problém...začínám mít problém s dopnutím kalhot ☹

teruberi
22. zář 2011

@cuddle cuddli presne tohle jsem taky resila a pan doktor rikal, ze oni hodnoti 200 spermii,tak ja jsem si vypocitala, ze 0,5 % je vlastne 1 dobra na kazdych 200 🙂 Tak ze kdyz se dela ICSI, tak tam snad nejakou dobrou najdo, ne? Ale to vysetreni DNA by sis mozna mohla nechat udelat-pro jistotu. My sjme si je nakonec nechali, kdyz jsme meli ten problem a museli jsme mrazit vajicka,aby jsme meli jistotu, ze budeme mit dobrou metodu oplozeni...Vyslo nam to nastesti dobre, uz nevim, jak byly ty hodnoty, ale to je jedno...

teruberi
22. zář 2011

@sal80 Jo holky, s tim ale do budoucna budes muset pocitat 😀 😀 😀

teruberi
22. zář 2011

@sal80 kup si uz tehotenske 😀

sal80
22. zář 2011

@teruberi Miluji Tvůj ryze pozitivní přístup a chladnou hlavu při hledání řešení 😀 😀 😀 😀 😀 😀

daphney
22. zář 2011

Ahoj berušky, tak se zase po nějakém čase hlásím....nějak nebylo o čem psát a taky jsem si chtěla odpočinout 😒 stejně to moc nefunguje a na mimíska myslím kudy chudím... Jakpak se všechny máte??? Co je u vás nového??? pevně doufám, že je to už několik těhulek 😉 😉 😉
Včera jsem byla v gennetu a konečně se to někam pohnulo, dostala jsem rozepsanou stymulku a doufám, že tak do dvou týdnů začínáme...
Budu stříkat do nosu Synarel od prvního dne + píchat Gonal f 112 jednotek. V pondělí budu volat na výsledky imunologie, snad tam nebude nějaký zásadní problém.