Co dělat po ET. Kolik dnů jste odpočívaly?

ywushka
24. dub 2009

Zajímalo by mě, co jste dělali po ET?? Kolik dnů jste třeba odpočívaly, jestli jste teda odpočívaly, ležely a tak....a nebo jste se chovali úplně normálně, jak kdyby žádné ET ani nebylo??

ywushka
autor
28. dub 2009

jusinka: dekuju mooooc!!Snad budou silit!!

dracekmracek
28. dub 2009

ywushko co to vidím? 😵 tak tfuj tfuj 😀

ywushka
autor
28. dub 2009

kat: zalezi na tom kolik jednotek jsi pregnylu mela!!! 5000j zustava v tele cca 7-max 10 dnu nebo me to tak alespon bylo receno!! A kdyz se zeptas v lekarne,tak ti reknou,ze by jsi ted uz nemela mit v tele zadny pregnyl! Pokud slabe krvacis,tak rikaji,ze to nic neznamena,ze to tehu jeste byt muze!!Ale kdyz jsi dneska 10.den po ET tak to jsi nemela zadnou prodlouzenou kultivaci nebo neco takoveho??? JInak mooooc a mooooc a mooooc drzim palecky

ili5
28. dub 2009

kat, pregnyl se drží do 10 dne. Já po ET testla 10 den a byla jen 1 čárka a Pregnyl jsem měla v těle. Klidně testni, za to nic nedáš a budeš klidnější. Já bych to nevydržela. Držím pěsti, pak napiš co test!

jusinka
28. dub 2009

ywuska, vypadjá krásně, já myslí, že budou 😉

kat4, udělej si test! Pregnyl už bys v těle mít nemusela (já spíš myslím že ho tam skutečně už nemáš), myslím že je v těle týden, max. 10 dnů, tak zkus testnout. Když bude pozitivní, asi bych zavolala do CARu co a jak 😎 . Držím pěsti 🙂.
Já jdu na krev za 14 dnů po ET 🙂

ywushka
autor
28. dub 2009

dracek: dekuju🙂

jusinka: no snad nechci to zakriknout

kackark
28. dub 2009

Ivčo, velikánská gratulace 😉 🙂 Tak moc jsem ti držela pěstičky a věřila, že // uvidíš a ono to je tady 😵

ywushka
autor
28. dub 2009

kac: hlavne me to holky nezakriknite nebo ja se zacnu pekne bat....

jusinka
28. dub 2009

Už mlčí, už mlčím... 😅 . Naprosto tě chápu...

lenkacar
28. dub 2009

ty jo ywus mě jako utekl tvůj testing ,no holka to vypadá dobře co? ale nebudem předbíhat událostem ,hlavně at jsou tam brzy koleje!!!!!!!!!!!!!!!!!§§§§§§§§§§

kat4
28. dub 2009

Ahojte,
dakujem za tie ŕady o Pregnyle. Tak si zajtra rano spravim hned test, ale mam pocit, ze sa mi rozbieha "klasicky" menzes... dokonca ma zacina poblievat aj brucho...
Ja to asi zabalim a zajtra pojdem do prace, lebo mam poct, ze umelo natahujem nieco, co uz nie je ☹

lenkacar
28. dub 2009

kat já myslim každý ho má v krvi jinak dlouho ,bohužel ,ale určo testni než uděláš závěry ,špinit můžeš,ale ne do červena..

ili5
28. dub 2009

kat, kolik ti zavedly mimin? Možná se jedno upustilo, proto krvácíš a druhé se drží. Jsou tady dost takových případů. Určitěš testni, i dnes ať se do zítra nestresuješ a ráno testni znova a uvidíš. Nemysli hned černě.

kat4
28. dub 2009

Vlozili mi len jedno emyryjko, lebo vraj mam malo rokov (no mam 29), ze mam dost casu a emryjka boli kvalitne, je to moj prvy pokus a doktor ma strasil, ze dvojcata su rizikove, tak sme mali len jedno...

lenkacar
28. dub 2009

holky já přemýšlim zavést na KET 3kousky ..je to hodně odvážné? když se 2 nechytly ☹

lenkacar
28. dub 2009

kat já měla nejvyšší kvalitu a bylo mi řečeno jako mnoha jiným ,že co jsem čekala od prvního pokusu,co asi těhu pupek ne?

ili5
28. dub 2009

leni, určitě bych nechala zavést 3, malá šance, že se chytí jedno, natož všechna 3. A na revizi můžeš vždycky, ne? Od zítra píchám 3 druhy injekcí, to bude mazec, píchám sama, nevím jestli to dám.

kat4
28. dub 2009

No veru, ale ved to caka asi kazda, nie? Nech mi niekto netvrdi, ze isiel s do IVF, ze jasne, ved aj tak to nebude na prvy pokus...
Inak som si do vcerjaska myslela, ze ak sa nezadari, tak to neva a budem v pohode... uzijem si pekne leto, mame 9 snehuliacikov, pojdeme na jesen znova do toho... no to som si len nahovarala, ked som zistila, ze krvacam, uz boli place...
S tymi 3 kuskami - ja som tiez chcela hned 2, ale doktor ma odhovoril, ze dvojicky byvaju nedonosene, byvaju poskodene, ze nech nespekulujem, ze som este mlada (mam 29)... tak sme dali len jedno...A pritom to je ten paradox, ze ja od 18 rokov vyhlasujem, že aj raz budem mat deti, tak to bduu dvojicky... Pri druhom pokuse budem trvat na 2 kuskoch...

kat4
28. dub 2009

Ale som to nedopisala - aj ja som taky cvok, ze by som do troch kuskov isla, ale asi by ma doktor zase vystrasil predcasnym porodom, nedonosenostou a pod., a asi by som to teda vzdala...Ale obdivujem Tvoju odvahu 😉

ili5
28. dub 2009

Já mám kámošku, po IVF prvním má krásné zdravé holčiny, dvojčatka. A smil tady dokonce trojčátka zdravé. KET je menší šance, takže klidně 3 bych brala. Ještěže máš 9 zmrzlíků. Já byla na KET, měla jsem 4, ale 3 se rozpadly, tak mi zavedli jedno, ale nevyšlo.

ywushka
autor
28. dub 2009

kat: ja mam jeste ne ani 23 let a pokazde jsem mela 2embrijka a asistovany hatsching k tomu!! To prece nezalezi na veku!Stejne tak jak se to nemusi podarit te starsi,tak stejne tak i te mladsi....

len: snad....uvidime nezakriknime tio....

jana.cb
28. dub 2009

Ahojky holky - i ja vam pridam svuj nazor na tohle tema 😉 ja jsem po IVF ten den poctive odpocivala, druhy den uz jsem pomalinku fungovala ale setrila se a treti den uz jsem luxovala a uklizela a varila a dokonce jezdila s manzelem na chalupe na lesnich cestach v drncakach po poli a loukach 😉
Jinak mela jsem 18 vajicek, 6 zamrazili - staduim blastocysta a taky 3 blastocysty mi dali a jedno se chytlo a bylo to moje prvni IVF 😉
Tak to je ma zkusenost - ale kazda jsme jina a neni pravidlem ze ten kdo poctive lezi cely tyden ze mu to vyjde a ten kdo ne ze ne 😉 tak vam tu vsem preji hoodne moc stesti a at mate vsechny co nejdrive // 😉

ywushka
autor
28. dub 2009

jana: taky rikam ze je to individualni!!!Proste nekdo muze prolezet celych 12 dnu s nohama nahore a nechytne se mu to a druhy muze delkat i salta a otehotni....

rendas
28. dub 2009

Ahojte holky,ywu ty jsi testíkovala tak brzy 😉 😉 přeju hodně štěstíčka 😀,já jsem teprve 5 den po ET,dnes už jsem byla v práci a makala,zatím se cítím dobře ale testíkovat zatím nebudu,zkusím asi až v něděli..
Přeji všem hezký večer.

ywushka
autor
29. dub 2009

rendas: budu straaaaaasne moooc drzet palecky!!!!

lenkacar
29. dub 2009

zdarec holky hele ywus co je to za testy co máš ? nějaký z umělý hmoty?já mám jen mamatesty jak jsou po 2ks v krabce a ještě jsem se tě chtěla zeptat to jsou tvoje první // od samotného snažení o mimi?

lenkacar
29. dub 2009

a nemáš strach ywus že by to mohl být ještě ten pitomej pregnyl? já už ho teda 8den v krvi neměla ,ale eloana ho měla ještě asi 14den

ywushka
autor
29. dub 2009

no to si pis ze mam strach.....

ywushka
autor
29. dub 2009

dneska je to 14 dnu od pregnylu

lenkacar
29. dub 2009

měla jsem ho 10tis.jednotek a nebyl tam ..bože já bych ti to tak přála ,po tom všem snažení a malej by měl krásnej novej domov ,už jen to děcko vám tam chybí