CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

lucciano
22. čer 2009

Kačenku, mně úplně vyhrkly slzy do očí. Velikánská gratulace, mám z Tebe i Rudinky radost, takže už dvě potvrzené těhulinky, to je fakt úspěch. Jasně, že vás doženu, měj se a užívej si ten pocit!!!! JUPÍÍÍ

ludmilamarie
22. čer 2009

Rudy - já sem byla 30. března na prvním transferu embrii a teď už jsem ve 14 týdnu (podle ultrazvuku). Moc nezvracím, ale je mi blbě a hrozně mi smrdí naše kuchyň ... no už to začíná.
Kaces - opatrně s těmi dvojčátky, vidíš jak sme s Rudy dopadly. Ani já bych si jedno nenechala vzít 😖

ruda
22. čer 2009

kačátko, tak už nám KONEČNĚ věříš!!! a dvojité..opatrná radost, víš, jak to říkal, jen 8 holek dvojky donosí,ale to je teď jedno, HCG máš teda vysoké...a Anopyrin vysaď, mě se dá věřit ne? tak to je skvělé.--...fakt!!!a kontrola kdy?
Ludmilko a taky od Horvátha???
Luci vidíš, není se čeho bát, zatím jsou teda ve Zlíně šikulky..
taky už bych brala 14tt, to už je jakási jistota...už se ví, co to bude??? vůbec nevím, kdy se to pozná, změň si v nastavení, že nejsi snažilka,ale těhulinda...já to udělal dnes...
Teda to jsou super zprávy...

walerinka
22. čer 2009

Ahojky holky tak jsem po dlouhé době nakoukla a nestačím se divit, tolik těhulek, moooc vám to všem přeju. Já jsem v březnu absolvovala 1 IVF, bohužel neúspěšně ☹ . Říkali jsme si s manžou že ted si dáme pauzu přes léto a na podzim bychom to zkusili znovu, teda pokud se nezadaří normálně. Já nemám totiž problém s těhotenstvím ale s donošením. Doktor mi říkal, že kdybych i normálně otěhotněla tak mám dojít na centrum. Tak se mějte, užívejte a někdy zase papa.

kaces
22. čer 2009

To víte že si budu dávat pozor holkysice je to šílené mět dvojčátka ale určitě bych ani jedno nedala pryč.Jen to bude sranda když budou 2 tak bude každé jiné jedno manželovo a jedno od dárce 🙂 ale to neřeším.Mám jít v pondělí ale dr Horvát tam není tak prej půjdu k Slovákové ta by mě měla dělat ultrazvuk kolik je tam těch dutinek,tak sem zvědavá.Jojo anopyrin sem vysadila.

ruda
22. čer 2009

tý jo, vlastně jo...to jsi věděla, že jedno je manžovo a druhé dárcovo? Jak se to vlastně vybírá, co si můžete dát do požadavku, třeba barvu očí a vlasů, výšku a tak...nebo prostě vyberou sami??? jak to je? a dá se zjistit ještě v těhu, které je které, to asi ne že? dvě zvládneš, bude to záhul,ale z jedné vody na čisto... dvojí straosti, dvojí radosti...bude to prča...uvidíš,jak si povedou, moc se na tu představu neupínej, já už hledala kočárky a věci pro dvě a pak mě to mrzelo...počkej do srdíček ..to nevadí, Slováková všechno hezky vysvětlí..možná není tak zkušená ve výkonech, teda nevím,ale Horváth je tam asi už profík, dlouho... ale UZV ti udělá stejně dobře kdokoliv..tak pak se hlásit.. a nezapomeň JSI TĚHOTNÁ tak opatrně!!!

kaces
22. čer 2009

Jojo sama sem si vybrala at zkusí jedno manželovo a jedno dárcovo,měla sem strach když už to tolikrát nevyšlo tak sem nechtěla riskovat.Ted se to asi nedá zjistit,ani bych to nechtěla sů obě naše a hotovo 🙂 Jojo vyplnuje sa dotazník,váha,výška,plet,vlasy,krev skupina,postava takže si dám požadavek a oni najdů takového co by to splnovalo.Rudi a ten ultrazvuk je přes břicho nebo spodem?

ruda
22. čer 2009

kaci na začátkumě dělal vždy jen spodem, teď naposledy taky,ale mám zakloněnou dělohu a špatně se mu to hledalo, tak jsem šla na WC a zkusil to přes břicho a viděli jsme to krásně, jak bliká srdíčko a, že tam ta druhá není
Máš pravdu, obě jsou vaše a to si budou podobné, když jste vyplnili dotazník, žádné děti si nejsou podobné sto pro..uvidíš, že v obou uvidíte ty vaše rysy, po tobě budou přeci obě a základ chlapa co se barev týče bude stejný.. jejda já se tak těším, až se někdy třeba potkáme na srazíku z kočárkama... už pokukuju do společného termínu, je tam téma únor 2010, ještě jsem tam nepsala,ale už jich čtu..

kaces
22. čer 2009

Tak to jo takže spodem jo?a ty si v kolikátém týdnu?nějak v tom mám guláš.Rudy a taky v tobě většinu toho gelu zůstává?Jen sem se smíla kdyby byly 2 kde bych měla kočár,bydlíme na bytove a máme úzké dveře 🙂 taky si myslím že by měli nějaké stajné rysy a i kdyby né to by nevadilo,hlavně že by byli zdravé.Vůbec sem nepočítala,že by mohli být 2.A ty kdy jedeš na kontrolu?

ruda
22. čer 2009

mám to přece nově napsané vedle pasu, jsem 7tt/tedy dnes 6+1/takže začátek..já jdu zase v pátek, zase krev/asi a UZV, to už si to srdíčko nechám pustit nahlas, jestli to půjde... předběžný termín mámna Valentýna 14.2.2010
Tak budete muset pořídit ten kočárek, co jsou korbičky za sebou...ale říkám, ještě tak neuvažuj, o to víc to pak bolí..počkej kolik bude srdíček, dutinky jsou krásná věc, HCG taky,ale srdíčka rozhodnou, jen 8 holek za sta má dvojčátka a dvě se dávají všem..někomu tři, teda jestli jsem to pochopila správně tu statistiku..to je jedno,prostě se raduj z těhu a ostatní zatím neřeš... kdy jsi měla první den poslední MS?

kaces
22. čer 2009

Takže byste měli valentýnské miminko jo?To já sem na kočárek myslela eném tak.Necháme se překvapit jak to dopadne.prostě beru že sem těhu a neřeším kolik jich bude.První den poslední MS sem měla 20.května.

ruda
22. čer 2009

ahojky to znamená podle mě, že ve středu jsi 5+0 a začínáš teda 6tt/teď jsi ještě v pátém/v pondělí budeš 5+5, to jsem byla přesně i já, když jsme byli na kontrole, sice to hledal dlouho,ale protože jsem štíhlá, tak to srdíčko bylo vidět, jak bliká, zak by jsi mohla mít v pondělí nejen dutinky,ale i srdíčko,ale je to tak na hraně, možná až při další kontrole...to znamená, že jsi asi o deset dní za nou a termín/teoretický/ porodu by měl být 24.2.2010..ale to počítám jen tak z hlavy a narychlo, tak uvidíme...drž se a opatrně!!!

kaces
23. čer 2009

Aha tak to jo,já se v těch počtech vůbec nevyznám jak se to počítá.No já sem taky štíhlá tak uvidíme co bude,dneska jdu do práce šéfovy budu muset asi říct pravdu,ale at to nikomu neříká ono člověk nikdy neví jak to dopadne,bude si muset za mě najít náhradu.Dneska mám navařeno,takže si budu eném vegetit 🙂

ruda
23. čer 2009

tak je to správné...já to v práci musela vybalit taky hnedle a tak jsem to teda řekla všem..co už, když by to neklaplo, stejně budu brečet a nikdo mi nepomůže...ale ono to musí vyjít!!!

ludmilamarie
23. čer 2009

Taky sem chodila k Horvátovi, je úplně nejvíc super a jeho zákroky byly vždycky bezbolestné, což se o ostatních dvou doktorech, kteří na mě páchali pokusy říct nedá 😠
Já sem ve 14t, ale stejně se nám ještě nechce ukázat, zatím je to 55 % ogara 45 % cérka.
Slyšela jsem o nějakých srazech pro děti ze zkumavky ve Zlíně - kde najdu víc informací? Mohly bychom se tam příští rok setkat všecky 3 😀

kaces
23. čer 2009

Jojo šéf si bude muset někoho najít tak mu to musím říct,ale našim to možná řeknem až budou(e)bít srdíčko.No necháme se překvapit jak to dopadne,snad pro všechny z nás dobře né holky 🙂 Ludmi a kdy tě odeslali k tvému dokorovy?v kolikátém týdnu a to už máš i kartičku?vím sem zvědavá

ruda
23. čer 2009

ahojky, no to by mě zajímalo taky, jestli jsimusela a kdy ke svému doktorovi a kdy se dává průkajda.. a jestli máš i u obvodního dr. neomezené vycházky a že je Horváth zlatíčko, to teda je...to kdyby byli všichni takový, tak je svět růžový...
Ludmil, vyděla jsem ty info o srazu na stránkách centra , to víš, že příští rok zajedeme, ty teda rodíš ještě letos... já asi až v únoru, teda doufám, že to klapne!!!kači, myslím, že srdíčka už v pondělí budou,tak to můžeš říct příští týden... 😉

kaces
23. čer 2009

šéf to vzal v poho,slíbil že nic nepoví dokud to nebude jistější (až by byli srdíčka).Taky bysme se holky moli třebas někdy potkat v tom Zlíně jako těhulinky a pak s miminkama né?ted budeme mít času 😉 Kéž by byli slyšet už v pondělí.No fakt sem zůstala hledět že mám tak vysoké HCG hlky vy ste měli kolik když jste šli poprvé na test?

ruda
23. čer 2009

já šla poprvé 7dnů po |ET..to bylo jen 73,3 pak 212 a vlastně asi jako by na první prohlídce dle plánu teda 14dnů po ET jsem měla 2451, takže máš 2x tolik, jsou to dvojky...

kaces
23. čer 2009

jo vlastně já zapoměla,žes měla nějaké problémy.Tak to fakt hledím,že mám ty hodnoty tak vysoké tys měla o půlku menší a takys měla 2 miminka.No sem fakt zvědavá jak to dopadne v pondělí.

ruda
23. čer 2009

no dvě...ta druhá dutinka byla taková nepravidelná a špatně viditelná od začátku... takže asi zanikla hooodně brzy..tak to tolik nevyskočilo

kaces
23. čer 2009

Aha tak to jo já se v tom vůbec nevyznám ,ale musím řéct že to Horvát umí krásně oznámit sem ráda,že chodím k němu.No dneska už su oležená eném odpočívám co sem došla z práce.

ruda
23. čer 2009

Horváth je jednička, je jedinečný, fakt, těžko semi bude odcházet..jestli budeme chtít druhé, asi se ještě v životě uvidíme, tak snd tam vydrží..

kaces
23. čer 2009

Tak to máš pravdu snad tam vydrží potkáme se tam a pmůže nám i pak 🙂 Já mám i dobrého toktora u nás na gyndě.Takže v pátek jedeš zase do Zlína jo?to tam ted jezdíš každý týden,že? 🙂 a to ti pokaždé dělají ultrazvuk a berou krev?

ruda
23. čer 2009

jo, zatím, pokaždé, nechám si vzít krev a jdu dolů směr Prior a v předposlední uličce je bar u 19té jamky, tam si dám štrůdl a kafe a pak jdu nahoru, to je tak hodinka a za chvilku jdeme na řadu... 😉

kaces
23. čer 2009

Tak to jo a jezdíš sama nebo s manželem?Já když sem jezdívala do intersparu,ale ted tam čekávám nikam se mi nechce.Na nákupy jedu až pak.

milana7
24. čer 2009

Kači a Rudy, moc Vám držím pěstičky 😉 ...moc dobře se to čte, Vaše úspěchy, jen by mě zajímalo, proč jste měly jen jeden pokus na IUI..teda tak jsem to aspoň vyčetla z tabulky, díky.

ruda
24. čer 2009

ahojky Kači jezdíme spolu, jen jednou nemohl, tak jsem jela sama, v tom nemám problém,ale chce být se mnou.. tento´krát mě vyloží a pojede zkontrolovat chatu, jestli je po zimě o.k. , tak jak bude hezký víkend, jeli by jsme tam...je to teda zase cesta zpět domů. sbalit se, vzít psa a zpět...ale těším se a mohli by být houby, hodně pršelo, teď má být hezky a před úplňkem..
milano ahojky, máme špatné spermio, IUI by bylo bez šance, ztráta času, peněz a vyčerpání mého organismu zbytečně..potřebovali jsem ICSI ani IVF by asi neklaplo..

kaces
24. čer 2009

Tak to se máš semnou manžel tentokrát nejezdil,nemohl,předtím jezdíval a nic a ted nejezdí a klaplo to,je to nějaké znamení takže ho tam ted nelákám.takže máte někde chatu v okolí Zlína jo?No my bysme taky měli jet chatu dát do pořádku,ale nějak na to není čas manžel tam udělal jen co bylo třeba,ale ted sa ptala kamarádka,že by tam šla s dětma jestli bysme jim ju půjčily tak sem si říkala,že když se ted nudím tak bysme tam mohli konečně zajít společně.Takže pojedeš relaxovat na chatičku jo?A jakého máte psíka?my mále zlatého retvívra,trošičku přerostené telátko 🙂 tak to nevím či houby roztou manžel ještě nebyl

ruda
24. čer 2009

Kači máme chatu v lese na Podkopnou Lhotou, je to za Slušovicema, taková divočina, jsme tam sami a okolo 3km ani noha, tak veget.. mám bišonka, taky trošku přerostl a taky ho střihám na krátko, tak spíš vypadá jako pudlík s dlouhým ocasem, no to taky ne, prstě má svou image..je to Arnošt