Co dělat po ET. Kolik dnů jste odpočívaly?

ywushka
24. dub 2009

Zajímalo by mě, co jste dělali po ET?? Kolik dnů jste třeba odpočívaly, jestli jste teda odpočívaly, ležely a tak....a nebo jste se chovali úplně normálně, jak kdyby žádné ET ani nebylo??

lenkacar
27. dub 2009

a jinak už máte hotovo?a barák zvenčí,

ywushka
autor
27. dub 2009

jen ze dvoru je zatepleny a ted cekame na predni stranu...ale to nevim kdy se bude delat!!Tatka bude ted delat s manzelem o vikendu chodniky na dvore a neco pred domem,aby se tam dalo chodit a nemuselo se porad chodit po hline

lenkacar
27. dub 2009

ta zed je sympatická..to řikám já 3m zed a sousedi maj po hehe

ywushka
autor
27. dub 2009

🙂 ten vysoky plot je od nasich🙂,nasi jsou sousedi🙂

lenkacar
27. dub 2009

tak to jste ušetřili co?

ywushka
autor
27. dub 2009

No usetrili jsme na tom,ze jsem ten dum dostala od tatky po babicce!A taky za to,ze nas tu ted nechavaji bydet nez si to dodelame a taky za to,ze nam hodne vypomahaji kdyz nemame zrovna na neco na zaplaceni.....

lenkacar
27. dub 2009

já myslela za ten plot víš 😀

ywushka
autor
27. dub 2009

aha🙂 no ten taky platil tatka🙂

lenkacar
27. dub 2009

nedělala jsi nějakou modelku ? ty máš ten ksichtík ..

ywushka
autor
27. dub 2009

ne to jsm opravdu nedelala,segra jo,ale ja ne....jsem mala,mam jen 170cm!!Jen jsem 2x neco fotila,ale to je vsechno

lenkacar
27. dub 2009

co vaříš dneska?

lenkacar
27. dub 2009

a jak ti vůbec je,

ywushka
autor
27. dub 2009

Dneska se nevari nic,zustalo jidlo z vikendu,tak at si manzel da vcerejsi rizky,to mu musi stacit! Uz je mi mnohem lip,ale picha me porad v levem boku,ale bricho uz ustoupilo,se zmensilo uz o 5cm mozna i o 6cm!! A branice taky neboli,to jsem mela problem az do patku,uplne spatne se mi dychalo a mela jsem porad problemy v nejake poloze trebas pri lezeni na boku,ale to taky ustoupilo

lenkacar
27. dub 2009

tak to je dobře kolikátý den jsi?

ywushka
autor
27. dub 2009

6.den

rendas
27. dub 2009

Holky,holky vy furt stavíte 😀 😀 No já mám dneska ještě dovču ale prostě já neumím odpočívat ☹ Tak pořád něco dělám ale zítra už půjdu do práce,v pátek je volno,tak to je dobré a do dalšího čtvrtka to nějak překlepu!!
Hezký den 😉

ywushka
autor
27. dub 2009

🙂 no to ja taky neumim odpocivat,ale musim,mamka nechce abych neco delala🙂

rendas
27. dub 2009

Jojo jen odpočívej 😉 u mě je to jiný,protože to nikdo neví,tak je to o to vše horší.Ale říkám si pokud se to má povést tak se to povede 🙂

lenkacar
27. dub 2009

ywus a kdy bude testing?

ywushka
autor
27. dub 2009

No to jeste nevim,dost se bojim,nemam proto doma ani testy....ale jeste pockam....i kdyz jsem rikala,ze testovat nebudu,ale zase se pak bojim toho slova negativni od lekaru a pak by me to trapilo jeste vic,kdyz uvidim / na testu jeste pred tim,tak s tim tak nejak budu uz smirena,vis??

lenkacar
27. dub 2009

jo to chápu .taky bych si to nenechala na poslední chvíli

ywushka
autor
27. dub 2009

minule jsem testila uz od 7.dne a pak jsem byla uplne v klidu,kdyz me to lerka potvdil....

lenkacar
27. dub 2009

já bych počkala aspon na 8den

ywushka
autor
27. dub 2009

to ja taky....

ywushka
autor
27. dub 2009

Vis co me ale napadlo,ja jsem dostala bombosku s visnema,je strasne dobra,ale myslis si ze tech par kapek alkoholu co v tom je nejak vadi??

lenkacar
27. dub 2009

to je tresť to neva ..

lenkacar
27. dub 2009

tak to tady jdu poluxnout at vykazuju činnost ..

ywushka
autor
27. dub 2009

🙂 aha 🙂 uz jsem se bala,ze me to trebas opije a nebo ze jestli je tam nejaky bobik,ze by mu to mohlo ublizit,ale kdyz to je takova dobrota,uz jsem dnes sporadala temer celou krabicku slanych tycinek a pulku bombosky....a ted bych si zase dala neco🙂

jusinka
28. dub 2009

ywusko, na jiný diskuzy jsem se cosi dočetla 🙂 . A teď čučím ža jsou testíky i v albu 😵 😵 😵 😵 . Nádherááááá! Držím pěsti ať sílý 😵

kat4
28. dub 2009

Ahojte, skusim sa opytat aj Vas.

Ja som dnes 10. den po ET. Od vcera krvacam - je to slabsie ako pri klasickom menzese, ale nie je to len nejake slabucke spinenie. Brucho ma ale neboli (inak vzdy pri MS ma bolieva).

Ste pisali, ze ste mali viac neuspesnych ET - ako ste zistili, ze su neuspesne - az u doktora na testoch, alebo ste zacali krvacat?

Doktor trval na tom, ze musim byt doma na PN - vzhlasom k stresovamu povilaniu - takze mi z toho uz dobre sibe...aj preto, ze som inak hyperaktivny clovek a teraz musim viac-menej len lezat, obcas sa len trosku prejst a zase do postele...

Co si myslite o tom krvacani? Ja by som si urobla aj test, ale nema to zmysel, lebo mi pred 10 dnami pichli Pregnyl a ten obsahuje HCG a ostava v tele min. 14 dni - takze testy by bol pozitivny, hoci to nemusi byt vobec kvoli tehotnosti ale len preto, ze mam v tele zvysky Pergnylu....