CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

kaces
8. črc 2009

baruško nemaluj čerta na zed,dostala jsi už mršku?
fialinko je mě jasné,že to nebude jednoduché a poítám s tím že bych mohla skončit ve špitále.nevím co se semnů děje nevím svědí- pálí mně břicho,záda a prsa,děs

maendy
8. črc 2009

Ahojky holky.Tak jsem byla dnes u sveho gyn a jsem v poradku,po cyste ani památka.Takže příští týden hurá do zlína.Mili vidim že to taky planujes ted na červenec.Tak to máme to 1 IUI společné. 😉
Dnes jsem potkala nejakého tatinka s kocarkem kde byla takova pekná dvojcatka,pekne v ruzove a modre.
A jak byl ten chlap pyšný jako páv.Počkej kačko až tvuj muž tak pofrčí. 😎
Baru pokud my nevyjde IUI tak chceme na podzim na IVF.Doporučil my to i muj gyn.
Jedine čeho se u mne obava je hyperstimulační s.Doufam ze me nic takoveho nepotká.

maendy
8. črc 2009

OPRAVA.Doporučil mi to muj gyn. 🙂

kaces
9. črc 2009

Maendy neboj já sem byla na IVF 3krát a vždycky sem to měla v pohodě nemusíš se bát.A třebas se zadaří IUI a na IVF už nebudeš muset.Budu držet pěstičky 🙂 No zatím z toho máme obá šok že to budou dvočátka,nedovedu si to představit.Napřed se nám nedařilo a ted hned dvě miminka 🙂

baruska.p
9. črc 2009

Ahoj Kači, tak mršku jsem zatím nedostala, ale břicho mě bolí jako by měla právě přijet. Zítra už budeme chytřejší, jak to všechno dopadlo. Jsme tam objednaní na půl 10. Věřím, že máte z dvojčátek šok, ale je to nádherné, budete mít dvojnásobnou radost až se vám narodí. Ze začátku je to sice náročné, ale až přijdeš jak na to tak, budeš to zvládat hravě. Tatínek bude muset více pomáhat, než kdyby bylo jen jedno. Moc moc gratuluju a přeju hodně zdravíčka i štěstíčka pro vás tři. Pa 🙂

kaces
9. črc 2009

Baruš a dělala sis testík?mě taky zprvu bolelo břicho a čekala sem kdy mrcha dorazí.Udělej si tetík a budeš alespon vědět na čem jsi.Zítra na tebe budu myslet.Jojo budu muset pak manžu zapojit přes zimu bude doma taže na to budem dvá a snad to zvládnem a mamka bydlí kousek od nás. 🙂

etra
9. črc 2009

holky, může se během stimulace lehce sexovat?...máme s manželem poněkud obavy, ale pudy jsou silnější...tak nevím...

milana7
9. črc 2009

Maendy, anooo 😉 ..já dnes po utz 1 folik 11 mm, tak mi zvýšili dávku menopuru a v pondělí opět utz a pak už snad IUI, tak ať nám to vyjde 😨
Etra, já myslím, že joooo 😎

kaces
9. črc 2009

Ahojky Etro během stimulace si myslím že můžeš a pak před odběrem by měl mít manžel 3-5 abstinenci.A po zavedení byste pak neměli až do kontroly.To dáš,my už ted abstinujem 7 týden a nic jiného nám nezbývá do toho 12 týdne by člověk neměl riskovat. 🙂

etra
9. črc 2009

Kaces, díky za rady, to víš, že vydržíme!!!Co bychom pro mimi neudělali! Je to už čtvrté kolo,ale ta tři už jsem vymazala z paměti, takže se raději ptám.Až budu tam, kde vy, budu ráda. Aspoň jsem se přesvědčila, že někomu to opravdu vychází! Jste vlastně zmotněné sny!A to je dobře!

kaces
9. črc 2009

Etro ty už jdeš na 4 IVF neé.Nebo to počítáš i s IUI?

etra
9. črc 2009

No já to počítám asi blbě - 2 kompletmí IVF, 1 kryotransfer, takže teď jdu počtvrté, ale 3 IVF...ale i to je dost...

etra
9. črc 2009

..a ještě..na inseminaci jsme nebyli, manžel má málo spermií, takže nám ji nedoporučili.A dárce nechceme. I když i nad tím jsme uvažovala, když si připomenu, jak si huntuju své tělo hormony a vším tím svinstvem...já nekuřák, skoro abstinent...ještě, že teď to lépe snáším, hlavně psychicky...ale pokud to nyvyjde - asi to úplně vzdám...

kaces
9. črc 2009

Tak to jsi na tom stejně my měli taky 3 IVF,jedenkrát rozmražení,a poprvé sme zkušely IUI.Těd v listopadu by to byli 2 roky snažení,takže sme to zvládli všechno za rok a půl bylo to jak po psychické tak finanční stránce těžké a ted se těšíme a dokonce na 2 miminka 🙂 Uvidíš do třetice všeho dobrého. 🙂

etra
9. črc 2009

Díky za podporu. Sama víš, jak je potřeba. Tajně doufám, přece jen jsem starší, možností je méně, financí není nazbyt. Pracuji ve školství, tak se vše snažím řešit o prázdninách, vydělávat se musí a nechci, aby to zbytečně řešilo mé okolí. Stejně mi nikdo nepomůže a útlocitné pohledy nesnáším - jsme pak na všechny zlá a nejvíc na sebe...

kaces
10. črc 2009

tak to znám neboj u nás to nejvíc odnášel manžel vždycky sem to držela v sobě a pak doma vybuchla.Uvidíš musíš si věřit.Já to ted měla z problémama a vydíš udrželi se obě.V neděli když sem byla na ET tak sem pak chytla na 3 dny horečky,vůbec sem nedoufala a holky tady mě strašně podpořily a vidíš ted čekáme dvojčátka a ze Zlína už jsem vypsaná a v úterý už mi možná vypíšou průkazku,alespon to tak říkala sestřička jak sem tam volala.Všechno bude dobré musíš doufat a věřit.Ty jsi tady někde ze Zlínska a nebo někde dál,když jsi jezdila do Olomouce?

etra
10. črc 2009

Já jsem od Ostravy. Mám to trochu z ruky 😒 , ale Ostrava pro nás nepřipadala v úvahu - špatné reference, tak jsme zkoušeli Olomouc - Fertimed. Ale měla jsme pocit, že to ženou, aby z nás dostali co nejvíce peněz. Personál byl dobrý,ale někteří doktoři nic moc. Asi jako všude.Po neúspěšné KET jsem to psychicky nezvládala ani já, ani manžel. Bylo to fakt na rozvod. Už jsme neměli pro co bojovat a celkem jsme se nesnášeli, odnášela to naše práce a manželství...Ale ustáli jsme to a po nějaké době jedeme dál 😉 Tak uvidíme.A ty jsi odkud?

kaces
10. črc 2009

Já sem kousek od Valašských klobouk.Taky jak sem zase před vánocema o to přišla hrozíl rozvod,ale taky sme to ustály.To už mně známí radily at zkusím nějaký úlet ale radší sme riskli poslední šanci,kdyby to nevyšlo ani ted tak už by mně tam nikdo nedostal a vidíš.akorát jsem zvědavá co to bude páč sme zlošeli darované spermie a nechala sem si zavést jedno a jedno a chytli se obě.Manželovi to zatím nějak nedochodí a nebo se spíš nechce zklamat kdybych o ně přišla,uvidíme jestli to nakonec budou dvojčátka nebo ne.Ted sem v 7 týdnu a srdíčka byjí krásně obě dvě.Musíš věřit,uvidíš podaří se i tobě prostě musí 🙂

etra
10. črc 2009

Já jsem chtěla před posledním IVF zkusit IUI s darovanými sp., ale manžel nechtěl - no mám ho zabít 😕 Taky mě napadala myšlenka, jak otěhotnět a neplatit nic - jako že nějaký dobrák, dle vlastního výběru, inteligentní 🙂 , leč nejsem ten typ, který by to zvládl za jednu noc - a pak to svědomí 😔 A kolik si ve Zlíně platila? Já jsme doplácela zatím 5 000 za Puregon 2x900. Počítám, že to bude do 20000. Příští týden jdu na punkci, dnes na kontrolu, tak večer budu moudřejší. Dávají tam andělíčky - před punkcí- nebo si mám vzít vlastní košili?

kaces
10. črc 2009

Nás to ted s tím dárcovstvím vyšlo 26000kč,nechala sem si udělat ICSI pro jistotu.manžel to taky horko těžko nésl že bysme mohli mět darované spermie,ale pak mi řekl at si dělám co chi já.A tak ted budem mít jedno a jedno,ale ani si na to ted nezpoměl.Jak půjdeš tak si vem přezůvky i svojí košilu a za hodinu a půl tě pak pustí dom.Uvidíš určitě se to podaří 🙂

baruska.p
10. črc 2009

Ahoj holky, tak nám to IUI nevyšlo ☹ , ale hned jsme zažádali o IVF-ICSI tak měsíc počkáme než to schválí a pak honem do stimulace. Doufám, že tady budeme všechny pokračovat jako Rudy i Kačka, buď jedno nebo rovnou dvě mimča. Papa a opatrujte se 😉

kaces
10. črc 2009

Baru tak to je mi líto ☹ A to budeš moct jít hned za měsíc na IVF?uvidíš ted to vyjde budu držet pěstičky moc moc všem,at ste tak štastné jak já.Já dneska byla z práce na oslavě a když sem nepila tak to bylo všem divné a tak sem to nevydržela a řekla to. 🙂 Takže při další mršce jdete bdo toho jo?pokud je odholání tak rychle do toho

maendy
11. črc 2009

Baru to me mrzi.Ale je pravda ze i já si nedávám moc nadeje.Cekám na m a pak volam na kopec.
Doufam ze dorazi dle planu a zase se neopozdí nebo nejhur nepredbehne.
Baru uvidis ze IVF vyjde. 😉 Podívej na holky.Musíme si z nich vzit přiklad.
Dnes budu delat smaz kvetak,sice nesnasim ho obalovat,ale je to manž oblibene jidlo a co bych pro nej neudelala.
A jelikoz moje mama spadla v praci ze schodu a ma ruku v sadre uvarim zitra kotel rajske,polevky a knedliky a zavezu to k nim domu.Ono staci ze si chlapi budou varit dnes sami 😀
Nastesti to mam autem 15 minut.

etra
11. črc 2009

Holčinky, v úterý jdu na OPU!Nevím, který dr mně bude dělat, ale doufám, že to dopadne co nejlépe!Mám novou košilku, ještě přibalím nějaké ponožky - nesnáším studené nohy a ty já mám pořád 🙂 a s chutí do toho - půl je hotovo 😀 Druhá půlka bude náročnější 😕 Držím palce všem kočenkám po IUI!

maendy
12. črc 2009

Tak uz přišla potvora.Teda musela jsem si vzit dva ibalginy aby me ty bolesti povolily.
Někdy mívám kruté křeče.Holky kolikátý DC jste při stimulaci jeli na UZV?Já tam zítra zavolám a v utery tam pojedeme.Planujeme totiž odjet přiští neděli na chatu a vratime se asi v utery vecer.Tak snad bude stacit kdyz tam pojedeme ve středu to budu 11 DC,není to pozdě.Mám s toho nervy.Jedeme totiž za mojima rodičema a nevim co bych si vymyslela ze nepřijedu,nebo ze odjedu na druhý den.A není to kousek ale 3 hod cesty do beskyd.Stimulka je pro me prednejsi,ale znate to nechci aby o tom rodina vedela,meli by otázky atd.
Baru jak to bylo u tebe?Kdy jsi tam byla?

maendy
12. črc 2009

Aty mili?Jak u tebe? 🙂

etra
12. črc 2009

Ahoj Maendy! Jak já ti rozumím! Já byla na kontrole šestý a devátý den.Vychází mi to, že 13.den od začátku stimulace jedu na punkci. Ale záleží na tom, jak ti porostou folikuly! Třeba to stihneš tak, aby nido nic nevěděl...

kaces
12. črc 2009

Maendy tak to ti nikdo přesně nepoví jak budeš jezdit na UZV před OPU,zaléží jak budeš reagovat někdo jede dvakrát a někdo víckrát,já sem byla třikrát a nevím či dokonca čtyřikrát.

lucik32
12. črc 2009

Ahoj holky, můžu se zeptat, čím stimulujete na IUI. Já teď čekám na ms a budu píchat menopur. Má s ním někdo zkušenost? dík

etra
13. črc 2009

Děvčata, zítra jedu do Zlína, chtěla jsem se vás zeptat, je tam k dispozici sprcha? ...ať se trošku opláchnu 🙂