Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

sajab
6. lis 2011

@sal80 Tak u nás nakonec ta svíčková je. Ostatně když jí manžel chtěl tak si ji také uvařil, ale teď soptí, že ještě musí děla knedlíky. Dobře mu tak, mohl mít klidně kuřátko s rýžečkou a bez práce mohl lenošit, ale že má jazyk mlsný jak koza tak ať se snaží. Jinak já hledím na CSFilm,je tam pohádka Sůl nad zlato 😉

sal80
6. lis 2011

@sajab Vsadím se, že Sůl nad zlato vidíš poprvé 😀
Chceš svíčkovou - uvař si svíčkovou 😀 Dobré heslo 😀

mufinka26
6. lis 2011

@cuddle no uvidíme, ale mladá na tom byla v kině a byla nadšená, miluje Lucku Bílou a vůbec filmy, kde se zpívá 😀

mufinka26
6. lis 2011

@sajab já chci taky svíčkovou 😀

sajab
6. lis 2011

@sal80 No a ne, když ju chce on tak ať si ju také uvaří 😀 😀 😀 😀 Jasně, že to vidím poprvé, tak jako vždy, když se na to dívám 😀 😀 😀 😀 😀
@mufinka26 no tak přijeď myslím, že ti trošku nechá 😉 😉 😉

cuddle
6. lis 2011

@sal80 pojidam nenapadne od rana Milku, ale ta potvora nejak mizi....

cuddle
6. lis 2011

@mufinka26 jo tak pro ty deti mozna , ale jinak usoudila jsem, ze uz to teda ja videt nemusim

vannilie
6. lis 2011

ahoj holky

sajab
6. lis 2011

@vannilie Ahoj, tak jak je? Už jsi "natěšená"???? 😉 😀 ne, já vím, že to teď na srandičky moc není, ale aspOň trošku toho rozveselení 😉 😀

vannilie
6. lis 2011

@sajab ahoj sajabinko

sajab
6. lis 2011

@vannilie 😎

vannilie
6. lis 2011

😉

vannilie
6. lis 2011

bojim se zitrka

sal80
6. lis 2011

@cuddle Důležité je být hlavně nenápadná!!!! 😀 😀 😀 😀

sal80
6. lis 2011

Dívky, musím žehlit a pak půjdu k našim na oběd. Jasně,že i s Kačenkou 🙂 Přeji hezký den a budu později 😉

cuddle
6. lis 2011

@sal80 tak on ani není duvod, manzel je dnes cely den v praci a kocka to na me nebonzne, jen ten prazdny obal to prozradi 😀 😀 😀 😀 ja dnes varim testoviny s kurecim masem a nivovou omackou, pac to manzel neji, tak si muzu udelat pro sebe 😀

cuddle
6. lis 2011

@sal80 zehlit muzes pak dojit i k nam 😉

vannilie
6. lis 2011

😉

janinous
6. lis 2011

@sal80 Dneska je opět divočinka.. Teď jsme se byli projít v lese a nafotit nějaké fotečky, teď malinký odpočinek a o půl třetí jedeme na pozdní oběd do reštyky... Jen vůbec netuším, co budu jíst...nějak se do mne nechce nic vejít 😉 Tak si to u vašich užij a nech si chutnat!! 🙂

vannilie
6. lis 2011

@janinous ahojky jani jak se mas

vannilie
6. lis 2011

🙂

janinous
6. lis 2011

@vannilie Ahojky, mám se tak nějak hekticky... Víkend je nějaký strašně rozlítaný, ale jinak to jde 🙂 Jen jsem strašně nervózní 😉 a co ty?

vannilie
6. lis 2011

@janinous to ti verim ze jsi nervozni.ja mam zitra OPU TAKE JSEM NERVOZNI

janinous
6. lis 2011

@vannilie Neboj, to bude v poho 🙂 To určitě zvládneš!!!! Ale jinak jsou to opravdu jen a jen nervy...člověk neví, do čeho jde.. A pak to čekání, kolik embryjek se oplodní..a kolik přečká do transferu..no a pak ty největší nervy..... Ale jsme bojovnice a holky šikovné, tak to zvládneme!!! 🙂

vannilie
6. lis 2011

@janinous jo ja vim.jsem zvedava.moc veri ze nam to vsem vyjde a musi to vyjit

vannilie
6. lis 2011

🙂

vannilie
6. lis 2011

😝

vannilie
6. lis 2011

😵

vannilie
6. lis 2011

😉

vannilie
6. lis 2011

je tu nekdo