Co dělat po ET. Kolik dnů jste odpočívaly?

ywushka
24. dub 2009

Zajímalo by mě, co jste dělali po ET?? Kolik dnů jste třeba odpočívaly, jestli jste teda odpočívaly, ležely a tak....a nebo jste se chovali úplně normálně, jak kdyby žádné ET ani nebylo??

lenkacar
2. kvě 2009

snad budu mít štígro a budu mít ovulaci prej by to bylo lepší pro mimi..jinak bez lékůna sliznici ,prej přirozenej proces ,no to by možná mohlo vyjít..AH prej ne ,když bylo icsi,prej je to i tak narušený ..

lenkacar
2. kvě 2009

snažim se zabít čas na chatě ,jinak by mě to vůbec neutíkalo ..koukala jsem že co jsem si vyndala takovou bichli po ET ,že je pomalu přečtená má 7cm,od té doby nečtu ,co jsem se dozvěděla /,tak mi zbývá kousíček a pak asi začnu jiný žánr..ted se snažim makat..

lenkacar
2. kvě 2009

pak bych měla stejně rizikáč takže co neudělam doted pak už ne ..a co ty už zůstaneš doma?

ywushka
autor
2. kvě 2009

no samozdrejme ze zustanu doma🙂, do prace se v zadnem pripade nepohrnu kdyz me to potvdi, uz ted me mamina zakazala delat uplne cokoliv a nesmim ani nic tahat nebo nosit,vsechno to dela ona a nebo manzel🙂!!

No jo prace pomaha na uklidneni

lenkacar
2. kvě 2009

to se nediv ,po takové dlouhé době nezdarů se to konečně povedlo ,tak hezky odpočívej a sem tam nějakou procházku

ywushka
autor
2. kvě 2009

"no jeste nechci rikat hop dokud nepreskocim"..... uvidime v pondeli....jsem strasne na to zvedava...!!!Ja jsem si ted nalakovala nehty a pujdu na dvur,tatka budou s manzelem chystat neco u nas na dvore...chodniky a terasu!!!🙂

lenkacar
2. kvě 2009

takl to pěkně hlídej at to udělaj podle tvých představ 😉

lenkacar
2. kvě 2009

to je jasný do srdíčka neni nic jisté já vim ,ale takovej krok vpřed ještě nebyl ne?

lenkacar
2. kvě 2009

mě víc vzala stopka stimulky než neúspěch po ET a to z důvodu ,že jsem věděla že to vše proběhlo jak má a prostě se nepovedlo ,kdežto předtím z ničeho nic a buch ..

ywushka
autor
2. kvě 2009

len: no to mas pravdu,jeste nebyl nikdy az takovy pokrok....uvidime....jeste si nejaky ten den musime vydrzet...🙂

lenkacar
2. kvě 2009

když jsi vydržela doted tak to už vydržíš do pondělka..a hned podej hlášení

ywushka
autor
2. kvě 2009

to si pis ze podam hlaseni,hned jak budu vedet nejake vysledky🙂

lenkacar
4. kvě 2009

tak co čekam na výsledky hcg ywus

pribik
4. říj 2009

ahoj holky, srdečně zdravím a gratuluji všem co se zadařilo.
My jsme zkoušeli 2 IUI, 2 IVF a zatím nic.
Tj. v příštím měsící jdu na KET.
Holky, prozatím jsem poctivě ležele.
Můžu poprosit, co vy a zda ležení/aktivita měly nějaký vliv na úspěchy.
Díky a pěkný den

tictac
4. říj 2009

pribik, lehka aktivita je doporucovana, deloha se potrebuje prokrvovat, prvni den spis polehavat, pak uz muzes postupne vic, za 2-3 dny po et navrat no normalu, ale setrit se 😉

marhulinka
4. říj 2009

Ahojky Pribik...já teď po druhém Etíku ten den,když jsme dorazili domů zalehla ke knížce,druhý den jsem taky spíše polehávala u dvd,knížky,mazlila se s pejsanem a dělala jídlo...od třetího dne jsem už chodila na prochajdy,s manžou na nákupy,doma jsem dělala všechno kromě vytírání,žehlení,tahání těžkého,mytí oken,věšení prádla do hůry...a vždy když jsem se cítila unavená,tak jsem si šla lehnout a odpočívat 😉 🙂
Prostě celou dobu jsem dělala jen to,na co jsem se zrovna cítila...já byla od začátku dost ospalá,tak jsem hodně prospala...
Jinak těhu se určitě nevyleží,ale důležité je být hlavně v pohodičce,věřit a šetřit se!! 😉 🙂
Tak přeju hoodně štěstíčka 🙂 😉

pribik
4. říj 2009

Ahoj holky, díky, držte se a hodně úspěchů všem 🙂

jaru30
4. říj 2009

Ahojky 🙂 já po ET zůstala doma na neschopence. Podle doporučení doktora jsem poctivě ležela 2 dny, pak jsem pomaloučku začínala fungovat. Ale nedělala jsem nic těžkého. Spíš jsem četla, seděla u PC, drezurovala papouška 😀 koukala na TV...za 5 dní jsme si udělali první vejlet do přírody. Teď, po 13 dnech od ET, funguju ak nějak normálně. Nedělám nic, při čem bych si namáhala bříško a nesportuju 😉

jaru30
4. říj 2009

Jinak musím dát za pravdu Marhulince, potřeba je psychická pohoda a věřit, že to vyjde!!! 🙂 Držím vám pěsti 😵

majka43
5. bře 2011

Obnovuji tuto diskuzi, protože nevím, jestli mám radši ležet, nebo něco dělat. Kdo mi poradí?

luucia
5. bře 2011

@majka43 Myslím, že to je individuální...já poprvé ležela jen v den KET, pak už jsem měla normální režim, jako nezvedala jsme nic těžkýho a sem tam jsem si na chvíli lehla..ale spíš jsem fungovala normálně a neyvšlo to 😒 po druhé jsem polehávala 5 dní od KET...vstala jsme jen na WC, ohřát si jídlo nebo si pustit film a vyšlo to 😉 ale znám i holky, co šly z ET nakoupit a druhý den do práce a vyšlo to 😉 držím pěsti, at to vyjde 😵

lukajda
5. bře 2011

Tři dny po ET jsem spíš polehávala, ale pak už naprosto normální režim. On by mě ani Tadeášek moc polehávat nenechal 😉 A vyšlo to - od 10. února je ten malý zázrak s námi. Držím palce, ať všechno vychází tak, jak má 😵

majka43
6. bře 2011

@luucia
@lukajda Holky díky, tak já budu taky tři dny polehávat a pak uvidím.

bohu_nka
16. kvě 2011

Ahoooj! Je tu někdo s dalšími radami po ET?

misha83
20. kvě 2011

První 3 dny jsem spíše polehávala a opravdu nic nedělala. Pak už je stejně rozhodnuto, i tak jsem dodržovala hodně klidný režim, ale vycházky a výlety jsem si užívala. Do práce jsem nechodila, ale myslím, že bych klidně mohla, jen jsem prostě byla klidnější. Jo a při minulém pokusu jsem se bála smát a kašlat, teď jsem se smála o sto šest🙂. A podařilo se, sice to nedopadlo, ale to už byl jiný problém.

kikina9
20. kvě 2011

Tak já jsem šla hned po ET na nákupy, protože jsem v CARu byla autobusem, a ten mi jel až za 3 hodiny.
Další dny jsem taky moc nepolehávala, ale snažila jsem se trochu šetřit (netahat těžké nákupy, nezvedat dítko apod.). Od 3. dne po ET jsem fungovala úplně normálně, dokonce jsem si doma udělala jarní úkid 🙂
A vyšlo to, 12. den po ET na mě vykoukly //. Bohužel mi v 9. týdnu zjistili zamlklé těhotenství, ale to už je jiná věc 😢

lenkarehankova
24. čer 2011

Můj lékař říkal,že se máme hodně smát a chovat se normálně,první den odpočívat ,za tři dny je rozhodnuto....jen kolo říkal,že ne ne..že prž mám ty dvy týdny vydržet

misanda
24. čer 2011

TAk mě bylo řečeno, že mám mít 3dny klidový režim, pak začít fungovat, ale pomalu...nic nezvedat, netahat, dlouho necourat nikde. Ono taky záleží jaká embrya transferují. Znám holčiny, co otěhu po ET a normálně chodily do práce 😉.

Jinak čekáme dvojčátka 😉

etra
25. črc 2011

..tak jsem dneska po Et 😀 ...louhá cest domů s CAR...snad jsem mimuša nevytřepala 😒 protože těch pokusů mám za sebou hodně, vím, že ležet dlouho nemá cenu...3 dny klíek a pak normálně žít..nejdůležitější je psychika...
a proto to pořád zkoušíme, vždycky mě přepadnou splíny 😢
tak snad to nyní bude lepší!

lupenka
16. zář 2012

ahojky holky rada bych si s vama dopisovala o zazitcich po ivf jen doufam ze to nebude nikomu vadit