CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

ruda
17. čer 2009

jen klidně jeď, šak když budeš chtít mít klid, tak někam zalezeš ne? ale byla bys na vzduchu a možná přišla na jiné myšlenky. To já jsem měla vlasy /blod/ po lopatky a šlo jsem na 3cm ježka a od té doby to mám na krátko..hlavně dej vědět co testík, jsou tam dva, tak klidně počurej dnes jeden a zítra ráno ten druhý... kolik jsi po ET?

lucciano
17. čer 2009

Ahojte holky, moc vás zdravím. Poslední dobou mám pořád fofry, ale konečně mám chvilku času. Rudi, co vyvedeme s tou Kačkou, když se nám tak pořád spouzí a je taková pesimistka? 😒 Holky, zítra už si konečně budu volat do CARu kvůli žádance na pojišťovnu - huráá, aspoň se to trošku hnulo dopředu. MS čekám začátkem příštího týdne a pak za měsíc, jupí na IVF. Ani nevíte, jak se těším, konečně se se mnou bude něco dít! Musím vám ještě něco prozradit, minulý týden jsem dělala příjímačky na výšku do Zlínka a přijali mě, nečekala jsem to, chtěla jsem to jenom zkusit a ono to vyšlo. Jsem moc šťastná. 😀

kaces
17. čer 2009

taky sem byla jednů dobu na krátko a co sem si doma vyslehla 🙂 Možná pojedu u uvidím jestli dostanu dovču,když sem ted marodovala ☹ Snad ho nezapomenu koupit,mám toho moc na vyřizování.Dneska je to 10 den,jen je mě divné že ten gel mám už od neděle narůžovělí a mrcha furt nikde

kaces
17. čer 2009

Ahojky Luci k přijímačkám gratuluji 🙂 Takže za chviličku budeš moct těšit na miminko jo?přeji ti to at ti to vyjde na poprvé 🙂 a né jak já tam jezdit furt a stejně mě je to prd platné ☹

ruda
17. čer 2009

luci zdravím, to je super, hne se to dopředu a k příjmačkám gratuluji, dálkově? a co za obor?
Kačáku fakt mě neštvi, proč mluvíš o dovolené, jestli tě z práce pustí, jsi a BUDEŠ na neschopence s neomezenáýma vycházkama ne? tak si jeď aj na kraj světa, když ti bude dobře, mimískům to jn prospěje.. a i kdyby jsi měla milion věcí na vyřízení testík je přece na prvním místě ne? to je to jediné, co bych určo nezapomněla, možná bych se zapokmněla ostříhat,ale testy bych měla hnedle víc balení, kor když bych neměla lékárnu v místě bydliště...

lucciano
17. čer 2009

Jo, jo, je to super, už se těším až vás doženu. Děkuji ke gratulaci - je to dálkové studium - obor Finanční řízení podniku. Pracuji v ekonomickém úseku, tak se mi to hodí a ráda se učím, no a taky abych potom na té mateřské měla nějakou činnost 😀 😀 Kači, mě to docela mrzí, že jsi taková skeptická, mám doma takové DVD, jmenuje se to Tajemství, kdybys mi dala svoji adresu, poslala bych Ti ho a možná bys trošku změnila pohled na svět.
Rudi a jak se cítíš? Mimíska Tě nezlobí? Kdy Tě čeká další kontrola??

ruda
17. čer 2009

lucinko, je mi výborně, ráno trošičku nevolnosti, děti mají hlad, tak jak se najím, je to v pohodě, bříško už opadlo, tak se vyspím, spím celou noc 10 hodin a přes den si taky dám, nic nedělám, užívám si...za chvilku přijde kamarákda na pokec..tak nějak tomu prostě pořád nemůžu věřit... v pátek jedeme na UZV, láme se mi 5tt s 6tt a MOŽNÁ by jsme mohli vidět srdéčka, tak jsem nervozní, jestli to dopadne a půjde něco vidět a kolik..je to takové zlomové..tak čekám do pátku jako na trní,ale s úsměvem..
Kači až budeš mít fakt negativní testík, tak se vybreč,ale ty jsi ve stresu zatím úplně zbytečně, to se miminkům nelíbí, zkus si to užívat, psala jsi, že to vpondělí URČITĚ dostaneš, podívej, je středa, ty bez MS a nemáš z toho radost, tak co pro tebe můžeme ještě udělat??

lucciano
17. čer 2009

Rudi, mám z Tebe radost!!! Jsem ráda, že se cítíš dobře a pěkně spinkáš, to je teď docela důležité. Mám kamarádku, která první tři měsíce skoro celé prospala. Budu držet pěstičky, ať v pátek dopadnete dobře a dej pak vědět, kolik vás vlastně je 😀 Rudi, věř tomu, podařilo se a za chvilku z Tebe bude maminka-jupííí.
Kači, jak píše Rudi, ber to s radostí, vždyť se ti opozdila MS, já bych to nevydržela a už bych testíkovala, abych fakt věděla na čem jsem.
Přeju hezký zbytek dne, mějte se hezky, pápá

kaces
17. čer 2009

ahojky holky tak už sem se konečně vrátila,chtěla sem si pobesedovat ještě u kámošky ale zapoměla sem si injekce co si píchám na srážlivost tak sem valila domů,píchám si je v 8 tak sem to nechtěla měnit.Rudy tak tě potěším testík sem si koupila,pokud tá mrcha nedorazí ráno tak si ho udělám 😉 papá

ruda
17. čer 2009

kačíku, tak tojá ani nedospím, tak hnedle písni ju??? jsem jako špagát!!! věřím, že to dobře dopadne, uvidíš..tfujtfujtfuj...

kaces
18. čer 2009

Ahojky tak už sem nemohla ani dospat,tak sem si ho teda dělala a co bys řekla,že tam je?Jsou tam // až tomu nemožu věřit,ale břicho bolí jak kdybych to měla dostat,takže tomu moc nevěřím.

lucciano
18. čer 2009

Kači, velikánská gratulace, no vidíš, že je všechno OK, vždyť jsme Ti to říkaly. Hezky se šetři, jsi totiž těhulka - jupííí, mám radost i za Tebe. 😀

kaces
18. čer 2009

Luci no pořád mám obavy,že se to mohlo ukázat z léků minule sem taky měla // a nic z toho nebylo,tak to nějak nechci zakřiknůt,ani doma to radší neukážu až jestli se to potvrdí v pondělí. 😉

lucciano
18. čer 2009

Kači a minule sis dělala taky testík ve stejnou dobu? Tím myslím tolik dní po MS?

kaces
18. čer 2009

jojo minule sem si taky dělala ve stejnou dobu,sice ten druhý proužek byl slabší ale byl.Když sem byla na kontrole tak mě doktor řekl,že budto se těhotenství teprv nastartovává a nebo zaniká,samozřejmě došla mrcha a zaniklo,takže proto sem ted taková skeptická a nevěřím.

ruda
18. čer 2009

kači hurááááááááááááá, ty trdlíne, ty nebudeš nikdy spokojená? ani s //, já mám kruté bolesti na MS už třetí týden a dostala jsem ji snad? to má přeci každá těhulinka...tak se sakra raduj, nebo to snad vůbec neumíš???? to je přece skvělá zpráva...
Gratuluju mooooc těhulinko naše pesimistická, tak šup, úsměv na líčku , ať se ti miminko příští rok nemračí 😠 😉

ruda
18. čer 2009

a už jsou stejně tlusté? a za jak dlouho se // ukázaly?

kaces
18. čer 2009

Jsou skorem stejně tlusté ukázaly se za chviličku.Na letáku bylo psané za 7 min.,ale bylo to dřív tak snad
😉 už tom trošičku věřím,ještě přežit do pondělí

ruda
18. čer 2009

no to je jasné, mě se nejdříve týden objevovaly slabé a za dlouho,ale rychlé tlustice, to už je Hcg pěkně vysoké v krvi, když už je ho tolik i v moči, tak se raduj!!! do pondělí vydržíš, hlavně opatrně na sebe, nezapomeň, že JSI těhotná!!!

kaces
18. čer 2009

Holky děkuju moc za podporu hodně ste mi pomohli tak ted jen čekat a čekat.Ted sem byla v práci a se mě ptali kdy se vrátím sem řekla že v pondělí jedu na kontrolu a kdyžtak v úterý bych šla 😀 držím jazyk za zubama,nemá cenu něco říkat pokud to není potvrzené,minule to taky tak bylo sem se radovala předčasné.Ale pokud nedorazí mrcha tak se budu radovat 🙂 ale doma nic nepovím,raději.Budu pěkně odpočívat

ruda
18. čer 2009

tak to já bych nevidržela... papírek máčíme vždycky spolu..tomáš nervy..ale hlavně odpočívej, jsem ráda, že máš konečně radost, já jsem to stejně tušila, že to vyjde...já jedu zítra, tak držte palce...

kaces
18. čer 2009

To víš,že na tebe budu myslet pak hned napiš co miminka,jestli už uvidíte srdíčka 🙂 .Já zítra už po 5 hodině vyrážím směr Břeclav,eště se se tam jede dobře a je tam pěkná cesta.To víš,že mám nervy ale nechci mojeho plašit zbytečně,kdyby to nedajbože dopadlo jak minule.Snad už si ted budu eném vegetit doma,to by byla paráda přes prázdniny 🙂

ruda
18. čer 2009

to si piš a pěkně s neomezenýma vycházkama, počkej jestli budeš jak já, tak půl dne prospíš,ale vegetit, to určo budeme... 😉 drž se holka jedna a opatrně tím autem!!!

kaces
18. čer 2009

No nechám se překvapit v pondělí co mi řeknou,snad jen dobré zprávy 🙂 Ted sem si nachviličku zdřímla,sem jakása nafouklá a břicho pobolívá,snad je to dobré znamení.Jo jo neboj dám si pozor s tím řízením,ani bych nejela ale nikdo nemůže tak sem řekla že tam zajedu,co bych pro babičku neudělala 🙂

lucciano
18. čer 2009

Kači, jsem ráda, že to bereš pozitivně. Hezky odpočívej a v pondělí budu držet všechny palečky co mám!!!!
Rudi, Tobě budu držet už zítra. Holky, dáváte mi sílu, že všechno toto snažílkování má smysl a proto se na něj hrozně těším. Dnes jsem volala do CARu kvůli té žádance na pojišťovnu, trošku jsem byla nervózní, ale sestřičky jsou fakt skvělé a člověk se prostě cítí fajn. Přeju vám hezký den, dnes se jedu trošku proskočit na kolo, ahooj

ruda
18. čer 2009

luci, fakt se neboj ničeho, jsou všichni děsně moc milý, taky jsem nervní točila vždy číslo i nonstop linku, když byl problém a vždy příjemný hlásek, ochotný pomoci...neboj, doženeš nás.. 🙂

rendas
18. čer 2009

Zdravím holčiny 😉
každý den si vás pročítám a čekala jsem až si kaces udělá testík abych jí mohla gratulovat!!!!moc jsem ti držela pěsti 🙂 tak ať je v pondělí vše o.k. 😉
Rudi, tebe musíme dohnat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Zdravím luccianu 😉
jinak já jsem po píchnutí agolutinu dostala konečně měsíčky a bylo mi tak zle že to nejde ani napsat....
ale zhruba za měsíc bych měla jet do těch lázní...v práci to ještě neví,tak uvidíme....snad to vše dobře dopadne.

Holky tak se držte!!!!!!papa

kaces
18. čer 2009

Luci neboj zachvilku budwš stimulovat a pak jen čekat,ale je to příjemný pocit jen ty obavy s mrchy kdy dorazí.
Rendy taky díky za pěstičky moc sem to nevěřila a ejhle,no do pondělí stejně budu napnutá aby to nedopadlo jako minule,zatím sa držím doma nic neříct,testík sem si dělala ráno jak manžel vypadl z baráku 🙂 Uvidíš v lázních se odreaguješ a třebas to půjde i samo 😉 Holky myslím na vás na všechny nějak ste mě přirostly k srdci 🙂

baruska.p
18. čer 2009

Ahoj holky, tak to jsou úžasné zprávičky 😉 😉 😉
Rudi, tobě zítra držím palečky, ať všechno vyjde tak jak si přejete a srdíčka bijí o sto šest...
Kaces, tobě upřímně gratuluji. Budu ti v pondělí držet palečky ať se potvrdí, že patříš mezi těhulky a můžeš se těšit na miminko. Moc vám to všem přeji. My jsme zahájily stimulaci na IUI, takže si píchám menopur a budu doufat, že se to povede a zařadím se brzy mezi vás - TĚHULKY!!!! 🙂 😀 🙂

jaspina
19. čer 2009

Ahoj holky, já sem občas trošku nakukuju, protože jsem chtěla vědět, jak to v CRM Zlín chodí.. mám trošku nervy, jestli tam taky neskončíme.. Zatím jsme tam byli jen na SPG a teď čekáme na moje výsledky a pak podle nich budu buď dostávat hormony nebo se uvidí.. Na tom SPG nám v doporučení sice zaškrtli IUI a IVF, ale nevím jestli to platí hned - asi až podle mých výsledků.. Protože problém je u mě. No ale jak jsem nakukovala, tak jsem začala být hrozně zvědavá, jak to dopadne s Kačkou? (Kačes) a fakt jsem držela hrozně palce. Tak bych jen chtěla pogratulovat jí i vám ostatním, kterým se to podařilo a čekáte na ten nejkrásnější dáreček.. Je to paráda, jaké zázraky už dneska ti doktoři umí. 😉