Co dělat po ET. Kolik dnů jste odpočívaly?

ywushka
24. dub 2009

Zajímalo by mě, co jste dělali po ET?? Kolik dnů jste třeba odpočívaly, jestli jste teda odpočívaly, ležely a tak....a nebo jste se chovali úplně normálně, jak kdyby žádné ET ani nebylo??

lenkacar
24. dub 2009

jusi to je fakt to jediný co můžeš pozitivně myslet..příroda si to udělá jak chce ,kdybyses postavila na hlavu ..

lussi
24. dub 2009

leni to mi povídej...

lenkacar
24. dub 2009

to ti lussy jako říkám 😀 😀 😀

ywushka
autor
24. dub 2009

jusinka: drzim palecky!!!!At se bobik pekne pricucne🙂

len: tak co pujdeme za tim paroubkem at s tim laskave neco udela??Vzdyt on je takovy VELKY PAN!!🙂 ha ha ha

lussi
24. dub 2009

leni 😀
A je tady vůbec někdo komu se zadařil KET? Já nějak poslední dobou na nikoho né a né narazit.

lenkacar
24. dub 2009

ywus počkej hodim na sebe tepláky a jdem 😀 😝

lussi
24. dub 2009

já sice nevím o co jde, ale jdu s váma 😀

lenkacar
24. dub 2009

jo to by mě taky zajímalo a na kolikátý pokus ,páč já nemám moc času ..manžel má narozky v lednu tak abych sebou hodila víte

lenkacar
24. dub 2009

lussy jde se orodovat za umělý spánek

lussi
24. dub 2009

tak to já takhle chtěla čáry nadělit už na spoustu narozenin a zatím jsem ostrouhala mrkev 😨 😀 Teď bych to chtěla například na Vánoce 🙂

lenkacar
24. dub 2009

no mrkev jsem si koupila včera pěknou mladou tak jí jdu teda ostrouhat no ..ty lussy ale to by už jako byly vánoce 2010,ty letošní nestíháš

ywushka
autor
24. dub 2009

No taky jsem jednou myslela ze to bude letni miminko,pak ze bude v dobe manzelovych narozenin a ted by to vychazelo na narozeniny me tchyne 😀 😀 😀 Ha ha ha🙂

len: ja uz mam i teplaky oblecene🙂!!🙂 k paroubkovi se lip chystat nemusime,jeste by opustil tu svoji kocku🙂 co ma doma🙂 kdyby nas videl🙂

lussi
24. dub 2009

jo tááák, tak to chci taky do umělé spánku, to neváhám 😀
a s těmi Vánocemi...mě stačí být v 5tt nemusím nutně porodit 😀

lussi
24. dub 2009

ywush jestli máš týchni jako já tak té bych dala leda tak ho.no natož vnouče 😀

lenkacar
24. dub 2009

jo tááák lussy tak to jo ..a mašli kolem břicha vid ?! to je nápad

ywushka
autor
24. dub 2009

pred chvili me volal tatka,ze at mu jdu zjistit vsechny cisla rifli!Kupuje si zasadne jen od Levisu a vzdycky stejne,ani si je nezkousi,proste nahlasi cislo,zaplati a jde🙂 😀 Manzel si taky velmi s oblibou trisko na sebe jen prilozi a zaplati🙂,pry se mu nechce si to zkouset!! Tak jsem ted tatkovi hledala cislo na riflich🙂 se z neho fakt zblaznim🙂

lusi: taky bych byla rada kdyby mi tam zacaly ubihat i nejake ty tydny....!!!

lussi
24. dub 2009

mašli no, to si tak možná na Vánoce hodím, protože si zase uvědomím, že to jsou další svátky jen ve dvou 🙂

lenkacar
24. dub 2009

ale kolem krku co? to nebude zase až taková parádička 🙄 😝

ywushka
autor
24. dub 2009

No my s manzelem budeme mit teprve prvni vanoce sami....

lussi
24. dub 2009

každopádně děvčata, já se chystám do dalšího boje až na podzim, takže mě do té doby koukejte někdo příjemně navnadit a dodat další síly, ono to vždycky potěší vidět někoho komu se zadařilo po nějaké té době.

lenkacar
24. dub 2009

lussy tak si pozvi tchýni at nejste sami 😉 😝

ywushka
autor
24. dub 2009

jdu nakouknout jak kluci pokracuji s tou kuchyni,uz se to pekne rysuje!!🙂

lenkacar
24. dub 2009

já bych jí musela exhumovat ,takže já se na to vy..a budem sami a doufám že s tou mašlí na pupku 😉

lussi
24. dub 2009

leni představ si, že ona jako na zavolanou vždycky přijela když jsem měla po transféru, takže mě to akorát tak vytočilo až i zmrzloni pochopili, že zůstavat nemá smysl, takže je to na ní prostě 😀
A jdu si udělat kafčo.

lenkacar
24. dub 2009

já jdu pověsit další nálož na balkon .. 😉

jusinka
24. dub 2009

ywushka díky za palec 😉 .

Všechny tu potřebujem pořádný kus štěstí, tak tfuj tfuj všem 😵 😵 😵

lenkacar
24. dub 2009

jasná věc!!!!!!!!

lenkacar
24. dub 2009

ywus už máš tu kuchyni nebo už vaříš večeři?

rendas
24. dub 2009

Ahojík holky,přidávám se do diskuze.Já byla na ET včera(jen jedno vajucho),tam jsem hodinu po ležela pak jsem jela autem domů a dělala běžné věci.dnes jsem si vzala dovču,ale nebaví mě to!!!!neležím,pomalu uklízím..neschopenku jsem nechtěla,půjdu do práce.jestli se to má povést tak se to povede...minule jsem měla neschopenku a dost mi hrabalo,tak v práci mi to líp uteče.Držte se!!

ywushka
autor
24. dub 2009

renda: to jo pri nejake cinnosti to urco rychle ubiha!!

len: ja jsem tam porad carovala kolem kuchyne a kukala jsem se jak jsou kluci sikovni!!!Manzel to tam sel ted umyvat🙂,jsem ho tam vyslala🙂!!!Tak az to bude trosku upravene,tak ji vyfotim,je pekna,teda alespon me se libi