Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

maky30
9. srp 2011

@marca22 obvoďák radši ne! mám takovou kravku v Otrokovicích že tam ani nepáchnu.. to je ještě z dob kdy jsem tam bydlela, zatím jsem ji nezměnila ale musím to pořešit.. a ty budeš mít nemocenku ze Zlína z Caru?

sal80
9. srp 2011

@maky30 Líbí semi, že už máte termíny 😀

maky30
9. srp 2011

@sal80 sal a tys nemáš termín? jak ty to máš vlastně v plánu? 😉

marca22
9. srp 2011

@maky30 ne mám jí od své gynekoložky my chodíme do Gennetu,ale tam by mi jí taky napsali,to říkala primářka hned

sal80
9. srp 2011

@marca22 Máš opravdu náročnou práci...hlavně fyzicky ☹ O psychice ani nemluvím ☹ Také mám zdrávku, ale pracuji už jinde. Já do práce chodit budu, pokud to půjde. Mám náročnou práci jen po psychické stránce. Sice dost, ale fyzicky ohrozena nejsem.

maky30
9. srp 2011

@marca22 tomu věřím, určitě si ji zasloužíš 🙂 a co tak děláš celé dny když maroduješ? 😎 já jsem takový nezmar, že nevydržím dlouho ležet, pořád musím něco štrachat 😀

sal80
9. srp 2011

@maky30 Také někdy koncem září, začátkem října 🙂 Já ale narážím na to, jak si plánujete porodní termíny 14 dní po sobě 😀

vannilie
9. srp 2011

@maky30 ja budu mit nemocenskou z caru ze zlina

vannilie
9. srp 2011

@sal80 a ty jeste nevis termin

sal80
9. srp 2011

@vannilie Termín čeho? IVF nebo porodu? 🙂

sal80
9. srp 2011

@maky30 Čekám ještě na výsledky hematologie, musí mi dát do protokolu Fraxiparine. A až to bude, tak pak už to půjde rychleji 🙂 Doufám....

marca22
9. srp 2011

@maky30 no já rozhodně neležim,nakoupim,uklidim uvařim,máme dvoreček,takže když je hezky tak něco na dvorku,když mám vycházky zajdu k našim kteří bydlí 2 ulice od nás,lítam po vyšetřeních a když se nudim tak sedim u PC a hltám informace nebo jsem na MK,taky mám čas konečeně jíst zdravě a starat se o sebe,večery trávím s manžílkem pokud neni na noční,tak si koupíme třeba vínko,sednem si spolu,povídáme nebo si pustíme nějakej filmík,někdy nám hrábne a hrajem proti sobě na PC hokej (u toho se vyřádíme a pak nemáme potřebu se dohadovat)

@sal80 tak já si myslim že žádná práce není ideální 😉 kdo si tu počítá termíny porodu 😕 že bych to taky zkusila? 😀

maky30
9. srp 2011

@sal80 jasně my totiž všechny budeme v říjnu těhotné holky 😵 a pak si budeme psát o tom jak je nám zle a kolik jsme spořádaly čokošky a okurků 😀 se na to těším už teď okurky zbožňuju tak snad mi pak nepřestanou chutnat 😎

vannilie
9. srp 2011

@maky30 jo mas pravdu.je to tak

maky30
9. srp 2011

@marca22 jooo tak to máš pěkný program, to si užívej 🙂 my jsme se před měsícem a něco přestěhovali do nového domku a je to paráda, přítel má najednou super spermiogram 🙂 a pořídili jsme si hafoša, je to bobánek mazlivý, sice lovecký ale i tak je to můj mazel 😵 a hokej na pc proti sobě je pecka to teda jo 😀

maky30
9. srp 2011

@sal80 Fraxiparine je na co?

marca22
9. srp 2011

@maky30 a jak je starý bobánek? My máme šarpíka,to je ten s tou vytahanou kůží a taky mě zaměstnává to teda jo,je hrozně hravá ale mazlit se moc nechce,to si ke mě maximálně takhle přijde opřít hlavu 😀

sal80
9. srp 2011

@maky30 Na ředení krve. Zjistili mi mutaci genu, který způsobuje trombozu. Hrozily by mi potraty a nebo infarkt placenty a tím by bylo po miminku ☹ Fraxiparine je prevence i léčba 🙂 A...bude potomek!!!! 🙂

maky30
9. srp 2011

@marca22 je to český fousek a má 14 týdnů štěně ale už je větší než většina psů 🙂 strašně mazlivý a bobeček, vždycky hned jak přijedu z práce tak už od auta křičím Tedoooošku a on kvičí 😀 šarpej vím, ti jsou taky roztomilý jak jsou nakrčení 🙂 aspoň že máme ty pejsky je to fajn se o někoho postarat a pomazlit se.. už jsem se přistihla že si s ním i povídám, pako 😀

maky30
9. srp 2011

@sal80 dobrá zpráva je, že znáš důvod a ten se řeší 😉 teď už bude mimísek v suchu juchů 🙂

sal80
9. srp 2011

@maky30 Právě jsem snědla okurkový salát a teď podléhám paprice 😀

maky30
9. srp 2011

@marca22 jééé a ta fotka, je výborný fakt 😎 poslala bych Tedoška ale nemám na tomto notebooku žádé foto.. doplním 😉

sal80
9. srp 2011

@marca22 Také tu mám živočicha 🙂 Labradoří holku Kačenku. Se asi mazlí i za tu Tvou 😀

sal80
9. srp 2011

@maky30 Fousci jsou nádherní a moc šikovní 🙂

sal80
9. srp 2011

@maky30 No v říjnu...snad. Možná, že to tu budeme mít po více kouscích 😉 😀

maky30
9. srp 2011

@sal80 jéé další krásný pejsek 😵 pošlu vám fotku našeho fouska zítra, teď je s ním přítel v lese, šlil poprvé plašit bažanty tak jsem zvědavá s čím přijedou 🙂 je opravdu moc šikovný, máme ho měsíc a zvládá většinu základních povelů, od půl roku ho čekají povely lovecké a výcvik

vannilie
9. srp 2011

@maky30 my mame pejska zlateho retrivra

maky30
9. srp 2011

@sal80 bereš to zdravým směrem 😉 to já jsem neodolala a nasypala si misku brambůrků 😀 chacha zdravá strava

marca22
9. srp 2011

@sal80 😀 to vidim krásná a taky má ráda gauč co? ta naše je vyloženě gaučák,ta si nesedne na něco studeného,když zatopíme v krbu,chodí okolo něj a olizuje podlahu a když uzná za vhodné že už je to dost teplé,tak si teprve lehne a vyhřívá se 😀

@maky30 nejsi pako,taky už na ní mluvim,trénink na mimčo ne? 😉

maky30
9. srp 2011

@vannilie holky my máme snad všechny psy! 😀