Chystáme se na KET v září 2012

anitta
8. bře 2012

Ahojky rozhodli jsme se , ze zkusime KET v zari . Prvni dite mame po ivf vyslo na prvni pokus. Pak prisly dva potraty po prirozenem poceti tak jsme se rozhodly pro KET asi je to pro me lepsi varianta pod dohledem lekaru. Budu doufat ze vse probehne v poradku;) pokud nektera take planujete pojdte sem 🙂

annie29
8. bře 2012

Ahoj Anittko,
Rada te vidim po te dlouhe dobe.. Ja mela taky preci potrat po prirozenem otehotneni.. Do 2.IVF jsme se pustili v listopadu, mam za sebou 1 ET a 2 x KET a vubec nic. Takze uz nevim, jestli se na to nevyprdnem.. Do 3.stimulace se mi uz nejak nechce. Zamrazeno nic uz nemame

anitta
autor
9. bře 2012

@annie29 ahojky no kdybych nemela zamrazena jeste 4 embrya taky bych uz nesla . Buhvi jak to dopadne s rozmrazenim a pokud se chyti tak budu stejne nervozni aby to nedopadlo spatne . A do jakeho caru chodis?

annie29
9. bře 2012

Ja do Gestu. Jak ty to mas s praci?

anitta
autor
9. bře 2012

Ja budu jeste rok doma a v zari se nam povedl Davidek tak sazim na dobre datum. Chodim do Pronatalu k Mardesicovi je fakt super

blankatom
23. bře 2012

Ahoj, já mám z Pronatalu už jedno mimi, které pomalu odrůstá (2.IVF), tak také uvažuju o dalším.
Nevíš jak dobředu se musí člověk v Pronatalu hlásit na KET?
Objednání na konzultace bývalo tak 2-3 měsíce.

anitta
autor
27. bře 2012

@blankatom my se chystame v zari a zacnu to resit v cervnu napisu email a domluvime konzultaci , dulezite je hlidat si ms a oni to pak naplanuji , myslim ze se ket dela 14 den cyklu ale predtim asi budou jeste nejake hormony na narust sliznice . Uz ted se nemuzu dockat . Hlavne aby mrazacci vydrzeli;?