CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

milana7
16. črc 2009

chodím k Horváthovi, 😉 , byla jsem i u Slovákové a v pohodě a Chovanec na chodbě byl taky sympatický. Horší je to se sestřičkou tmavovláskou ve trojce, 😖

baruska.p
16. črc 2009

Přesně tohle jsem dostala i já, všechny ty léky. Ty sestřičky mi tam ve trojce připadnou všechny takové divné, daleko lepší jsou ve dvojce, jak u recepce, tak i když berou krev.

kaces
16. črc 2009

Baru já nevím kolik sem měla foliklů na IUI,mě to tehdy ani neřekl doktor tehdy sem chodila dr.ATILA ANNA.Jo holky tak to znám když měli všechny kamarádky okolo mrnousky a my stále nic,a vidíte podařilo se a hned dvě.Sem jedna zmála,ale ještě není vyhráno včera sem teprve začala 8 týden,takže ješte musím měsíc vydržet a pak už to snad bude v pohodě.Zatím to vypadá dobře oběma mimůškom tloučou pěkně srdíčka. 🙂 Holky všechny na vás myslím a držím pěstičky tfuj tfuj 😉

maendy
16. črc 2009

Holky ktere jsou ve 3?Ja jsem teda taky zdrav sestra,ale ta blond kudrnata a ta černovlasa me pripadli pekne nakvasene,moc jich to asi neba.To ja se teda snazim usmivat jak to jde.Mame v amb docela dost pac vazne nemocnych a oznamujeme vazne nemoci,tak si myslim ze ten usmev je to malo cim muzu pomoct.Kdyz jsem se zeptala jestli mam byt vymocena a koukali na me jak na blba.A to myslim ze je normalni dotaz.Nektery gyn chce plny moc mechyr.Kači to bude ok,jeste par dnu. 😉

kaces
16. črc 2009

Tak to asivím holky o kterých sestřičkám mluvíte jojo oni byli pokaždé tak trošičku nepříjemné,ale dole jsou supr.Jojo ještě vydržet,ježiš ted všichní jezdí k mořu jak já bych jela taky.Holky nemáte náhodou některá zkušenosti třebas od kamarádek které překlenuly třetí měsíc a pak třeba vyrazily na dovču?Já nějak vodu a sluničko nemusím,to spíš manžel by se jel odreagovat já jen odpočívat 🙂 páč jestli budem mět fakt ty dvojčátka tak už se nedostanem delší dobu nikam 🙂

sarri
17. črc 2009

Kaces, s dvojčátky bych se nikam na dovču mimo ČR raději nevydávala. Přece jen je to mnohem rizikovější než monotěhotenství a nikdy nevíš, co by se mohlo vyvrbit. Apropos v II. trimestru s dvojčátky mně začlo docela zprudka růst břicho a např. delší cesta autem pro mě není vůbec pohodlná 🙂

petka21
17. črc 2009

Ahoj holky můžu se zeptat jestli nevíte zda má dr.Slováková dovolenou? Mám jít v pondělí na IUI ve středu teď tam nebyla a utz mi dělal dr.Chovanec - velice příjemný dr. tak mne zajímá zda iui dělá vždy dr. ke kterému chodím nebo to dělá i jiný lékař? Hezký den 😉

kaces
17. črc 2009

Sarri díky za radu,takže asi zvolíme ČR a nebo nakonec nikam a bude. 🙂

baruska.p
17. črc 2009

Ahoj holky, tak já souhlasím se Sarri, že by jste měli Kači raději zvolit dovolenou někde u nás. Myslím, že u nás je také krásných míst, kde se dá příjemně relaxovat a odpočívat. My s manželem také vyrazíme někde po Česku nebo Slovensku, protože jsme letos začali stavět domeček, a to je hodně finančně náročný. Jinak jsem se chtěla zeptat Sarri, jestli jsem to dobře pochopila a čekáš dvojčátka? 🙂

baruska.p
17. črc 2009

Ruda /30 let/ 2,5 snažení , špatný SPG, hlavně pohyb a morfologie, já o.k. 1 IUI neúspěch květen 09 IVF-ICSI , zavedeny 2 embrya, jedno se drží

Kača/27/ snažení 2,5 roku 1krát UII neuspěch,1 a 2 IVF neuspěch,květen 09 3.IVF

Renda /31/ snažení 6,5roku,špatný SPG,já o.k. 6*IUI,1*IVF+ICSI,1*Nativ+ICSI(KO 7.5.09)

Maendy /26 / 3 roky snažení 2x stimulace glost+ Ptregnyl,červenec IUI

Lesis /28 let/ 3/4 roku snažení

Lucka /28 let/ 2 roky snažení, (špatný SPG-malo pohyblivých, já-anovulační cykly) 3x stimulace Clostilbegyt+Pregnyl, 1. IVF-ICSI (07/09)

Etra/34/ snažení 1,5 roku - 2 IVF Olomouc, 1 kryotransfer Ol; poté pauza, nyní stimulace Puregon, Ogralutran, na to Pregnyl, příští týden punkce.

Milana7 /27 let/ 1,5 roku snažení, PCO, horší spermio, 6 měsíců clostil, teď menopur, červenec 1. IUI

Baruska/26/ 1 rok snažení, já O.K., špatný SPG, červen IUI-neúspěch, srpen IVF-ICSI

kaces
17. črc 2009

petko já sem třebas chodila dr.Horvath ale mimůšky mě zaváděl dr Chovanec,páč sem byla na zavedení v neděli a on měl zrovna službu.Pokud nemá zrovna ten tvůj doktor v den tvého zákroku dovolenou tak ti to dělá jiný doktor,ale když tam je tvůj tak ti to samozřejmě dělá on. 🙂

baruska.p
17. črc 2009

Kači, nechceš si změnit v záhlaví misto snažilky "těhu" a uvést týden těhotenství? Vždyť ty už nejsi snažilka? Ty jsi už těhulka bojovnice! 😉

sarri
17. črc 2009

Baruško, čekám jednovaječná dvojčátka. Dřív jsem také jezdila do Zlína.

baruska.p
17. črc 2009

Tak to je úžasné. A máš už nějaké dítko doma, nebo to budou první? Kdy to čekáš, a už víš co to bude? Máš už i jména? 🙂

kaces
17. črc 2009

Sarri a kdy se miminka měla narodit?a nechali ste si říct co budete mít?A to se vám zadařilo jen tak nebo ti pomohli ve Zlíně? 🙂

sarri
17. črc 2009

Mimča snad budou v listopadu a zadařilo se doma. Už jsem to sem někomu psala, jak sme vylepšovali spermiogram. Pohlaví nevíme, protože jsem se prostě zapom. zeptat ☹ Už se hrozně těším, těhotenství teda nic moc - mám pořád o miminka hrozný strach a první trimestr to bylo sado maso.
Holky, jak to máte s neschopenkama? Já mm sice vycházky přes celý den, ale když chci někam přes noc...nechce se mi pořád otravovat doktora, aby mi napsal, že budu marodit jinde. Dodržujete vycházky?

kaces
17. črc 2009

Sarri já mám taky neomezeně a ted jezdíváme na chatu aj přes noc a doktorovi to neříkám.Po 20hodině kontrole nemusíš otevřít.Já si dělám co chci nejsem nemocná nýbrž těhotná né 🙂

kaces
17. črc 2009

Sarri měl bych pár otázek,koupeš se nebo se jen sprchuješ?ve Zlíně mi říkali jen sprchovat,ale kámoška se normálně koupe tak nevím.A úplně sem se doktora zapoměla zeptat jestli už můžem s manželem spát a nebo mám vydržet až do toho třetího měsíce,uplně mě to ted vypadlo z hlavy.díky moc 🙂

sarri
17. črc 2009

Kaces, sprchuju a je to pro mě utrpení, neb jsem vždy patřila k vyznavačům horké lázně a teď jen vlažná sprcha. No, už jsem si trochu zvykla a v těch vedrech je to lepší. Bazén a koupání v přírodě = 0.
Sexík s mužem neprovozujeme - doktor nedoporučuje, neb jsem měla hematom pod placentou (tu mají moje miminka jen jednu) a při orgasmu dochází ke stahům dělohy, tak by teoreticky mohla rupnout nějaká cévka.....Navíc mě trápí nějaké výtoky, tak to léčím už druhýma tabletama a u toho se stejně nesmí. Ale bereme to s humorem a alespoň vím, co si manžel bude nejvíc přát pod stromeček 😀 Aspoň do toho 14 tt je rozhodně lepší vydržet a pak, když bude vše ok....

milana7
17. črc 2009

Holky, kde je Ruda???

maendy
17. črc 2009

No ja snad doufam že jen odpočívá.Ale taky jsem si říkala.Nebo čeká až nás bude moci potěšit novou hezkou zpravou.Raději myslim optimisticky 😉
Já 4 den menopuru,sem tam ucítím vaječníky,jinak v poho,příští čtvrtek ráno jedu na UZV.Jsem zvědavá jak budou reagovat vaječníky.Pořád mám trošku strach z hyperstim s.
já bych se na dov u moře vyprdla,vždyt je u nás krásně 🙂 Jen si ty drobečky hýčkej kati a nic neriskuj.

kaces
18. črc 2009

Sarri tak to sme na tom stejně já sem si vždy dopřála plnů vanu vřelej vodičky a ted to sprchování na mna není ☹ ale co nadělám.No mě ten sexík ani nechybí,to spíš manželovi 🙂 ale sem mu říkala,že vydržíme alespon do té doby než pojedem do Zlína na oskara,aby sme věděli či je všechno v pohodě.
Maendy taky je mi divné,že se nám tady Rudi neukazuje možná jejen někde na dovolené. 🙂

sarri
18. črc 2009

Rudi psala, že jede na dovču...

maendy
18. črc 2009

Holky já zítra ráno odjíždím taky na dovču,jen na sever moravy.Vrátíme se asi ve středu,musíme,protože ve čtvrtek ráno musím na kopec.Takže všem pořád nepřestávám držet pěsti.Pa pa 😉

maendy
18. črc 2009

Ruda /30 let/ 2,5 snažení , špatný SPG, hlavně pohyb a morfologie, já o.k. 1 IUI neúspěch květen 09 IVF-ICSI , zavedeny 2 embrya, jedno se drží

Kača/27/ snažení 2,5 roku 1krát UII neuspěch,1 a 2 IVF neuspěch,květen 09 3.IVF

Renda /31/ snažení 6,5roku,špatný SPG,já o.k. 6*IUI,1*IVF+ICSI,1*Nativ+ICSI(KO 7.5.09)

Maendy /26 / 3 roky snažení 2x stimulace glost+ Ptregnyl,červenec IUI,Menopur 1x1

Lesis /28 let/ 3/4 roku snažení

Lucka /28 let/ 2 roky snažení, (špatný SPG-malo pohyblivých, já-anovulační cykly) 3x stimulace Clostilbegyt+Pregnyl, 1. IVF-ICSI (07/09)

Etra/34/ snažení 1,5 roku - 2 IVF Olomouc, 1 kryotransfer Ol; poté pauza, nyní stimulace Puregon, Ogralutran, na to Pregnyl, příští týden punkce.

Milana7 /27 let/ 1,5 roku snažení, PCO, horší spermio, 6 měsíců clostil, teď menopur, červenec 1. IUI

Baruska/26/ 1 rok snažení, já O.K., špatný SPG, červen IUI-neúspěch, srpen IVF-ICSI

milana7
20. črc 2009

kurnik, jsme až na 4. stránce, tak to musím poposunout. Jsem dnes 4.DPO (iui) a velice nic necítím.. 🙄. Počítá se DPO hned ten 1. den co se to provedlo, nebo až od dalšího dne? 😀

etra
20. črc 2009

Už jsem doma! S sebou jsem si přivezla 2 emryjka. Doufám, že jsem je tou dlouhou cestou nevytřásla. 🙄 Mám nařízen klidový režim, ale lležet rozhodně dlouho nevyržím-prý nesportovat, nesouložit, nezvedat nic těžkého a co dál?...Personál byl skvělý...

kaces
20. črc 2009

Ahojky etro tak pěkně odpočívaj,takže ste si nechali dát dva mimůšky jo?tak ted opatrně at ti zůstanou v bříšku,držím pěstičky tfuj,tfuj 🙂

etra
20. črc 2009

Kači, z devíti zůstala 2 zlatíčka, rozhodla jsem se,že je nerozdělím 🙂 a půjdou ke mně oba. Dostala jsi taky anopyrin a prednison? Ležela jsi celou dobu nebo normálně fungovala - samozřejmě s ohledem na doporučení lékařů?

kaces
21. črc 2009

Etry mě zavedli v neděli a v pondělí sem dostala ty vysoké teploty takže sem byla nucená do středy ležet,mamka mi nosila jídlo nebyla sem ničeho schopná a vidíš mimča se drží obě 🙂 Určitě budto tebou bych dneska ještě polehávala a zítra už pomalu fungovala,ale nedělala bych nic těžkého.Já sem byla včera ná té hematologii,tak všechno je zatím v pohodě na kontrolu jdu za 3 týdny.Zítra mi kamarádka doveze dětičky na hlídání malá má 4 a malý 6,no moje nervy ale aspon přijdu na jiné myšlenky a příští týden si možná vemu synovce a neteř,všichni zjistily že sem doma tak chcou na prázdniny,ale ty už jsou větší takže bez hlídání snad. 🙂