Co dělat po ET. Kolik dnů jste odpočívaly?

ywushka
24. dub 2009

Zajímalo by mě, co jste dělali po ET?? Kolik dnů jste třeba odpočívaly, jestli jste teda odpočívaly, ležely a tak....a nebo jste se chovali úplně normálně, jak kdyby žádné ET ani nebylo??

ywushka
autor
29. dub 2009

ja jsem mela jen 7500j

lenkacar
29. dub 2009

a ted odpověz na další otázky jo?

lenkacar
29. dub 2009

protože jsi hubená tak jsi měla málo jednotek to je jasný ,my hroši máme hroší jednotky 😉

ywushka
autor
29. dub 2009

hubena nejsem v zadnem pripade.....od stimulek jsem pribrala dobrych 6-7kg!!!Pekne me to vadi,ale co bych pro to miminko neudelala,ze??

lenkacar
29. dub 2009

já taky ywus mám nahoře kila ,ale zatim to neřešim..

ywushka
autor
29. dub 2009

asi tak nejak.....nebavi me se tim zaobirat....

lenkacar
29. dub 2009

a co ty testy jsi mě neodpověděla

lenkacar
29. dub 2009

ywus to je dobře že ti sílí ..holkám co to měly falešné nesílila

ywushka
autor
29. dub 2009

jake testy???

kat4
29. dub 2009

Tak som to dnes rano testla a test bol negativny... ved by som sa aj divila, ked by pri takom silnom krvacani nieco prezilo.... tak som uz dnes v praci... no nic, uzijem si este pekne leto plne cestovania a v septrembri idem na KET. Ahojte a drzim Vam tu vsetkym palceky....

lenkacar
29. dub 2009

ptala jsem se co máš za tip testů

ywushka
autor
29. dub 2009

mela jsem ten rapid nejaky ten hodne citlivy ten 6 a 7 den a pak jeste ten mamatest nebo jak se to jmenuje (ten ruzovy)

ywushka
autor
29. dub 2009

kat4: tak to je mi lito,ale mas mrazacky,tak to mas super!!!To je mnohem lepsi nez jit zase do dalsi stimulky....

kat4
29. dub 2009

ywushka: ano mas pravdu, ved preto to beriem celkom dobre... raz som si chvilku poplakala, a uz som OK. Nic nezmenim, tak naco sa stresovat. A z tych 9 mrazcacikov dufam, urcite nieco bude 😉
A Tebe drzim palceky, aby to vsetko vyslo 🙂

ywushka
autor
30. dub 2009

kat: dekuju,tobe taky!!!!

tinaz82
30. dub 2009

Ahoj holky, tak je to špatné, testnula jsem se v sobotu a v pondělí a jen jedna čárka, sice jsem si říkala, zaváděli jsme jen jedno embryjko, třeba to ještě není vidět, no v úterý jsem začala špinit... včera jsem byla na kontrole sliznice nízká, je mi hrozně, spíše už krvácím. Dnes budu volat po desáté ještě na výsledky krve, jestli se embryjko vůbec chytlo aspoň na chvíli, nebo vůbec.Nejhorší je, znova za půl roku stimulka.

ywushka: držím pěsti, to je štěstí... 🙂

lenkacar
30. dub 2009

tinko a proč nejdeš po 3měs.jako se chodí jinde?jo 1 je málo a 3 je moc ,tak to řikaj u nás v caru ,jenže mě se nepoštěstilo ani se dvěma ,to je prostě život ,hlavně nebud smutná a naber síly na další pokus ,musíš mít silné tělo i psychiku a určo to zvládneš

tinaz82
30. dub 2009

lenkacar: Doktorka mi včera řekla, že pauza 5-6 měsíců, tak nevím, a ať popřemýšlím před stimulkou ještě o lázních. Já jsem bohužel víc embryjek neměla, z 6-ti odebraných vajíček, 4 zralé, nechali jsme raději vpíchnout spermie, ale dělit se začaly jen 2, a z toho jedno se dělilo 3x, takže jen jedno dobré, střední kvality, tak se zavádělo hned po 48 hodinách. Tolik snažení a nic... U vás v caru to jde již po 3 měsících? Psychiku mám teď hodně rozhozenou, chce se mi brečet, ale zatím to nejde, asi mi to ještě mozek nepřijal...

ywushka
autor
30. dub 2009

tina: tak to je mi lito,ale nadeje umira posledni prece!!!! Drzim palecky!!!

kat4
30. dub 2009

tinaz82 - neboj, nabuduce bude vajicok viac alebo budu kvalitnejsie. Uz len to slniecko, co teraz vonku svieti Ti musi pomoct 🙂

rendas
30. dub 2009

Ahojte holčiny tak já mám dnes 7 den po ET a už mám nutkání si zítra udělat testík,ale vím je to brzy??....Ale jestli mě nedoneže mrcha,už mi začíná být tak nějak divno ☹ no uvidim...

ywushka
autor
30. dub 2009

rendas: ja jsem si delala 6ty den a byly tam uz dve.....nekomu se pregnyl drzi dyl nekomu min....!!!Zkus zitra rano uvidis!!!!Je lepsi s tim byt tak nejak smirena kdyby to nahodou bylo negat...!!!Drzim palecky

lenkacar
1. kvě 2009

ywus tam co už máš koleje?

ywushka
autor
1. kvě 2009

len: jo mam🙂 ha ha ha🙂 jenze nemam pro zmenu baterky ve fotaku,takze to nemuzu ted vyfotit🙂,ale hezky ztmavila🙂

lenkacar
1. kvě 2009

tak výborně !!!!!!!!!konečně se zadařilo kdy jdeš na krev?

ywushka
autor
1. kvě 2009

v pondeli...!!No snad se zadarilo,teprve v pondeli me to potvrdi

lenkacar
1. kvě 2009

tak když sílí je to v poho a mrcha neni ,jsem za tebe moc ráda ..

ywushka
autor
1. kvě 2009

no uvidime v pondeli....

lenkacar
2. kvě 2009

ywus koukala jsem jak ti pěkně sílí čárky,to budeš mít pěknou sbírku za chvíli co?od nás aan má taky // ,tak že by se konečně začalo s jarem dařit?

ywushka
autor
2. kvě 2009

len: no snad jooo....takze i ty huraaaa na KET🙂