CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

milana7
21. črc 2009

Opět dotaz 😀 . Jak probíhá kontrola po IUI? Berou krev a výsledky jsou hned???

kaces
21. črc 2009

Milano jo vemou ti krev a pak si asi tak hodinu čekáš.

etra
22. črc 2009

Ahoj holčinky, kde všechny jste?...koukám, koukám a vy nikde 🙂

ruda
22. črc 2009

Ahojky holky, teda vás po 14ti dnech dočíst...byla jsem na chatě, jen jsem jedla a spala a chodila na houby/spousty hub../bohužel ale zase asi pátý den špiním..teda je to hnědé jen v tom Crinone gelu a jinak ne a taky jsem měla dost bolesti břicha i jsem brečela, že je po všem,ale to bylo snad jen kvůli zácpě a tělo se čistí od sajrajtů....snad je ve mě ale malá dušička, ve Zlíně kontroly co týden a teď tři týdny jako na trní a ještě se špiněním...konečně tead zítra jdu na kontrolu a vstupní těhu prohlídku, tak snad nebude poslední...měla by mě čekat průkajda..SNADF....držte mi mooooc palce...jsme už tak daleko...už mám snad i vředy, za ty stresíky, snažím, se být v klidu a nemyslet na to,ale nejde mito..
Kači ty už jsi nešpinila? jen na tom začátku? a kdy jdeš na ten velký screening teda na tu kontrolu vývojových va d a velký UZV??? já prý až konec srpna není to pozdě??? jinak teda kalhoty vlastně už skoro žádné nedopnu, tak to je mazec.. mám 80přes pupek místo 65..tak snad miminko roste a ŽIJE
držte se a držte plody co máte čerstvé embryjka v bříšku, zítra se ozvu a aKAči na dovču za hranicemi raději zapomeň, já jela jen 100 KM a byla jsem utahaná, bylo mi zle...a to mám jedno

etra
23. črc 2009

...ahoj děvčata, kukám, rudy už je doma 🙂 taky bych někam vyjela..ale dnes jsem úplně mimo...blbý sny...blbý pocity..sama doma...žádný pozitivní horoskop...do testování daleko...jsem třetí den po ET, nervozita narůstá...ještě, že mám ta moje zvířátka aspoň na chvilku čl. zapomene....a jak se vede vám?

ruda
23. črc 2009

etra, to je úplně normální a čeká tě to na dlouho, já se bojím a nervuju denodenně,ale u Dr. to dopadlo všechno moooc dobře, jsme oba v pořádku a teď jsem si ještě domluvila ve zlíně testy na vývojové vady v první trimestru, sice se to platí,ale budu klidná, teda snad to dobře dopadne, jsem šťastná, že mě tam vecpala, jinak jsem musekla do Brna a to já nemám ráda a netrefila bych... holky mějte se pa Ka držte se!!!

kaces
23. črc 2009

Ahojky Rudy tak já od té doby žádné špinění,zatím sem v poho 🙂 dě zatím sem nepřibrala ani kilo ale bříško mám trošku nafouklé takže mám problémy nosit kalhoty.Dřív jak manžel mrčal,že nosím šaty tak ted furt at si je eném dávám.Je to příjemnější a vzdušné,kor když mám ještě ten gel .Ale od příštího týdne už budu začínat utrogestan,tak snad to bude lepší.Neboj všecko bude v pořádku.Já jdu na kontrolu až 4.srpna zrovna vyfasuju průkajdu a budem se domlouvat abych si volala do toho Zlína a objednala se.No uvidíme jak to bude s dovolenou mě se nikam moc nechce sem pořád utahaná a to sem si včera vzala od kámošky děti na prázdniny malá4roky a malý6 roků,ale jen do zítra tak to zvládnu.Takže už máš po dovolence jo?Já ted jezdím každý víken s manžou na závody a nebo taky chodíme na chatu.Holky držte se
Etro neboj všechno bude v pořádku uvidíš?kdy jde na kontrolu? 🙂

etra
23. črc 2009

Kači, já až za dlouuuuuuuuuuuuuuuuuuho, jsemteprve š.den po ET.Takže počátkem srpna se mám objednat na krev...jen vydržet🙂užij si o hlídání, já jsem ráda, že nikoho hlídat nemusím 🙂

kaces
23. črc 2009

Etro a to ni tě hned po Et neobjednali na kontrolu?ty si tam musíš volat?no už su na nervy v bazéně mna nechců poslůchát,ale jinak to snad do zítra zvládnu.Mám napr že manža jezdí až večer dom z práce,ale dneska jim slíbil, že skončíja dřív a někam zajedem na pohár.Etro neboj,když sem to zvládla já s teplotama tak to určitě zvládneš i ty.Taky sem byla na nervy a možu ti říct že ti ted furt myslím či ještě su u mna mrnusci nebo ne.

etra
23. črc 2009

...no jo ty nervíky,ale buď v poho, jsi o stupínek výš než já 🙂 Já jdu na kontrolu k mému gyn., kterého mám v místě bydliště a nemusí až do zlína.to jsem raáda - ne, že by se mi tam nelíbilo, obzvlášť dr.horváth byl perfektní, ale i můj gyn. je moc hodný a příjemný!

maendy
23. črc 2009

Ahoj holky.Tak jsemzase tady.Včera jsme se vrátily s manž z beskyd a dnes jsme byly rano na kopci.
Tak jsem 12 DC a budu píchát až do neděle.V pravo mam 2 fol vetší a vlevo 3 menši.Ještě musí trošku narůst 🙂
A v neděli večer pregnil a v uterý ráno zase na kopec a IUI.Horváth byl spokojeny.Tak aspon nejaka pozitiva,kdyz je takové parno.

kaces
23. črc 2009

holky uvidíte všechno bude dobré,musíte doufat a věřit tak jak my 🙂

ruda
23. črc 2009

jasan, vše bude fajn a na srazu CRM se příští rok uvidíme s kočárkama 😎
taky se pořád strachuju, jestli je tam..potřebovala bych UZV doma a 3x denně.
3.8. jedu do Zlína na ten NT screening, tak mi vezmou krev a udělají podrobný UZV, tak jsem napjatá,ale snad to bude v pořádku a výsledky budou druhý den tak to je super a nemusím se třepat až do konce srpna. sice to stojí 1400,ale co to je proti tomu, co už jsme zaplatili že...tak se držte kočeny a maendy ať vyberou rychlé a zdravé mršky a entra, ty se brzo dočkáš // vždyť teoreticky za 4-5 dnů je tam můžeš najít.... 😉

kaces
24. črc 2009

Tak to jo to to máš nějaké vyšetření navíc Ruy?když si zan platíš? Já nevím kdy mě vemou do Zlína na toho oskara.4.8 jdu k svojém doktorovi a vemu si číslo a budu tam volal,sem zvědavá za jak dlouho to trvá něž mě vemou.

ruda
24. črc 2009

no Kači právě ,že já jdu toho 3.8. na testy a už mě tam cpala tak tak musela jsem ji dooost přemlouvat, tak se raději objednej už teď nebo pak bude pozdě, dělá se to tuším do 13tt a to jsi hnedle.. koukni jim na stránky, jmenují se PREDIKO a jsou tam i telefony... pozor nemohla jsem se na pevnou dobvolat, ymslela jsem, že mají dovču,ale volej na ten mobil, to vzala hnedle, stojí to 1400,-a jde o krev a UZV, mě to udělají v jeden den, a výsledky krve budou snad už druhý den na to... fakt dsi myslím, aby toho 4.8. nebylo pozdě na objednání..žádanku jsem žádnou od Dr. nedostala, tak snad nebude třeba, stejně si to platíme sami tak proč by...měj se a ozvy se jak jsi dopadla

kaces
24. črc 2009

tak to hledím,že to platíš.No mě řekl doktor že sa pak domluvíme,ale že budu platit nic neříkal.A proč jedeš až do Zlína?u vás to není?Je to na porodnici v Batovce?nebo kam jdeš?já půjdu tam.

ruda
25. črc 2009

u násmě poslala do Brna a to je sice trošku blíž,ale někde v centru Brno nemáme rádi a nechcem se tam motat, tak jsem volala do CAR a dala mi číso na to Prediko, je to n aTř. T. Bati jakoby skoro naproti neboo nem. Atlasu, je to poliklinika a je to ve 4. patře..pak jsem zjistila, že to dělají i v Břeclavi,ale to už jsem byla objednaná a stejně budeme u Zlína na chatě, tak to je kousek...a zlín máme prostě rádi a mimi je taky "zlíňátko"... a 1400 to stojí i v Břeclavi i ve Zlíně i v Brně.. jen kámoška platila 500 v Novém Jičíně, tak uvidíš, třeba platit nebudeš...ono je to nepovinnéto, je na tobě, povinné je jen to v 16tt a to se neplatí, tak možná ti chce nplánovat jen to..já jsem chtěla i tyhle předběžné testy ať víme dřív na čem jsme...

kaces
25. črc 2009

Aha tak to jo já ted prej půjdu jen do Batovky na oskara a uvidím co mě doporučí dál.No jsem zvědavá ted nás parta láká na dovču tak uvidíme,kamoška byla ted a říkala že uplně v pohodě to dala.Jo jo tak to vím kde jdeš.A ty už máš průkajdu?mě ji dá až toho 4. 🙂

rendas
25. črc 2009

Ahoj holkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!Moc vás všechny zdravím dlouho jsem tu nebyla ☹

Kaces moc gratuluju 🙂

Holky co u mě nového konečně odjížídím do těch lázní jaksi se to protáhlo..jenže opět problém.v květnu jak jsme byli na tom nativu mrcha nechce chodit sama,musím na agolutin.ale ted jsem nešla je mi pořád zle a mrcha nikde 11 dní zpoždění.volala jsem mudr. a at už to prý nechám na lázně...tak nevím zkouším koupele,teplo,červené víno.....nemáte nějakou radu???mudr se před měsícem bála,že jetli namám cystu,ale řekla že ne...ale jestli mi tam bude takhle zle tak se mi tam ani nechce.a tak mě to mělo pěkně vyjít,že mi měla mrcha před lázněmi končit ated nic...ach jo....
Já bych se po příjezdu chtěla vrhnout do dalšího IVF.stačí zavolat do centra,aby mi to schválila pojištovna???minule to trvalo víc jak měsíc,tak at nemusíme moc čekat..
Holky díky a držte se 😉 😉 😉

ruda
25. črc 2009

Ahojky holky, tak já už průkajdu mám od čtvrtka, kdy jsem byla na kontrole a Dr. se mi zmínila i o těch předčastných gen,. testech, já už o tom věděla a stejně bych je chtěla i bez ní, je to celkem novinka.. a co Kači zanmená ten Oskar???
Rnedi teda to je mi líto, že máš takovéhle trable, já s MS nikdy trble neměla jen jako mladá sporotnkyně spíš často i 3x do měsíce...ale zástyvu nikdy, tak nevím, co poradit,ale do lázní určo jeď, myslím, že ti to pomůže a cyklu taky a před IVFkem je to asi ideálka...co se týče toho schválení, dle mě, když už tě mají v evidenci stačí zavolat, já jsemu malé poj,. tak to trvalo tuším 6 týdnů...a kdyby to nestačilo, řeknou ti to do telefonu, jsou ochotní, teda já neměla s ničím problém...tak se drž a užij si lázně!!!
Kači a ty myslíš k moři???to já bych se asi bála tak daleko a těhu,ale jinak na chatu jedu a dovolenkování v ČR se nebojím..na podzim chci najít nějaký hotýlek s bazénem...
a co celibát dodržujete?

etra
25. črc 2009

holky, pora´dte, jsem 5 den po Et a začla jsem už malounko špinit,stalo se to některé z vás a tak brzo od ET? mám tedy blbou náladu, v příbalovém letáku na utroš sice píšou, že se špinění může objevit...mám zkusit těhu test?

kaces
25. črc 2009

Rudy přesně nevím co je ten oskar prej mi vemou krev a půjdu na utrazvuk,kdyby bylo něco špatného tak mi prej do večera dají vědět.Jojo přemýšlíme nad mořem známí jedou autem tak by nás vzali,tak uvidím páč mám hodně těch vyšetření a koncem měsíce nějaké oslavy.Jojo celibát dodržujeme a co vy?
Etro tak to ti neporadím já sem ted užívala crinon gel,a taky se mi zdálo když sem se na záchodě utírala že byl jednů dobů narůžovělí.To zaléží na tobě jestli si uděláš test,mně na test dokopali tady holky já sem si ho teddy nechtěla dělat mělam sem strach.Zkus jen odpočívat a nic nedělat,uvidíš to určitě přejde a všechno bude o.k držím pěstičky 🙂

kaces
25. črc 2009

Ahojky Rendy díky za gratulaci,snad to bude všechno dobré.ted sem trošičku špatná dneska sem se dověděla,že kamarádka byla těhotná a něco jí na ultrazvuku našli tak jí prej mimčo museli vzít,tak se hrozím co bude až tam půjdem my.
Rendy uvidíš všechno bude dobré,lázně si užiješ a pak hurá na mimuško,a pak si budeš užívat 🙂 drž se musíš si říkat že se to už kurnik musí podařit a hotovo 🙂

fiallinka
25. črc 2009

etra: nezoufej, to se stalo hodně lidem, test by ti teď ještě fakt nic neukázal - může to být naopak pozitivní signál, špinit můžeš, když se mimčo uhnizďuje a zavrtává se do sliznice, tak občas může trošičku krve odejít. Testa má cenu až tak deset dní po ET... držím palce 🙂

ellizabet
25. črc 2009

všechny moc zdravím,
jsem tu poprvé a jsem ráda, že jsem našla fórum o CRM ve Zlíně. Chodím na kliniku asi 2 roky a příští týden budu podstupovat první IUI. V úterý jdu na kontrolu a dozvím se kdy půjdu na IUI. Píchám si MENOPUR - má někdo s ním nějakou zkošenost? Chci se zeptat jak velká je šance? Pročetla jsem už hodně diskuzí a hodně tam píšou, že se to povedlo napoprvé nebo napodruhé, ale úspěšnost je 10-14% tak jsem z toho nějaká zmatená. Všem děkuji za odpověď.

etra
26. črc 2009

Ahoj holky, přetso, že je brzo, testla jsem, samozřejmě test je negativní, ale celou noc se mi zdálo, že na testu vidím dvě // 🙂 takový nádherný sy jsem už dlouho neměla...tak vyčkám...hezkou neděli
ell: naIUI jsem nebyla, manžel má špatný spermiog....snad ti to vyjde i při tak nízké šanci...i přiIVF je šance kolem 35%.... 😉

kaces
26. črc 2009

Etro nezoufej na test je jěště brzy tak pěkně odpočívej a testni se pozděj 🙂
Elizabet já jsem byla na IUI jednou,ale už si nějak nepamatuji jak to bylo je to už skoro 2 roky a pak už sme zkoušeli jen IVF.Znám holky ze své blízkosti co se jim podařilo otěhotnět na 1 IVF ,ale nám se to podařilo na 3 pokus IVF zatím čekám dvojčátka,ale ještě nemáme vyhráno jsem teprv v 10 týdnu.Uvidíš podaří se to jen to nesmíš vzdávat pokud by se ti třebas nepodařilo IUI,ale třebas budeš patřit mezi ty komu se to zadaří hned,tak nezoufej a bojuj 🙂

fiallinka
26. črc 2009

ellizabet: šance je fakt takhle malá, mají tu úspěšnost uvedenou na svých stránkách, ale stojí za to to zkusit, protože je to levná varianta a hlavně to tělo moc nezatěžuje - ivf je teda jiný záhul...takže párkrát bych do toho šla...
etra: no ve Zlíně dokonce kolem 47% 😉 a nebuď labuť, na testování je hrozně brzo, já jsem zkoušela asi 10. den po ET, a dvě čárky byly, ale slaboulinké a to byly dvojčata...tak neboj 🙂

ellizabet
26. črc 2009

Chtěla bych se zeptat jestli někdo chodí k dr. chovancovi? Před rokem jsem chodila k dr. horvátovi a byla jsem s ním velice moc spokojený, ale pak si mě převzal dr. chovanec no a nějak moc nadšená nejsem. Máte někdo s dr. zkušenost?

ruda
26. črc 2009

Ahojky, ztak postupně..
Etra, na test je hooodně brzy, tak nezoufej, spíš jde o zahnizďování a podívej já špiním asi po čtvrté, vždy tak na týden a jsem těhule, tak utři slzy, nejsou třeba.. 🙂 a vydrž s testíken tak 10den po ET ju? a i ten může být neg. dokud není v krvi 0, nic se neděje 😉
Kači Oskar teda bude asi to na co jdu já, tak to asi dělají i na Baťovce, jak jdu já, tak to mě poslali z CARU,ale je divné, že nebudeš platit, to je vyš. mimo pojišťovnu...jo a celibát se nám podařilo jednou porušit,ale opatrně, tak snad to bude dobré...
Elizabet, tak přeju hooodně moc štěstí, záleží, jaký máte problém, já měla IUI jednou,ale nakonec bylo SPG tak špatné, že jsem těhu po IVF ICSI, kde je úspěšnost o dost vyšší a Horváth je tady náš miláček..u chovance jsem byla jednou, prý není špatný odborník, je je takový tichý, mě taky moc neseděl a to jsem ještě neznala Horvátha..až se mi stýská...po té péči..a jak to, že už jsi v CRM 2 roky a teprve jdeš na první IUI??? co s tebou jako dělali dva roky???a pěknou neděli 😀