CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

rendas
22. kvě 2009

Ahoj Rudi tak to je úžasné 😀 😀 😀

ruda
22. kvě 2009

rendi děkuji moc, taky mám radost,ale tím to teprve všechno začíná..uvidíme v pondělí kolik jich bude a za dva týdny, jak to dopadne, jestli bodou umět malovat //... a jsme na sté stránce... 🙂 hezký večíííííír

lesis
22. kvě 2009

holčinky, tak mame za sebou šilene dny SPG, teda jako ze muž to ma za sebou, chuda byl z toho v depresi 3 dny 🙂, rekl teda, ze jeho nervy, ze byt zenskou tak tam nejde, protoze jak uvidel to prostredi 🙂 a to to pritom "na kopci" maji hezke 🙂.
ja jdu na UZ+kontrolu + teda ty vysledky ted v pondeli odpoledne...tak uvidime.

mejte se krasne a uzivejte vikendu. vsem drzim pesticky na vsechny akce co vas cekaji..je toho docla dost, prubezne dočítám 🙂,pa.

kaces
22. kvě 2009

Ahojky Rudy tak to je krásný výsledek.Já když mi jich vzali 28_29 tak se jich oplodnilo jen 15.Tak asi proto nam Horvát asi nabídl to dárcovství tak sem zvědavá jak to dopadne protentokrát.Možná ani dokonce manželovi neřeknu,že si nechám darovat ty mršky,papíry nečte tak jen podepisuje nebudu ho stresovat a možná to bude lepší.Věřím,že ti to dobře dopadne když se jich hned nazačátku tolik chytlo,držím pěstičky 🙂 papa

Lesi neboj,můj z toho byl taky špatný když šel poprvé a ikdyž už tam byl párkrát tak je pořád na tom stejně.Ted už tam semnou ani nejezdí jede jen když musí dát mršky a pak když jdem pro vysledek,má strach aby se někde nevybourala když to zas nevyšlo.Můj když vidí jak se jdu píchat tak se klidí z ložnice,nemůže to vidět. 😀

Jinak přeji všem krásný víkend 🙂

ruda
23. kvě 2009

ahojky holky, tak fajn Lesis,začátek je za váma a už to pojede, ve Zlíně je to v pohodě, manža byl v Kyjově na kožním někde ve sklepení na staré kožené lehačce..děs, sresíky budou vždy, my měli teď nejhorší SPG ze všech, zrovna když bylo třeba,ale ICSI to vyřešila výsledek znáte a vy máte jaký výsledek???
Kaci tak to budu držet palce a myslíš, že se manža pak nenaštve, že jsimu o darovaných neřekla? nebo mu to neřekneš nikdy??? budu držet moc moc palečky!!! 😎

kaces
23. kvě 2009

Ahojky o když sem mu řekla,že mi to doktor nabízel jako první variantu a že s ním souhlasím,tak mi řekl že sem mu to radší neměla říkat a udělat to co chci já.Tak ted nevím on se neptá a já na to nijak nenavazuju.Tam pak bude záležet jak se rozhodnu,či budu chtět dát manželovi nebo darované,a nebo ty nejlepší ze všech s tím že si nebudu chtět vědět čí mě dali. 😎

ruda
24. kvě 2009

kači to mě mrzí taková reakce, ono chlapi to těžce nesou a nechtějí to dávat najevo, my holky si pokecáme o problému, pobrečíme a jdeme dál, u chlapů je to asi jinak...tak to budu držetmoc moc palce,aby se těm jeho potvůrkám dařilo dobře a vše dopadlo jak má... 🙂 nemáš to teda jednoduché takové rozhodnutí a sama...myslím na tebe....ty jsi za zlína? asi už jsem se ptala,ale nechce se mi to hledat...hezkou neděli...

kaces
24. kvě 2009

Ahojky Rudy né já nejsem ze Zlína,mám to necelých 30 kiláků.Zítra jede můj semnou na tu krev,a sem zvědavá jak reaguji dneska už mi nějak není dobře a pobolívá břicho a to sem slíbila,že v úterý ještě vemu šichtu tak nevím nevím ale snad to nějak zvládnu. 🙂 ale zítra už si nechám dát PN,a ty co už si v pohodě?

zuzazlin
24. kvě 2009

Tak si tam budu muset nakonec zítra zavolat,hned ten den co jsem přišla z ultrazvuku tak se mi MS pěkně spustila a krvácím pořád.A to mě Horváth ujištoval když sem mu říkala,že mám pocit ze to teprve přijde,že se nemusím bát,že sliznice je krásná,folíky ještě malé ale že menstruace určitě nepřijde,že ve středu bude IUI.Tak z toho asi nic nebude,ale zase nerozumím tomu když mám MS co tam dělali folíky?Asi to tělo je fakt pěkně zmatené...ty hormony dávají pěkně zabrat.Jsem zvědavá co z toho nakonec bude.To je jak naschvál,celou dobu bez problémů,pravidělná MS po 28 dnech a ted když to nejvíc potřebuju tak se to tak začne komplikovat ☹
Dám tělu pár měsíců odpočinek a pak se vrhnem na IVF.Holky jak dlouho platí žádost na IVf,já vím jen že na IUI jen 3 měsíce,ale myslím že u IVf to bude asi dýl co?Přeji všem pohodovou neděli

ruda
24. kvě 2009

Ahojky Kači, tak na zítra budu držet všechno, co mám..hlavně ať jste v pohodě... díky dnes už to skoro necítím, jde to, jen jsem si zapomněla včea večer dát ten gel, co je místo Utrogestanu, tak jsem ho zavedla až ráno, tak snad se nic neděje a nepokazí..dnes to posunu na půlnoc a to se srovná..a PN si dám taky od pondělí,ale jedeme až v úterý...tak zítra písni jestli dali neomezené ju? kéž by !!!!
Zuzi, to je mi s MS děsně líto, to fakt netuším, co by to mohlo být, když folíci byly zatím malý...nechápu, tak se poptej nebo tam zítra brnkni..třeba to nevadí a není to klasická MS jen nějaká očista, fakt nevím...a myslím, že žádost na IVF platí taky jen tři měsíce...bohužel... žádala jsem vkonec března nebo jak a mám to do června, tak držím palce aby to nic nebylo klaplo to...

ruda
24. kvě 2009

zuzi a ty nejsi v tabulce nechceš mezi nás??? ☹

kaces
24. kvě 2009

Díky za podporu Rudi,doma sem to nikomu neřekla ani blízkým,prostě jdu příští pondělí na laparo a je takže zatím pohodě.To ví,že písnu či sů neomezené,já s tím počítám o víkendu vyrážíme na tu chatu dělám manželovy oslavu k narozkám tak jen z těžkostí zvládnu jestli mě bude blbě,ale mám kamarádky které pmůžou. 🙂
Zuzi tak to fakt netuším co se stalo,já sem byla vžycky v pohodě akorát mi třebas MS přišla dřív ale jinak podle doktora.Zítra tam cinkni a uvidíš.Já si myslí,že to schválení trvá 3 měsíce,fakt netuším.Já sem vždycky šla na Ivf a když to neklapla tak za 2 měsíce sme zkoušeli rozmražení.Zítra písni co ti řekli ju?

ruda
25. kvě 2009

kačíííí držím palečky!!!

kaces
25. kvě 2009

Ahojky Rudy tak všecko probíhá jak má v pátek jdu ještě na kontrolu a podle všeho OPU v pondělí,takže se bude mmuset manžílek v sobotu trošku hamovat a moc neslavit ,aby mršky byl v pohodě. 😉Dneska tam měli troku frmol,ale v pohodě doktor na mě neměl ani moc času. 🙂 Tak tě potěším vzala sem si dneska PN a vycházky jak jsem říkala jsou neomezené,takže můžu jet zklidem na tu chatu,doufám že ebude břicho moc bolet abych to zvládla.

ruda
25. kvě 2009

SUPEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR 😀 ani nevíš, jakou mám radost, jsopu to zaltíčka moje, tak snad mě tam nechají i případně celé těhu...tady bych měla omezenky...a tobě se to teda krásně krátí, budu držet pěstičky...taky jsem manžu před odběrem hamovala,ale stejně byl nejhorší co kdy měl, před tím měl hodně nervů a práce, je oSVČ, tak ale i tak...vidíš, kolik máme bojovníků, dnes jsem pro kontrolu volala, daří se jim prý dobře, odpovídají stádiu vývoje, počet neví, nechce jim tam lozit,ale vypadá to na transfer a ještě i zamražení...nevíš, to budeme platit 2x3000 když mrazily na začátku a budou i zítra??? držím moc palečky ať vám to klapne...a kolik máš folíků???hodně jako minule??a už pícháš Cetrotide??

kaces
25. kvě 2009

až ted sem se na tu neschopenku dívala a normálně tam mám vycházky napsané neomezeně,ale je tam napsané že vycházky povoleny až od 4.6 tak nechápu co to má znamenat.Uvidím co napíšou zítra tobě.Neříkal kolik mám foliků,ale na ultrazvuku sem jich viděla dost,doktor ponáhlal na sál tak to byla dneska rychlovka taktak sem mu stihla řéct o neschonenku.Já si myslím,že budeš platit jen 3000Kč.Nene až zítra začnu s cetrotide,už se hrozím rána co bude,do nohy mě to píchání moc nešlo.Takže zítra jdeš na zavedení jo?Budu na tebe a mslet a dřžet pěstičky at se pěkně mimušata uhnízdí? 😉 V kolik jdeš?

ruda
26. kvě 2009

ahojky měla jsem jít na 13hod a na sále jsem byla asi po půl druhé.. zavedeny dva/dvě šampioni a 12 zamrazených /6 jednodenních a 6 pětidenních/ PN mám vycházky neomezeně, tak super,ale obvodní gyndař mi je nedá...asi si mě do pororu nenechají... jsem na sebe opatrná,ale mám strach při každém pohybu, že mi vypadnou..uklidňuji se jen tím KETem /případným.../
Neboj, to dáš i do stehna, mě to bolelo mň, než perem do břicha a takový jsem měla strach... na kontrolu jdu 9.6., tak uvidíme..měj se a zítra pa K

h.jitka
26. kvě 2009

rudo, držím pěsti. snaž se být v klidu hlavně prvních cca 36 hodin, pak už to jde mimo tvoji snahu. 🙂 a mysli v rámci možností pozitivně. drž se.

lucciano
27. kvě 2009

Ahojky Rudi, úplně mi běhá mráz po zádech. Držím všechny palečky co mám a věř, že to tentokrát určitě výjde. Mám z Tebe radost!!!!!!!! 😉 Už jsem tady dlouho nebyla a sleduji vás z povzdálí. U mě nic nového, stimulka až v červenci, takže ještě strašně dlouhá doba!! Holky držte se a přeju vám hodně štěstíčka, pápá

kaces
27. kvě 2009

Ahojky Rudy tak ted pěkně odpočívej držím pěstičky,nech se pěkně od manžíla obskakovat.tak to jim máš hodně zamražených na to že říkala,že byli ted mršky nejhorší.To já takové štěstí mít nebudu určitě,nám vždy mrazily jen ty jednodenní.Ted uvidíme,když si jich pár necháme darovat.Ode dneška sem už taky na PN zítra musím do Zlína na hematologii kvůli krvi,v pátek brzo ráno ultrazvuk a v pondělí snad OPU.Už sem nervozní ted,jaký bude tentokrát výsledek. 😉

Lucí neboj taky se dočkáš🙂

ruda
27. kvě 2009

ahoj Holky, jste moje zlatíčka..tolik pěstí 🙂
Jity, snažím se být v klidu a nic netahat,ale úplně ležet jako lata asi nedokážu, zanesu neschopenku, pojedu autem,ale budu polehávat....hladím si bříško ,aby se jim u mě líbilo...doktorka se ještě jednou dost důrazně ptala jestli chceme určo dvě..vycítili jsme , že si ona sama myslí, že se totiž obě chytnou...a my dvě chceme, bude to záhul,ale pak si poharají a nebudou rozmazlení..tak uvidíme, jestli 2, jedno nebo příště...
Lucci, taky moc díky, klidně sem za náma choď častěji, mě když řekli v březnu, že začneme až v květbnu, bylo to tak daleko...ale tady na koníku my to uteklo, a když se zadařilo jinde, dodalo mi to sílu...
Kačíí díky moc, taky na tebe moc moc myslím, no my do všech vajíček měli ICSI tak se těch 26 zralých chytlo všechno...vy nejdete do ICSI??? nebo jo a i tak se neoplodní vše??? pondělí je tu brzo a bude to za tebou, pak se zase čeká,ale už se nepíchá, jen zavádí, polyká...holky určo to vyjde všem!!!!

kaces
27. kvě 2009

Ahojky tak to hledí,že ti dali takovou naději,když se tě ptala či chcete určitě 2,tak to ti závidím. 😉 .Ne nám ICSI asi nedělejí(to je to napichvání spermií do vajíček jo?)za to se připlácí že?Nám dělají jen klasiku když mám manža v poho mršky,abych pravdu řekla tak nám to ani nenabízel,kdyžtak se ho na to zeptám.Včera když sem se píchala do nohy tak mě ostalo špatně,ale dneska už v pohodě.Pomalu ale jistě chystám věci na chatu at nic nezapomenu,dneska naložím hromadu masa zítra napeču a v pátek po Zlínu hned hurá na chajdu juchat 🙂

zuzazlin
27. kvě 2009

Ahojky,tak nakonec přesto všechno krvácení a špinění dnes byla IUI,prý to nic nebylo,jen tělo je z těch hormonů zmatené.Uvidíme jak dopadnou výsledky za 14dní.Zařekla jsem se,že žádné testování,musím to vydržet na krev,nechci být předčasně zklamaná a tak bude do té doby aspon naděje...teda pokud mě mrcha nedostihne dřív.Musím říct,že Horváth byl fakt úžasný,je štěstí mít takového doktora,je ohromě lidkský,před zákrokem mě pohladil a po taky a popřál hodně štěstí.....tak snad 🙂

kaces
27. kvě 2009

Ahojky Zuzalin Horvát je fakt příjemný vždycky umí povzbudit.Jojo máš recht radší si test nedělat radší počkat na krev.Držím pěstičky at Ti to vyjde.pa pa drž se a odpočívej

lucciano
27. kvě 2009

Kači a Rudi, jste moc hodné a držím vám pěsti. Chci se zeptat, vždycky se vás ptají kolik chcete zavést vajíček? Já přemýšlela taky o dvou jak Rudi, ale nevím, kdyby se náhodou fakt zadařilo, jestli bych zvládla dvojčata. Měřím totiž 153 cm a vážím necelých 50 kg, jestli by to můj organismus zvládl nemám ponětí. Co myslíte holky?

ruda
27. kvě 2009

Ahojky 🙂
KAči a proč teda, když je manža v pohodě, chceš na půl darovat spermie??? nějak to nechápu, můjmanža má pomalé a špatnou morfologii, tak je napíchly a téměř všechny se oplodnily, stojí to 8000, je to dost,ale zase pokud to pak klapne a nemusí se řešit další pokus a ještě jsou třeba i v mražáčku, tak se to vyplatí...tak se na to poptej...jinak fakt nechápu, kde je problém..ty jsi taky v poho ne?
Zuzi, tak to je super, že se to dělalo, tak to držím moc moc palec, kontrola 10.6.??? já mám devátého, tak budeme čekat spolu, taky chci mít ten pocit "těhu " co nejdýl...4.6. máme výročí svatby, ak mě to láká,ale co když bude zklamání...zkusím vydržet,ale testíky doma mám..tak nevím...
Lucci...díky moc moc jsi zlatá, my jsme vlastně obě Katky 🙂 Rudolfa si přeje můj manžel 😀 zkus se na to poptat,ale myslím si, že to zvládneš...já jsem teda taky chudá, mám 57kg,ale měřím 173..ale pánev mám děsně úzkou, přčes zadek 90 nemám, to zvládneme neboj, já mám vítr všeobecně z mimíska, jak to zvládnu, tak si říkám, když už bude záhul, tak dvojitý..vím, ty myslíš spíš těhu... zkus se poradit, uvidíš, co řeknou, určo už to někdy řešili a držím moc palečky...my to riskneme, stejně půjdu asi na Císařák kdyby byli dvě..

kaces
27. kvě 2009

Ahojky holky tak to sme t tom stejně já mám48kg a 171cm.Oni zavádějí při inseminaci a IVF pokaždé 2 jak jsou,při KETu sem si řekla sama kolik chci.
Rudy dr si nev rady proč to moje tělo nepřijímá,prej t muže byt nějaká deformace spermií ale ta se pozná až potom takže nám radil,když už se nám to nepovedlo tolikrát darování spermií tak to risknem.Já už sem podle nich minule těhotná bylo ale pak to odeznělo a nevíja proč.
Cérečky jak tak vidím tak je to tu samá katka né?Držím vám aj sobě pěstičky eště,že si možem aspon pokecat 🙂

ruda
27. kvě 2009

ahojky kači jen my dvě ne?? no stejně bych to ICSI zkusila... a necháš si pak říct jestli to byli manžovi nebo od dárce??? hlavně, když manža podepsal...držím moc palce...
Teda ty jsi ale asi hooodně moc chudá, to mě říkají, že nežeru /a to já si pojím/ a ty máš ještě o 10kg míň??? a neměla by jsi přibrat?? ať si má miminko z čeho brát??? jejda, já tě nechci nějak komandovat,aby to tak nějak blbě nevyznělo, jsem ráda, že vás tady všechny mám... nebyla jsi modelka??? mě to fakt přijde jako laňka váha....
Holky, hlavně, že už se něco děje, uvidíte, klapne to...

kaces
27. kvě 2009

Tak sme dvě Kačenky 🙂 uvidím zkusím se ho na to zeptat.Nevím ještě či si to nechám říct nebo ne,a kdyby jo tak si to nechám pro sebe.Já mám svoji váhu už víc jak 10 let a né a né přibrat, můžu jíst cokoli a klidně i o půlnoci a nepřiberu.Nějak mi nejde přibrat.Já a modelka jo? 🙂 tak to byl for jak sa praví u nás ani cici,ani rici a o ksichtu nemluvě 😀

baruska.p
27. kvě 2009

Ahoj holky, tak se po čase opět připojuji. Na konci dubna jsme navštívili Zlína a po různých vyšetřeních nám řekli, že manžel má špatný spermiogram. Doktorka nám doporučila jednou zkusit IUI a pak rovnou ICSI, tak uvidíme jak uspějem. V půlce června si mám zajet do Zlína pro injekce a pak vzhůru do toho. Moc vás všechny obdivuji a a hlavně tobě Rudy držím pěstičky aby ti to vyšlo.Budu na tebe moc myslet.I když jsme všechny jen kamarádky přes net, tak to se všemi moc prožívám. Papa 😉