CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

kaces
24. čer 2009

Tak to máte chatu pěkně z ruky od vás,ale zasejs tam máte klídek.My máme fenku Meggi ale máme ji u rodičů od mojého tam je volně puštěná a hraje se ze synovcema.K bytu sice máme zahrádku,ale musela by byt v kotci a když jsme byli věčně v práci tak by byla chudina.na jaro by sme chtěli mít štěnátka tak sem zvědavá. 🙂

ruda
24. čer 2009

štěňátko už jsme měli byly dvě,ale jedno se narodilo mrtvé, tak to jedno živé má známá tady u nás..je to celý taťka..
Chatu máme schválně z ruky, tady je kousek chatová oblast ale chata vedle chaty a ještě přestěhovaný Hodonín, tak to by jsme mohli být rovnou doma, tam je to z ruky a vyjedeš tam jen džípem, tak nás nikdo neruší, když nechceme..ale když chceme, tak je tam lidí spousta, vyvezeme jim věci a paříme jak chceme, civilizace daleko a příroda nádhera!!!!!

kaces
24. čer 2009

No my bysme chtěli najaro štěnátka tak uvidíme 🙂 Jojo my máme sice trošičku v civilizaci chatu ,ale většinou když tam jdem tam sme tam sami.Je to výhoda vypadnou na chvilku do klidu a na čerství vzduch,my ji máme v Brumově s tama pochodí manžel.Se švagrem tam udělali menší bazének ta je to veget,pokud nám vyjde pěkné počasíčko.

ruda
24. čer 2009

tak si to léto užijeme ne? 😎

ruda
24. čer 2009

brumov to je za Slavičínem, KArpaty.. to musí být hezky, je to u hranic že? píšu si občas s jedným klukem, co se známe z her na netu..Rosťa Kolínek...nezná ho? je teda hooodně mladší

kaces
24. čer 2009

Brumov je za Valašskýma Kloboukama a jak se to tak vezme tak i za Slavičínem.Jojo je to kousek od Sidonie kde byli hranice.Tak to ho nezmám,Brumov je velký sice už sem tam jak doma ale ty mladší neznám pokud není hasič 🙂

ruda
24. čer 2009

není..taky ho neznám..to je jedno...tvůj je hasič nebo ty? jste dobrovolní?

baruska.p
24. čer 2009

Ahoj holky, moc vás zdravím a taky vám moc držím palečky aby vám to oběma (Rudy i Kaces) vyšlo. Chtěla jsem se vás zeptat, teď když už jste zkušené a můžete rozdávat rady dál, jak probíhá samotná inseminace. Mám ji absolvovat teď v pátek, tak z toho mám trochu obavy, když nevím, co mě tam čeká. Pokud by jste mi popsali jak to probíhá, budu moc ráda. Jinak Vás moc obdivuji a myslím si, že dodáváte sílu bojovat a nevzdávat to i druhým holkám. Chce to jen věřit, vydržet a bojovat!! 😉 😉 😉

kaces
24. čer 2009

jo jo můj je dobrovolný hasič takže nás ted čekají soutěže a konečně když ssi ted budu vegetit doma tak můžu jezdit taky 🙂 dřív sem jezdívala a pak mi to práce nedovolovala,víkendy sem makala kor přes léto.Takže si snad letošní léto užiji pěkně doma 🙂 tedv sobotu poádají zábavu,takže pokud mě bude dobře a bude dobré počasí tak vyrazíme na chviličku 🙂
Baruš já sem byla na inseminaci už před 2 roky takže si to mac nepomatuji.a to jdeš už přímo v pátek na zákrok?pokud jo tak ráno tebe zavedou na pokoj a tvůj jim bude muset dát sperma a nějak ty mršky propláchnou v roztoku a nachystají aby ti je zavédli.Z pokoje tě převezou na sál kde ti je normálně zavedou,neboj nic to není ani to nebolí,je to jak normální vyšetření.Pak tě zavezou zpátky na pokoj a budeš asi 1-2 ležet pak můžeš odejít domů.Dají ti lékykteré budeš polykat a určítě dostaneš budto utrogestan,nebo crinon gel který si budeš zavádět.Hned v pátek tě objednají za 14 dnů na těhotenský test.nemusíš se bát je to v pohodě a bezbolestné

ruda
24. čer 2009

baruš, tak to druhá kačka napsala za mě..přesně tak, neboj se toho , nebolí to a je to v pohodě... přeju hoooodně moc štestí ať nemusíš na IVF... stimulovala jsi tabletkami nebo injekcemi nebo bez ničeho? kde máte problém...

ludmilamarie
24. čer 2009

Cau robky,
Dr. Horvátovi by měli postavit před nemocnicí sochu. Chodila jsem dřív k Chovancovi, ale ten jeho pohřební přístup mě hrozně děsil. V centru jsem skončila hned po druhé návštěvě - 1. ultrazvuk. Mám super doktora v Brumově a taky se mě nechtělo do toho příšerného kopce 😀 Kartičku už mám, ale dostala jsem ji pozděj, protože jsem místo druhé návštěvě na gyndě ležela doma s angínou.
Baruško neboj se inseminace já na ní byla třikrát - akorát můj mě vždycky říkal ať u toho na něj aspoň myslím 😀
Přeju ti ať to vyjde!¨
Už se těším jak budu po Baťově vile létat s kočárem 😉

ruda
24. čer 2009

ludmilko ahojky,ale to jsi šla z centra ke svému gyndaři na vlastní žádost??? ať se daří!!!

kaces
24. čer 2009

Ahojky Ludilko tak to chodíme asi ke stejnému doktorovi já chodím taky k dr.Švachovi 🙂 Mě embrijka zaváděj dr.Chovan málem mna trefilo,když na sál došel on a né dr.Horvát.

kaces
25. čer 2009

Baruš budu ti držet pěstičky at to dobře dopadne 🙂 musíš myslet pozitivně

ruda
25. čer 2009

jasně... kači zítra jdu já a pak už bude brzičko pondělí....určo už tam budou...srdéčka jedny.. tobě viděla bublinky nebo jen HCG?

kaces
25. čer 2009

zítra budu držet pěstičky at je všechno v poho 🙂 Mě brali jen tu krev v pondělí půjdu poprvé na ultrazvuk,ale máš pravdu už by možná snad mohli byt srdéčka 🙂 kači tobě dělali tak prodlouženou kultivaci?

milana7
25. čer 2009

holky, a nevíte, jestli přistoupí ve Zlíně na možnost dovézt vzorek sperma na IUI z domu, když to jde i na spermiogram? My máme tam v tom kumbálku jaksi problém. 😅

kaces
25. čer 2009

Ahojky milano já sice nevím,ale řekla bych že možná jo pokud ste ho vézli i na spermiogram,pokud ho do té hodiny dovezete 🙂

ruda
25. čer 2009

kači díky moc, ano měli jsme PK ve čtc´vrtek bylo OPU ET v úterý..,
malano pokud bydlíte kousek a stihnete to...je to o domluvě...musí se dodržet pravidla,ale snad to půjde...dle mě je teda lepší zpracovat to hned,ale pokud to máte kousek...uvidíš, co řeknou..my to máme daleko, tak jsme o otm ani neuvažovali...

krista
25. čer 2009

Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista

ludmilamarie
25. čer 2009

Ahoj robky,
všem držím palce. Dr. Horvát se mě zeptal jestli chci zůstat ještě v centru nebo už chci ke Švachovi.
Milano, když si pomyslim, že veškará činnost chlapa (ať už je závada kdekoliv) je udělat si to v kabince, tak bych mu nejradši vylískala. To co čeká ženkou je příšerné, obzvlášť když se několik let nedaří. Prostě mu tam pošli sestřičku s nástrojem 😉

ruda
25. čer 2009

🙂 já osobně si to taky myslím, jsem ráda, že můj chlap je chlap a ne fňukna, co dělá caviky když vlastně jediné co je po něm třeba je ...víme co , což nebolí... všechny ty bolístky na sebe bereme my holky a to podotýkám i v případě, že ten "nemocný" je chlap... a myslím, že ani jedna z nás nefňuká...ale ještě to jde, když aspoŇ CHCE dát vzorek, vím, že jsou chlapy, co jsou tak děsně ješitní, že spermio odmítají úplně a nechají rvát ženskou xlet hormonama a přitom je chyba v nich ,ale oni si to nechtějí přiznat, takový by šel z domu jedna dvě...

m.artanka
25. čer 2009

Ahojte holky, v pondělí se chystám poprvé na ET a ráda bych věděla jak to ve Zlíně probíhá, protože vím, že v každém centru se to může lišit. Bylo mi řečeno jen, že si mám vzít noční košily..

ruda
25. čer 2009

ničeho se neboj, vem si košilku a pupčky, uloží tě do postele apak si tě vyzvednou ,převezou tě na sálek přes chodbu a vloží ti minko/ka do bříška,hodinku poležíš a můžeš domů..

m.artanka
25. čer 2009

Moc díky! Chci být v klidu a tak jsem chtěla vědět, jak to bude probíhat. 🙂

kaces
25. čer 2009

Ahojky holkytak já sem taky ráda,že nám chlapa kterém to problémy nědělalo darovat to tolikrát musel když to tak vemu na 1kraát na spermiogram,1krát na inseminaci a 3krát na IVF a zvládl to,sice byl před tím nervní jak prase ale v poho.Asi bych měla strach to převáže,že budoů pak špatné a co potom všechno v trapu.
Rudy v kolik jdeš zítra budu na tebe myslet,Baruš na tebe budu myslet taky a přeji vám oběma hodně štěstíčka,tfuj,tfuj 🙂

baruska.p
25. čer 2009

Ahoj holky, díky za podporu. Stále se ujišťuji, že to nic není, ale v hloubi duše se trochu bojím. Stimulovala jsem injekcema a už zítra v 10.hod jdu na to. Přála bych si aby to klaplo napoprvé,ale vím, že šance jsou hodně malé. Tak uvidíme. V neděli máme první výročí svatby, tak by to byl moc pěkný dárek, kdyby se to povedlo. Moc díky za palečky a zítra se vám ozvu, jak to proběhlo. Papa 😉 😉

kaces
25. čer 2009

Musíš myslt pozitivně a hlavně na sebe musíš být první dny opatrná Baru.Tak to byste měli pěkný dáreček. 🙂 My mse si to ted přáli v dubnu mažel měl 30 a 2 výročí svatby,a podařilo se to až ted ale ještě nemáme vyhráno,až uslyším srdíčka(o) tak sem jak na trní.Držím pěstičky tfuj,tfuj

baruska.p
25. čer 2009

Snažím se myslet pozitivně, ale jak se to blíží, tak mi to moc nejde. Výsledky moc na IUI nevypadají, ale jednou jsme si řekli že to zkusíme. Kdyby se to nepovedlo, chtěla bych hned zkusit ICSI, tam jsou ty procenta větší. A kdy jdete příště na kontrolu, aby ti potvrdily, že srdíčka bijí?

kaces
25. čer 2009

Uvidíš,třebas budeš patřit k těm co se jim to podaří.No jdu v pondělí na krev a ultrazvuk,ale ted ještě budou asi vidět jen dutinky ještě je brzo,takže uvidím.Ještě k tomu tam Horvát nebude a jen Slováková,taiže to tam bude zas na celé ráno ☹