Co dělat po ET. Kolik dnů jste odpočívaly?

ywushka
24. dub 2009

Zajímalo by mě, co jste dělali po ET?? Kolik dnů jste třeba odpočívaly, jestli jste teda odpočívaly, ležely a tak....a nebo jste se chovali úplně normálně, jak kdyby žádné ET ani nebylo??

ili5
24. dub 2009

Ahojky, taky se přidám, super tématko!
Já po 1.IVF ležela celých 14 dní, nohy nahoře a nic. Pak KET, to jsem 2 dny ležela a pak mě nic nebolelo, tak dělala běžné věci, ale stejně nic. Teď se chystám na 2.IVF, v neděli začínám píchat, tak nevím co a jak budu dělat, podle situace. Snažíme se 14rok, tak snad už to výjde!

ywushka
autor
24. dub 2009

jaj 14 let???Tak to klobouk dolu za vydrz!!!

ywushka
autor
24. dub 2009

http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlb... kdo chcete muzete se kuknout do albicka,jak vypada nase jeste nedokoncena kuchyne,chybi nejake dodelavky,ale myslim si,ze je jinak zdarila🙂

ywushka
autor
24. dub 2009

Jinak ja uz jsem to dnes nevydrzela se jen valet v posteli a uz jsem se spis pohybovala hlavne na stavbe,takze pokud to ted zase nevyjde ai si to budu vycitat....ale co nadelam,takova uz jsem🙂

dablikolik
24. dub 2009

Ahoj holky já jsem byla na prvním ET 18.4. ležela jsem tři dny a pak jsem pomalu zaala něco dělat. Nic necítím jen občas trochu podbřišek tak uvidíme.

ywushka
autor
24. dub 2009

dablik: to budeme testovat zaroven,ja mam vysetreni krve uz 4.5!!!Taky nic nepocituju,ale jsem o 3 dny pozdeji....!!!Tak uvidime!!Ja jsem taky tri dny lezela,ale dneska uz jsem se k tomu nedokopala proste!!!Tak budu lezet alespon ted do rana 😀 prijemny vecer vsem

rendas
24. dub 2009

Ywushka,dívala jsem se na ty fotečky,a připomnělo mi to naši stavbu ,ale už třetím rokem bydlíme,takže přeji ať to vše brzy dokončíte a toho mimouška 🙂 Já jdu na krev 7.5.
ili5 po těch létech, to už se musí prolomit!!!(mi "zatím "7 let)
Tak holky dobrou nám i těm tam dole 🙂 😉

ywushka
autor
25. dub 2009

ren: ja se stehovani uz nemuzu dockat🙂

ywushka
autor
25. dub 2009

Jinak preju vsem krasny den

dracekmracek
25. dub 2009

ano jsem po KET,měli jsme malou pravděpodobnost,manší než normálně,v lenu jsem prodělala těžkou operaci,ale vajíčko po rozmražení vyrostlo o 4 buňky tak jsem mu věřila,viděla jsem celý proces jak mi ho paní doktorka dává...to je taky dobré,člověk je klidnější 🙂
moc všem držím palce 🙂

lenkacar
25. dub 2009

ahojík holky tak to nějak vymyslete co dělat při ET a já si vezmu zase napříště příklad ..ywus a ostatní kdo zakousáváte mimča se mějte hezky a vy ostatní kteří si zase čekáme na další vklad též hezkou sobotu

rendas
25. dub 2009

Dobré ranko holčiny,dneska se mi po dlouhé době dobře spalo,ale třeba je to i tím utrogestanem,ale večer ho zavádět to je pak nic moc ☹ šak víte..no já si tak pomalu uklízím,peru,vařím...v pondělí si ještě vezmu dovču a pak hurá do práce.Tak přeji krásný víkend!!!!Nejradši bych si zítra s manžou vyrazila na motorce,ale nemůžu,musíme být opatrné..tak paap

ywushka
autor
25. dub 2009

RENDAs: no motorce se asi vyhnit,to urcite,ale uz jsem slysela i holcinu co jezdila normalne po ER na skutru a je tehula!!

len: dekuju za porani!!
ja se jinak valim na dvore,manzel umyva s mym tatkou bazen!!🙂 a ja je pozoruju z houpacky🙂 ha ha ha🙂,ale slibovali krasne teple pocasi,ale zrovna dvarat venku teplo teda neni!!!

snahapada
25. dub 2009

ywushka kam jste zmizely 😲 😲 😲 😲 😲 😢 😢 😢

ywushka
autor
26. dub 2009

Jejda zase se tu nikdo pekne dlouho neukazal!!🙂 A hlavne nam holkam po ET nedal zadnou radu🙂 Prijemny vecer vsem

rendas
26. dub 2009

No ty rady by to opravdu chtělo 😉 ,protože já mám celý den výčitky ☹ nechala jsem se ukecat a šli jsme posedět ke známým a došli jsme hooodně pozdě..že jsem radši neseděla doma!!!!!!!!!!tak snad to bude vše v poho...
Hezký večer 🙂

lenkacar
26. dub 2009

hele ywus jak se hledá na tý střeše ten tvůj domek? já to nějak nemůžu najít

lenkacar
26. dub 2009

asi mi budeš muset hodit odkaz já to asi nezvládnu 😒

ywushka
autor
27. dub 2009

len: http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlb... tady ho mas!!🙂 toto je album co je ted,ale tady mas album,jak jsme zacinali a od ceho jsme vuuubec zacinali loni v cervnu🙂 http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlb...

ren: no prave,clovek ma ak vycitky,to mam i ja uplne stejne!!!

Jinak preju hezky den

lenkacar
27. dub 2009

hm ty jo vy jste s tim hnuli ,ty volís a nám zatim súpadne chata na hlavu a to je natřískaná jen fasáda od dkrup ,ywus a kde se kupujou šikovné ruce?ty jo v tý kuchyni máš i nějakej výdejní pult nebo co ?

ywushka
autor
27. dub 2009

🙂 jake sikovne ruce??🙂

lenkacar
27. dub 2009

asi manžovo ne? kdo to staví?

ywushka
autor
27. dub 2009

vsichni mozni🙂 neco delnici,neco manzel,neco i tatka a neco jsem pomahla i ja🙂,treba na zahrade jsem rozhazovala hlinu🙂

lenkacar
27. dub 2009

ty máš kuchyn jako já obývák čoveče ..co tam s tim místem budete dělat

ywushka
autor
27. dub 2009

no to bych taky chtela vedet ta mistnost obyvak s kuchyni ma temer 60m2🙂,takze je dostatecne velka,ale obyvak je obdelnikovy a byl problem na to sehnat sedacku🙂

lenkacar
27. dub 2009

tak to máš jako moje mamka celej byt ty jo ..

lenkacar
27. dub 2009

tam budete pořádat nějaký taneční mejdany ne ?

ywushka
autor
27. dub 2009

no nevim jestli tanecni,ale nejake navstevy tam urcite budou byvat🙂!!!Ha ha ha🙂 ale jinak ty ostatni pokojicky nejsou uz tak velke🙂!!!Koupelny maji neco kolem 4m2 a pokoje kolem 14-16m2.To jen ten obyvak tak vysel🙂!!!

lenkacar
27. dub 2009

ty jo to bych ani neuměla zařídit ,tak nějakýho architekta ..

ywushka
autor
27. dub 2009

no taky jsme meli problem zezacatku,ale uz je to lepsi🙂!!Ted resime barvy....!!Dneska prijdou maliri si ujasnit barvy,aby to mohli pristzi tyden vymalovat