Co vám vyšlo - čerstvý ET nebo KET?

mamemimomu
19. zář 2018

Ahoj všem...někde jsem četla, že existuje určité procento žen, které otěhotní jen při čerstvém ET, nebo z KET. Chtěla jsem se zeptat, jak to bylo u vás, jen tak pro porovnání... jestli na tom opravdu něco je...
Nám se po vedlo první IVF - vkládali jsme 2 embrya a máme jednu holčičku. Pak jsme podstoupili 4x KET (stimulovaný i nativní) a nikdy nevyšel, nedošlo vůbec k zahnízdění, ani po hysteroskopii. A byla to Áčková embrya. Je na to tom někdo podobně? nebo jak to bylo u vás?
Teď nás čeká 2. IVF tak věřím, že už to vyjde🙂

misicka1988
19. zář 2018

@mamemimomu U nás - 1.Ivf - vklad čerstvého - nevyšlo. Ke zmražení nic, následovalo tedy 2.Ivf - vklad čerstvého - opět nevyšlo. Ke zmražení bylo jedno. Další měsíc tedy Ket toho jediného mrazáčka - a vyšlo. Narodila se dcerka. U nás tedy vyšel pouze Ket.

kjp
19. zář 2018

@mamemimomu Vyšlo první IVF... Takže ET

maximaty
19. zář 2018

První IVF a hned ET...

knoflikarka
19. zář 2018

1. IVF - ET nevyšel, k mrazení nic; 2. IVF - ET vyšel. Takže na KET jsme se nedostali - možná jednou zajedeme pro mrazáčky z 2. IVF, ale četla jsem, že KETy mají obecně vyšší úspěšnost, tak nevím...

lussinka88
19. zář 2018

u nás vyšel KET - ze dvou embryi se chytlo jedno s kvalitou 3 - máme krásnou zdravou holčičku. Dr mi říkala, že kvalita o úspěchu vůbec nerozhoduje, prý se to posuzuje hodně subjektivně...

fiedlermonika
19. zář 2018

vysly jen Kety

ninanela
19. zář 2018

Jenom Květy,mám dvě dcery😉

ninanela
19. zář 2018

Kety, ale dcery jsou jak květy 😀

mamemimomu
autor
20. zář 2018

To je super...že Vám to všem takhle hezky vyšlo🙂 a někdo komu vyšla 2 IVF po sobě?

thalia
20. zář 2018

1. ivf ET a 2x KET nic, 2. ivf ET nic a nic ke mražení. Tak nevím, do které skupiny spadám 🙂).

andrejkabarankova
Autor odpověď smazal
Zobraz
ovecka14
21. zář 2018

Ahoj, při 1.IVF vyšel první KET a u 2.IVF po 7 letech vyšel už ET 🙂

lovelik
24. říj 2018

Ahoj holky, jdu si k vám pro radu, 6x IUI,minulý cyklus 1.IVF-neúspěšné a za 10dnů jdu na KET a teď nevím 1 nebo 2 emrya? Jaký máte názor? Zamraženo mám 6 😊

ovecka14
24. říj 2018

@lovelik Ahoj, co člověk, to názor. Za mě, dvě... Tedy pokud by ti nevadila případně dvojčata.. Já při 1.ivf dala dvě, neúspěch. Následný KET opět dvě, mám dcerku. Nyní 2.ivf opět dvě a jsem 31tt dvojčátka.. Doktor říkal že se šance o něco málo zvýší a já mu věřím. Někdo tvrdí že to není pravda ale já tomu prostě věřím. Držím palce ☺️

lussinka88
24. říj 2018

@lovelik ja z prvniho transferu nic. Z KETu 2 embryi mame dceru a ted jsem otehotnela spontalne 🙂))

loylii
24. říj 2018

@lussinka88 spontánně

mamemimomu
autor
24. říj 2018

@lovelik Ahoj, záleží samozřejmě na tobě... a hlavně na vaší situaci, pokud by vám nevadila dvojčátka🙂 ale za mě 2. My totiž vždy - když jsme vložili 1, nic z toho nebylo...když jsme ložili dvě, vždy to vyšlo.-)

lussinka88
24. říj 2018

@loylii to jsem myslela 😅🙈 uz mi asi mliko utlacuje mozek 🙈

lovelik
24. říj 2018

@mamemimomu a jak hodně do vaší volny zasahuje doktor? Ten můj se kloní spíše k jednomu, já mám vnitřní pocit, že bych měls jít do dvou...

lovelik
24. říj 2018

@lussinka88 gratulace! A děkuji za reakci 😊😘

loylii
25. říj 2018

@lovelik já bych šla do 2. Dvojcatka mám a super😇

lovelik
25. říj 2018

@loylii a řekla jsi si o dvě sama? Nebo ti to doporučili?

loylii
25. říj 2018

@lovelik mám za sebou 3x ivf z kterých bylo celkem 7 embryi. Chtěla jsem vždy po 2 zavést, ne kvůli dvojčatům ale pro zvýšení šance. Nikdy se 2 zavést nepodařilo, vždy se to druhe začalo rozpadat než vložili. Světě div se, dvojcata se poté zadarily prirozene, zjistila jsem to hned při první návštěvě gyndy, když mi doma vyšel tt test😉 v rodine je nemáme, usuzuji to tomu hormonalnimu koktejlu co sem do sebe ladovala rok a půl. V době otěhotnění jsem navíc brala Duphaston 16.-25 den cyklu, vitaminy E a Femibion, Kontryhel čaj. Byla to příprava na 4. poslední pokus s darkyni😉

loylii
25. říj 2018

@lovelik jinak mi to doporucili prave kvůli zvýšení šance. Gennet a Gest Praha.

mamemimomu
autor
25. říj 2018

@lovelik Měla jsem vždy štěstí (nebo smůlu? 🙂), že jsem střídavě chodila ke dvěma doktorům, podle dne, kdy jsem byla objednaná. Jeden striktně tvrdil, že zavedeme jen jedno...ten druhý mi sám řekl, že zavedením 2 se u nás zvyšuje šance o cca 15%. Podle použitých metod a věku páru + s jakým problémem jsme se léčili, mi dal dohromady takovou statistiku (dá se sehnat i v angličtině někde na internetu), ze které vyšlo, že při vložení jednoho máme šanci 47, při dvou +15% = 62%. V den transferu tam zrovna byl ten doktor, co je zásadně pro jedno...tak jsem se dohodla před tím s embryoložkou a ta nechala 2 a zbytek zmrazila...takže mu nezbylo nic jiného, než zavést obě...na sále měl sice prupovídku o tom "že jsem prý neskromná". Nicméně zavedl obě a za 10 dní byly na testu 2 čárky🙂 Ten doktor, který mi řekl, že si zvýšíme vložením dvou pravděpodobnost otěhotnění sám prohlásil, že je to dnes tlak pojišťoven a lékařů na vložení jednoho, aby se minimalizovali dvojčata... ale reálně po IVF při vložení dvou embryí je prý šance na dvojčata jen u 5 - 20% párů, z těch co otěhotní.

mamemimomu
autor
25. říj 2018

@lovelik takže... pokud ti tvůj pocit říká dát dvě....tak prostě dej dvě🙂