Co dělat po ET. Kolik dnů jste odpočívaly?

ywushka
24. dub 2009

Zajímalo by mě, co jste dělali po ET?? Kolik dnů jste třeba odpočívaly, jestli jste teda odpočívaly, ležely a tak....a nebo jste se chovali úplně normálně, jak kdyby žádné ET ani nebylo??

len
24. dub 2009

Meduna, já měla 4, takže 2 mi zavedli hned po 2 dnech od OPU a zbylí dva to bohužel 3. den vzdali... Ale z těch dvou zavedených to jeden zvládnul 🙂 PK má význam až u většího počtu vajíček, když je z čeho vybírat - když je jich málo, je lepší vzít, co je, dokud to je, stejně je jim v děloze líp než v mističce 😉

ywushka
autor
24. dub 2009

Takze jak se tak kukam,vetsinou jste chodili na prochajdy a tak...!!No takze to asi taky pomalu zacnu praktikovat!!!Neco na tom asi bude!!!Minule jsem temer ani nelezela a taky ze se to nechytlo a ted jsem lezela uz po OPU a od utery az do dneska!!!Bavilo by me se valet,kdybych tam nebyla sama🙂,ale manzel ma jine starosti🙂!!!!Takze jsem vlastne 3 dny lezela potive!!No dneska uz to neni tak intenzivni!!🙂 Jinak se mejte moc krasne vsechny

len
24. dub 2009

Hodně štěstí přeju! 🙂 Tak bylo nakonec AH?

ywushka
autor
24. dub 2009

Jo nechela jsem si udelat!!!

len
24. dub 2009

No tak ať k něčemu je 😉

ywushka
autor
24. dub 2009

No snad....uvidime nechame se prekvapit

jmisa
24. dub 2009

Po transferu jsem ležela asi 40 minut v CAR, pak se oblíkla, odřídila jsem vozem dom, popadla psici a vyrazila na výlet. 😉
Jediné, co jsem vynechala bylo cvičení a nošení nákupů, tedy těžkých nákupů.

ywushka
autor
24. dub 2009

To je proste dane,bud to vyjde nebo ne...!!!A nekdo muze delat i ty premety a otehotni nekdo prolezi uplne vsechno a neotehotni!!!

meduna
24. dub 2009

jmisa a prvni pokus?

meduna
24. dub 2009

to je pravda co pises ywushko,taky zalezi na veku urcite

jmisa
24. dub 2009

Meduna, až třetí transfer. Jsme prostě zcela průměrný pár, protože pravděpodobnost je cca 30-35%.

U prvního jsem se povalovala asi tři dny, ne tedy jako prkno, ale povalovala jsem se, u druhého jsem se povalovala den transferu a u třetího těch 40 minut. Ale určitě to v povalování není.

ywushka
autor
24. dub 2009

Meduna: jo na veku, me neni jeste ani 23 a mam za sebou uz dva neuspechy,myslim si ze ani ten vek nepomuze v nekterem pripade

jmisa
24. dub 2009

Jinak k věku, V době transferu (posledního a úspěšného) mi bylo čerstvých 37. 😉

ywushka
autor
24. dub 2009

No vidis a povedlo se....a ja muzu delat vsechno pro to a nepomuze te.....

len
24. dub 2009

Jo, s tím souhlas, člověk prostě nemá moc šancí to pozitivně ovlivnit... To je na přírodě a po transferu už ji moc neoblafneme.

jmisa
24. dub 2009

Ono to prostě che tu pověstnou "z prdele kliku". 😝

ywushka
autor
24. dub 2009

asi tak nejak

jmisa
24. dub 2009

che=chce 😔

beras
24. dub 2009

Já jsem měla při posledním pokusu jedno embryjko po 72 hodinách zavedené a jak je vidět tak stačilo.Je mi 32 😝

tinaz82
24. dub 2009

Ahoj holky,
já jsem po 1.ET 14.4. , první den jsem polehávala, od druhého dne již lehčí domácí práce, a od včerejška už chodím na pomalé procházky s pejskem. 29.4 mám kontrolu tak se nemůžu dočkat, pořád nervy ať nepříjde mrcha. Pobolívají mě už několik dní prsa, sem tam mě dloubne v podbříšku, tak mám dost nervy. Zaváděli jen jedno, měla jsem 6 folíků, z toho 4 dozrálé, nechali jsme raději vpíchnout spermijky, ale oplodnily se jen dvě a dělit se začalo dobře jen jedno, a kvalita střední. Musím pořád myslet jestli si už udělat test nebo ještě pár dní počkat, když je to dnes 10.tý den.

meduna
24. dub 2009

me 35 a kus,muj treti pokus.2krat pred 14 lety,pak pauza a ted znova.tenkat to bylo ale maso,nejak jsem to nesnesla ty hormony,ted bych rekla to neni tak brutalni a kdyz urcite to pro telo neni prochazka ruzovym sadem ani ted

lenulinka21
24. dub 2009

ywushko: já byla po ET doma první 2 dny jsem jen polehávala
potom ty další dny už i procházky venku, obchod atd. Takže tak nějak jsem se zatěžovala postupně.

testovala jse brzo-přiznávám 9den po ET ale vyšlo nám to na poprvé 🙂 a čekám dvojčátka KLUKY
A jak píšeš je to dané BUD a NEBO. Hodně štěstí 😉

ywushka
autor
24. dub 2009

lenu: dekuju!!!🙂

tina: ja bych se uz 10ty en testnou zkusila,i kdyz minule kdyz jsem se testovala osmy den,tak se mi tak trepaly ruce,ze jsem malem ani ten prouzek neudrzela a pak me strasne mrzela ta /!!!Takze se uz strasne bojim nejake testy vubec zkouset!!!

efkas
24. dub 2009

tinaz,udělej si testík 😕 ,to vypadá dost nadějně a desátý den teprve
já testila už šestý a byl tam náznak
jinakk já když šla z ET,tak jsem běžela do lekárny pro utrouš a hodila jsem tlamu na schodech 😝 a ted držim v ruce tříměsíční holčinu 🙂
chovala jsem se úplně normálně,tedy většinu času jsem asi seděla u PC,už si to moc nepamatuju
vždycky jsem se nemohla dočkat rána,až zase zkusim ttestík 😵

meduna
24. dub 2009

tinoz radsi jeste pockej do zitra

meduna
24. dub 2009

a jakej test je dobrej

tinaz82
24. dub 2009

ywushka: taky si říkám, že bych to testnula,počkám do zítřka manžel chce být u toho jako podpora, dýl už nevydržím 🙂

ywushka
autor
24. dub 2009

tina: drzim mooooooc uplne vsechny palecky!!!!

meduna
24. dub 2009

tak // tfuj tfuj tfuj

lenulinka21
24. dub 2009

a jak píše Evkas většinou jsem seděla u PC 🙂
jinak si pamatuji jak jsme odcházeli z CARU domů tak jsem musel a
jít po schodech a nadávala jsem ze je vytřepu 😀 pak jízda autem
po naší slavné D1 a to bylo z BRNA až do OPAVY