CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

laola
3. pro 2007

v199 a Heli, držím pěsti!!!!! 😉 😀

v199
autor
4. pro 2007

Ahoj holky, Heli to jsem rada, že jsi se k nám připojila a jestli jsi mě nepoznala-tak jsem ležela vedle tebe Katka.Snažím se odpočívat,ale někdy musím i zhřešit prací, nebo bych se zbláznila 😅

juliet
4. pro 2007

Tak vy jste byly v úterý? Já ve středu 🙂 Taky mi vůbec nic není, tak doufám, že je ještě brzo. Taky jsem dostala 2 kousky a zbytek ke zmražení nebyl ☹

fiallinka
4. pro 2007

koryna: držím palečky, vypadáš moc moc nadějně 🙂
holky, jak dlouho se snažíte? My dva roky a někdy mi z toho hrabe...

helenaholesov
4. pro 2007

v199 ana poznala ale spiše tě poznal můj Manžel když to tady prohližel semnou podle toho psani jsem zvědavá jak dopadneš držim palce v Ponděli budu na tebe myslet take bych si přála znát už výsledek 🙂

helenaholesov
4. pro 2007

Fiallinka: snažime se tak vice rok a půl a stale se to nedaři ale můsime věřit že to zlomime vím jaké to je těžke ale duležité je neztrácet naději

extravaganca
5. pro 2007

Krásnhé ráno 😵
Takže všem nadějným držííím moc palečky a těším se,že nahlásíte // 😵

Jinak my se snažíme 2 roky a něco,ale ten první to bylo takové odfláklé...prodělala jsem 2 operace ruky,tak se snaženíčko nemohlo konat...takže opravdově je to rok.

juliet
5. pro 2007

my se snažíme rok v CAR-u a asi rok předtím sami.
Heleno, a ty nejdeš na krev?
A holky, je vám něco, nějaké příznaky?

koryna
5. pro 2007

Ahoj holky.Právě jsem dorazila ze Zlína.Tak teda těhotná jsem,ale hcg zatím jen 50,tak jedu příští středu znova na krev a už by mělo jít i něco vidét na UTZ.Doufám,že to nebude třeba mimoděložní. Doufám,že budete taky co nevidět hlásit //.

extravaganca
5. pro 2007

kory,tak to je skvělé 😵 a držím palečky,aby bylo miminko tam kde má být?V kolikátým jsi?

juliet
5. pro 2007

koryna, držím palečky, aby HCG rostlo i s mimískem 🙂

koryna
5. pro 2007

Extra to ještě nevím,ale doufám,že někde uplně ma začátku,protože hcg je opravdu velmi nízké.

extravaganca
5. pro 2007

Já se v hodnotách hcg absolutně nevyznám 😕 Kolikátý DPO jsi dělala test?Nejsem moc zvědavá?Kdyžtak mě zaraž 😀

koryna
5. pro 2007

Test jsem dělala 13DPO a byl negativní,pak 17DPO a byl slabě pozitivní.Měla jsem ovulaci až po 23DC podle ovu testu,tak nevim.HCG by mělo být vyšší,ale hlavně záleží na tom,aby každé 3 dny bylo dvakrát větší.Uvidím příští středu,ale ještě budu i testovat abych viděla jestli čárky sílí.

extravaganca
5. pro 2007

Tak držím palečky,ať pěkně rostete 😵

helenaholesov
5. pro 2007

Juliet anao jdu na krev jsem tam obědnaná na Uterý na 10.30 přiznaky nemam žádné nic tak nevím jak natom jsem test chci dělat na konci týdne ale trochu se i bojim ale udělám ho

v199
autor
6. pro 2007

Ahoj Holkiy, tak jsem si dnes udelala testík, a nemohla jsem uvěřit svým očím 2 //.Jenom bulím snad právem radostí, manželovi to neřeknu, až nám to potvrdí v pondělí ve Zlíně.Heli a Juli jak jste na tom vy? 🙂

juliet
6. pro 2007

v199 to je super!
Mě dneska opět probudila hrozná bolest podbříšku. Už se mi to stalo před 3 dny. Přešlo to po 5 minutách, ale ty stály za to 😝 Volala jsem Chovancovi, říkal, že s eto může stát, mám hodně pít a ležet ... ale i tak mám strach, že tímto jeden po druhém ode mě odešli. Uvidíme ve středu, do té doby budu doufat.

v199
autor
6. pro 2007

Juli nevzdávej to a bojuj, nechceš si zkusit udělat ten test?Ty bolesti byly zpusobene tím, že se embryska chtěly jenom otočit VÍŠ, vše bude OK 😎

koryna
6. pro 2007

v199 gratuluji a ať rostou. U mě hcg nejspíš neroste,protože testy jsou slabé,tak jen doufám,že kdyby to šlo do kelu vyčistím se sama a nebudu muset na zákrok.Heleno a Juliet držím pěsti.

evule
6. pro 2007

Holky všem vám držím palce! 🙂

v199
autor
6. pro 2007

Kory, jak slabé jsi měla ty čárky. Já jsem měla na jednom testu obě dvě pekné a na druhém o něcfo slabší, zkusím pak ještě v sobotu.A na tebe budem taky moooc myslet

koryna
6. pro 2007

No nemusím je hledat lupou,ale jsou pořád stejné u pokud hcg roste měli by být silnější.Pokud jsi je měla pěkně viditelné a ne uplně slabé,tak je to jasné.

juliet
6. pro 2007

V199, díky moc. Vůbec by mě to nenapadlo, že by se mohly vrtět a bylo to cítit. Test nevím, mám doma jen 25 citlivost.

Koryna, a co jiný testík? ten by mohl být úspěšnější.

koryna
6. pro 2007

Mám mamatest a ten je podle diskusí na netu nejspolehlivější.

extravaganca
6. pro 2007

v199:Taky se přidávám a gratuluju a přeji aby bylo vše v pořádku 😵

kory,nevěš hlavu...uvidíš,to bude dobré 😉
A ostatním čekatelkám taky přeji // 😵

No a já se připravuji na MS ☹ Dnes ráno jsem malinkato špinila a to beru duphaston...už mě z těh hormonů picne 😅

helenaholesov
6. pro 2007

Ahoj holky ja už test dělal ale jedna čárka v199 gra\tuliji a držim palce at to dobře dopadne

helenaholesov
6. pro 2007

V 199 CO SI POUŽILA TEST já mám GS Mamatest

laola
6. pro 2007

v199, strašně moc gratuluju!!!! To je perfektní 😀 Hlavně se opatruj! 😉

koryna
6. pro 2007

Laola a jak jste dopadli vy ve středu?