Čistící kúra pro tělo před IVF. Máte tip?

jennyii
20. únor 2010

Ahoj holky, chtěla bych vás poprosit o rady ohledně čistících kůr pro tělo, bylinek, nějak prostě tělo pořádně pročistit... chystáme se na 2.IVF a nějak mám pocit, že bych měla něco udělat i sama, bez pomoci lékařů... Máte nějaké tipy? mám doma čaj na otěhu dle báby radnické a trochu váhám udělat si ho, stejně jako kontryhel. Všechny vaše rady a zkušenosti uvítám a předem děkuju 🙂

darkwitch
21. únor 2010

ahoj jen ja piju naky cistici gynekologicky caj a myslim, ze mi to docela prospelo... myslim, ze bylinkama nemuzes nic moc zkazit, pokud je budes uzivat umirnene...

alienka24
21. únor 2010

jennyii....můžu ještě doporučit bylinynadeje.cz 😉

janina79
21. únor 2010

ahoj jenyii... nevím jestli čistící kůra... hodně dobré jsou břišní tance.... jo a pila jsem kontryhelový čaj 14 dní před KET a femibion 800 (je to kyselina listová v nějaké kombinaci)... no a ted jsem 8. den po KET a nevim nevim.... bolí mě bříško jako bych toměla dostat... tak to snad nepříjde

olusenka
21. únor 2010

Kúra (léčivá, bylinná apod.) se píše s čárkou si dovolím poznamenat. Omlouvám se, ale nedá mi to. 😉 Jinak jak uvádí Alienka24 tinktury od firmy Naděje jsou dobré, jsou tam i celé čistící kúry, samozřejmě jde objednat i jednotlivé kapky, ale je vždy nutné předtím nasadit právě ještě čisticí druh. bývá tu dub nebo buk.Pak mají ty ostatní tinktury teprve správný účinek. Nebo je dobrý Denoxinal - tablety z lékárny na pročištění jater. Čistících kúr je spousta, stačí si najít ve vyhledávači slovo detoxikace.
Nedoporučuju pít bezhlavě kontryhel. Bohužel není pro všechny.