CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

kaces
4. čer 2009

Ahojky Rendy tak to sem ráda,že ti schválily ty lázně ,budu držet pěstičky at abys do nich mohla jet co nejdřív a pak hurá na mimušo 🙂 Rendy a kolik tě ty lázně vyjdou?nebo to hradí pojištovna?tfuj,tfuj at se brzy dočkáš mimušátka 🙂

ruda
4. čer 2009

rendi díky za tubulku, počkám do zítřka a když stoupne HCG/jako že doufám, že jo/tak to tam dopíšu...., lázně, no to je super a pak už to poběžííííííííí
Kači jak se máš???
jaspi díky za info i za holky...mám pocit, že tento rok i když nejsem ze Zlína, tak jsem tam v obchodech rozhodně častěji než tady doma... 😎

kaces
4. čer 2009

🙂 Rudi dneska je mi už konečně líp takže už můžu dělat co chci,včera sem byla ještě k nepoužítí.A ty jak?pícháš si ten clexan nebo né?a nebo máš něco jiného aby se ti to vztřebávalo?Já už trnu z neděle co bude,ale snad nějaké přežijí a bude co zavést a možná a než dorazí ta mrcha se budu těšit z možného těhotenství.Tobě držím pěstičky at je zítra HCG co nejvyšší.

ruda
4. čer 2009

kači děkuji moc, super, že je ti už dobře..neboj, vše je v pořádku, mají na vás telefon, kdyby něco, tak zavolají, pokud nevolají, je to v pohodě, si teda myslím ne? už to uteče, neboj a BUDE co zavádět...
dokdy je filmový festival, jetě zítra je? mám ráda ty postavičky...
Do špitálu jsem nabalená, sice nerada, budu se bránit..Celxane jsem měla mít 4 injekce,ale sehnala jsem jen dvě, tak jsem v úterý nepíchala, nechala jen Anopyrin a včera a dnes jsem píchla a zítra ať to vymyslí Dr.
dnes máme výročí svatby, chtěla jsem na véču,ale nejsem schopná, tak sad zítra obídek, už dopředu víme, že ve zlatém jablku na terásce mají v menu špagety, ten manža miluje.. 🙂 je třeba myslet jen pozitivně.

kaces
4. čer 2009

Jen aby nezavolali až v neděli ráno,tak jako minule při rozmražování.Jestli je festival to ti nepovím,já nejsem ze Zlína.Pokud budeš mít problémy s tím clexanem,tak to zkus v lékárni u Batovi nemocnice,já to kupuju tam.Tak to gratuluji k výročí,my sme to letos oslavily tím že když sme si vyzvedávali synovce tak sme se i s ním stavily na obídek 🙂

ruda
4. čer 2009

neboj, věřím, že to dobře dopadne..myslím na tebe a držím všechno co mám..

lucciano
5. čer 2009

Ahojte holky, hezky jste ser ozepsaly, já měla teď dva dny fofříky v práci i doma, takže jsem bohužel na vás nějak neměla čas. Rudi, držím pěsti, aby dnes dopadlo vše OK a nebudeš muset jít do nemocnice. Kaces, Tobě taky hodně štěstí, uvidíš, že vše dopadne ke Tvé spokojenosti. Držte se holky, myslím na vás, čao

kaces
5. čer 2009

Luci díky za podpru ted ji fakt budu potřebovat 🙂
Rudi myslím na tebe,at to všechno dopadne co nejlíp tfuj,tfuj 😉 držím všecko co mám,jak budeš moct tak se ozvy

kaces
5. čer 2009

Ahojky holky tak už sem o trošku klidnější ted mi volali z kliniky,že jak budu v neděli platit či kartou nebo hotově prý tam nebude sekretářka tak at si nachystám hotovost takže to vypadá ¨nadějdě že snad bude co by mi zavédli,jink by mi nevolali. 🙂

lucciano
5. čer 2009

Kačenko, to je úžasná zpráva!!!Myslím na Tebe a v nedeli budu držet všechny palečky co mám. 😀 Kdo ví, co Rudi, snad si ji nenechali v nemocnici. Přeju hezký víkendík, čauky

ruda
5. čer 2009

Ahojky holky, jsem doma!!! Kači to je super zpráva. Díky všem za podporu, nakonec mě tu vodu doktor píchnul, dali mi infuze, antbiotika, pichání do břicha na ředění krve,ale hlavně, že můžu být doma... a HCG 212, tak roste dle předpisů!!! tak vydržím, když to má takový smysl. Sice se mi vůbec neulevilo,ale vydržím. Kontrola v úterý...držte se holky!!!

kaces
5. čer 2009

Rudy tak to je krásná zprávička takže se můžeš těšit na miminko(a)gratuluji moc.Takže pěkně odpočíváš doma jo?určo to máš lepší než trčet někde ve špitále. 🙂 V úterý na tebe budu myslet.
Taky přeji všem krásný víkend my sme ho dnes se sousedama začali tím,že jsme skáceli májku baby už jsme doma,ale chlapy tio ještě táhnou venku.Mě už byla docela zima tak jsem šla domů abych náhodou ješt nenachládla a taky sem si vzpoměla,že si musím píchat clexan.
Taky vám přeji krásný slunečný víkend(i když tady u nás má asi pršet)takže snad mi v neděli déšt přinese trošičku štěstí 🙂 Papa držte se holky v myšlenkách sem pořád s váma 😉

ruda
6. čer 2009

kači děkuju moc, taky na tebe moc myslím, uvidíš, to bude dobré... jsem pořád jako balon,ale když mám pozitivní zprávy, tak je to až druhotné a dá se to vydžet, hlavně, že nemusím do práce a nikam, jsem doma a ležím a piju... lepší než špitál... tak tfuj tfuj tfuj..

kaces
6. čer 2009

Ahojky Rudy tak už sem nervozní jak to zítra dopadne,kolik jich přežilo a jakých ☹ jedu tam na 9 tak uvidím.Pak se ozvu,zítra mám v plánu proležet celičky den,manžel jede pryč tak si budu vegetit aspon zítra 🙂 s pocitem,že možná pa

ruda
6. čer 2009

kačenko neboj se, určitě budou krásné, uvidíš, ukážou ti je i na obrazovce před zavedením...V devět na tebe budu myslet, nebolí to, jen pak odpočívej a pij, co to dá,ať nedopadneš jako já, i když i já jsem pila....
Taky jsem nervozní, jestli zítra bude čárečka silnější..jak se blíží termín nechtěé mrchy a bolí me břicho i tym dole jako bych "TO" měla dostat, tak jsem nervozní. Manžel jen do kina do Brna Olympie, tak jsem sama a čas se vleče...

kaces
7. čer 2009

Ahojky tak už to mám za sebou mám zavedené 2 tak už jen čekat a čekat,na kontrolu jdu až 22 to bude dluhá doba.Ted si vegetím sama manžílek jel soutěžit tak mám klid na ležení.Tak nakonec jak sem vyčetla z papíru tak nám dělali i ICSI a ještě nám i dneska zamrazily 🙂 Uvidíš budeš to mět dobré jen a jen imišo porozte uvidíš 🙂

lucciano
7. čer 2009

Ahojky Rudi, konečně jsem se dostala k počítači. To je fakt úžasná zpráva a že můžeš být doma je taky moc fajn. Sice, to nemáš procházku růžovým sadem, ale čekáš miminko nebo miminka, takže to je úžasné. Úplně mi běhá mráz po zádech.
Kaces, no vidíš, jak to krásně dopadlo a měla jsi takový strach.Tak pěkně ležet, odpočívat, ať se mimuška můžou dobře uhnízdit!!
Holky mám z vás velkou radost a už se strašně těším, až se k vám budu moct přidat. 😉 Mějte se hezky, zatím pá

ruda
7. čer 2009

Ahojky holky, no Kači, to je skvělá zpráva, tak byly dobré kvality, když přežily PK a ještě zbylo i na zamrazení, tak to určo klapne. Víte jestli jsem darované nebo manžovi? . Teď odpočívej, sjsi potencionálně těhotná, já se tak od ET chovám a vypadá to nadějně...tak mě dožeň ju?
Luci, taky moc díky, brzo nás doženeš uvidíš, ono to všechno uteče a už povedeme děti do školy, jen budeme vzpomínat...
Dnes je mi snad líp, možná i psychicky, mamča mi navařila dle přání, celý den jsem vegetila na zahrádce našich. Včera a večer jsem byla nervozní, termín MS se blíží, občas bolest dělohy jako před MS...ale ráno manža ponořil papírek a poprvé skutečně TLUSTICE, jedna jako druhá, tak to pěkně sílí, tak jsme to opatrně řekli i našim...jen tak potichoučku,ať to nepoplašíme...
Díky holky mějte se moooc hezky a opatrujte se!!!!

baruska.p
7. čer 2009

Ahoj holky, tak samé pozitivní zprávy,moc vám fandím... 🙂
Rudi, moc moc gratuluji k té úžasné zprávičce, je to super, konečně se to tu začne rozrůstat, je to pro nás obrovská pozitivní energie, že to všechno má svůj smysl. Moc ti to přeji 😉
Tobě Luci také budu držet palečky ať se jim u tebe v bříšku líbí, pořádně se uhnízdí a nepustí se tě dřív než za 9 měsíců. 🙂
Mě čeká za týden kontrola a začnu s injekcema na IUI, tak z toho mám celkem strach protože člověk neví co ho čeká. Když se IUI nepodaří, jakožto že doktorka tomu moc šance nedává, protože má manžel špatný spermiogram, v srpnu bych chtěla ICSI. Holky držte se, moc na vás myslím a držím všechny palečky co mám.Papa 😉

ruda
7. čer 2009

baruško děkuji moc, snad to klapne nám všem. Tobě přeju hooodně moc štěstí, injekcí se neboj, jde to zvládnout a IUI nic není, nebolí to , neboj. Taky jsem na špatném SPG, jednou jsme IUI zkusili,ale dák jsem nechtěla zbytečně zatěžovat tělo hormony a sebe neustálým čekáním, když jsme neměli nic moc spg. Jaké máte hodnoty? my měli před IUI celkem v poho,ale pak se to jen horšilo, nakonec ICSI a vidíš, jak na to m jsem...tak neboj, to zvládnete,,,,,hooodně štěstí a aby nebylo třeba ICSI v srpnu a klaplo to teď!!!

baruska.p
7. čer 2009

Rudi, děkuju za podporu, množství je 11mil. a pohyblivost 17procent, takže nic moc. Chtěla jsem se tě zeptat kdy se začíná s těma injekcema, myslím kolikátý den měsíčků a také jak to celé probíhá? Díky moc za odpověď. Papa 😉

kaces
8. čer 2009

Ahojky včera přes den to bylo v pohodě,celé odpoledne sem odpočívala pak švagr volal,že se nám rodí ovečka tak manžel chtěl zavést k nim to sem byla v pohodě,ale cestou zpátky nevím proč ale přišlo mi že mě bolí záda či ledvina a pak se to rozjelo,šilené bolesti(jednů dobů sem myslela že budem volat rychlů) ale nakonec sem v 1 zaspala,ted už záda celkem v klidu ale jak jdu na záchod tak mě to trošičku pálí tak nevm co s tím,ležím jak lazar.Takže nedouchám,že bych mohla zůstat těhu,ale už sem se s tím smířila

lucciano
8. čer 2009

Kači, to mě mrzí, že máš takové problémy. Ale neboj, uvidíš, že vše dobře dopadne. Mysli prosím trošku pozitivně a nehaž flintu do žita!!!

kaces
8. čer 2009

Luci dík za podporu,uvidím co to udělá ☹

ruda
8. čer 2009

kačáku nezlob a úsměv a optimismus...já trpím od OPU a podívej jak děti malují dvě čárky, tak úsměv a důvera...asi to vypadá spíše na nachlazení..hooooodně pij a uvidíš, to bude dobré...jen OPTIMISTICKY!!!
baruško, ono by to na IUI šlo, pohyb tam nějaký je a zbytek přiblíží Dr. nám se zhoršila hlavně morfologie, to máte jak???Jinak já měla krátký protokol, začala jsem píchat 2DC a si deset dní, jak folíci narostou, tak se píchá ješště navíc injekce aby sami nepraskly,jak jsou dost velké /chodí se na kontroly na ultrazvuk / tak se 36 hodin před odběrem píchne injekce a pak se jede, na sále tě uspí, nic nevíš, pak ležíš hodinku a hotovo,přijde za tebou i Dr. i embryoložka a řeknou ti kolik se jich odebralo...pak se druhý den odpoledne zavoláš, kolik se jich oplodnilo a kdy máš přijít na ET..

kaces
8. čer 2009

jojo usměv ten my nějak ted nejde,nevím co sa semnou děje ted sem chviličku seděla a zase to pobolévalo tak sem si radší lehla pokusím se trošičku prospat a uvidím,kdyžtak tak asi budu muset cinknůt jinak si fakt nevím rady. 🙂

baruska.p
8. čer 2009

Ahoj holky, tak vás zase zdravím, Kači je mi tě moc líto, že prožíváš takové bolesti, ale uvidíš, že to všechno dobře dopadne.Vím, že se to lehko říká ale zvládneš to, jsi určitě velká bojovnice. 😉
Ahoj Rudi, díky za informace, jen teď nevím jestli jsi mi popisovala ICSI nebo IUI. Teď by mě zajímalo to IUI, jak to probíhá a kolikátý den se začíná s injekcema.Díky moc za rady. Papa 🙂

ruda
8. čer 2009

aha barčo, já na IUI tuším to bylo podobné 2DC píchání a pak 36 hodin před Ovulkou injkece...jen dávky a typ injekcí jsou jiné a pak se vajíčka neodebírají, jen se k nim vstříknou ocásci..
Kači nesmutni a nebo klidně jo i breč, když se uleví, jsou to takové stavy, já to měla taky, dokonce jsem vyčítala manžovi, kde co, pak se omlouvala, jsou to hold hormony a ty s náma zamávají...to přejde, pak se zase budeš smát a nebudeš vědět čemu. Neboj, taky mě pořád bolí břicho i jako na mS a dooooost intenzivně až se svíjím,ale věřím tomu, nic jiného mi nezbývá a mám je tam// tak uvidíš, vyjde to!!!

kaces
8. čer 2009

Díky za podporu ted už je to lepší,odpoledne sem měla i teplotu ted už pomalu ustupuje.Hondě piju tak snad to dude dobré.Asi sem chytla nějakou vyrozu,snad bude zítra líp

ruda
8. čer 2009

jasně , že bude Kači odkud vlastně přesně jsi?