Chystáte se na IUI nebo IVF do Gestu?

mica82
17. bře 2014

Ahoj holky, je tu některá, která se chystá na IUI nebo IVF do Gestu? Už dlouho jsem tady žádnou informaci o Gestu nezaznamenala. Jste tam spokojené a zadařilo se vám?

winterska
17. bře 2014

ahoj - původní diskuse je zde https://www.modrykonik.cz/forum/asistovana-reprodukce/gest-praha-jste-spokojene/
můj názor na Gest je takový rozporuplný - chodím k nim už 5 let
mínus - zjistili spermiogram, průchodnost vaječníků - nenašli problém, byla IUI, 2 negativní IVF a nic, pak jsem zažádala o imunologii a konečně jsme zjistili problém, do 2 měsíců jsem byla po IUI těhotná, ale ve 13tt jsme museli těhu přerušit pro vady plodu. za půl roku 3. IVF - negativní, ale zbyly 3 várky zamrazených embryí. z jedné dávky jsem otěhotněla, ale rychle potratila. následovaly další IUI a v době kdy jsem to absolutně nečekala jsem po jednom IUI jsem v říjnu otěhotněla a zatím krásně prosperujeme - dokonce stále chodím k Dr. Koreckému, ale do jeho druhé ordinace Gynem.
Takže tě tlačí dost do IVF, a může se stát, že neprojdeš všema vyšetřeníma - ve svém vlastním zájmu se o vše řekni sama.
Je fakt, že kdybych neotěhotněla, tak jsem na další IVF (již nehrazené ZP) uvažovala už změně CARu.

plus - žádné čekání v čekárně, osobní jednání, milé sestry, hezké prostředí 🙂

klidně se ptej dál 🙂

mica82
autor
18. bře 2014

@winterska moc ti děkuji za reakci. Můžu mít dotaz k vyšetření na imunologii? Já mám totiž všechna vyšetření za sebou, manžel spg taky (vše OK), ale imunologii jen základní z krve a ta byla v pohodě. Ty jsi byla na tom komplexním vyšetření v Podolí? A ještě jsem se chtěla zeptat, jestli jsi měla u IVF např. ICSI, PICSI...kolik jsi měla vajíček, kolik se jich oplodnilo a tak... Moc moc ti děkuji!!!!

mica82
autor
18. bře 2014

@winterska A ještě jsem ti chtěla napsat, že moc gratuluju k těhotenství...cestu k němu jsi měla pěkně trnitou...

winterska
18. bře 2014

@mica82 děkuji, snad to zvládneme do uspěšného začátku 🙂
na imunologii mě poslali do Imumed do Mlynářské (jsou to ale už 4 roky, je možné že teď posílají jinam). manžel má dobré spermio, tak jsme ISCI a spol nedělali.. ostatní mám na svém blogu ve článcích..

zupla
23. bře 2014

Ahoj, já jsem s nima ztratila cca 3 roky (povídání na dlouho ale podobné zkušenosti jako winterska a i další). Po přechodu od jiného centra jsem otěhotněla do roka a dokonce přirozeně 😉 . Jinak až na některé většina personálu příjemná, prostředí taky. Měla jsem asi smůlu, protože jsem znala i pár spokojených. Pan dr.Korecký byl mooc fajn.