CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

ruda
12. srp 2009

Kačáku, tak to jse super skvělá zpráva, je to krásný pohled že? Hlavně že jste v pořádku, no tak co to teda bude? A jaké jména??? 🙂

sarri
12. srp 2009

Tak to je dobře, teď už je velká šance, že to bude ok. Napiš, co to bude, bo sme tu samé zvědavé baby 🙂

kaces
12. srp 2009

Tak říkala že budeme mít páreček 🙂 tak sem zvědavá či se to po dalším ultrazvuku dovíme stejně. 🙂 No nad jménama sme nepřemýšleli ještě je brzo.A vy co holky jaké máte jména vy?

ruda
12. srp 2009

no já přece Ruda a kdyby náhodou, tak Terezka 😉

sarri
13. srp 2009

Kaces, tak to je krásné, že to bude páreček. Všichni si tak pijdou na své 😉

kaces
13. srp 2009

jojo už se těšíme aj na tátu to konečně došlo,že budeme mít dva prcky.Já bych páreček brala ,ale ještě uvidíme na dalších ultrazvukoch co povíja.Sarri a vy už máte vymyšlené jména

sarri
13. srp 2009

No já bych chtěla Adélku a Elišku, ale přes taťku to eště úplně neprošlo 🙂 Jemu by se nejvíc líbil páreček, ale to hold u jednovaječných nejde, tak pak chtěl kluky, ale jak ho znám, bude se i s holkama nosit jako páv... 😀

kaces
13. srp 2009

no u nás to bude asi tak že si každý vyberem jméno pro holku i kluka a pak to budm muset nějak rozhodnůt.Já bych chtěla Karolínku a Tadeáška,tak uvidím co to bude. 🙂

sarri
13. srp 2009

Tadeáš se mi taky moc líbí.

katina7
14. srp 2009

holky , pokud vám v caru vystavili neschopenku po ET a pak jste otěhotněly,předali vás k vaší gyn. ta neschopenka vám zůstala,nebo máte novou od gyndařki??? díky za info.

kaces
14. srp 2009

Ahojky kati já mám neschopenku pořád ze Zlína,nechají ti ji oni se tam akorák zeptají ke komu chodíš,a sama to nahlásí na pojištovnu.Kdyby ti ji tam rušily a pak ti ji psal tvůj doktor tak bys byla na tom škodná. 🙂

ruda
14. srp 2009

jasně, nechají ti tu zlínskou naštěstí..nejen, že by jsi zase měla neplacený týden a ten začátek hůř placený,ale hlavně by jsi pravděpdobně dostala vycházky od-do a takto máš neomezené, to jsem pořád nadšená, hlavně teď přes léto, měsíc jsem byla na chatě a bez strachu z kontroly...
My Adélku v rodině i Karolínku už máme,klučičích jmen je spousta nádherných,ale bohužel, manža řekl, že do chlapů mu kecat nemám a on mi nebude kecat do holčiček..
tak jak to těhulkování skoro tři roky nepřicházelo, tak jsem si i na toho Rudíka zvykla, jen okolí se směje a myslí si, že je to jen pracovní název a dáme jiné jméno...ale aspoň bude ve třídě jediný...teda taky když udělá průšvik a řekne se , že to rudík, tak bude jasné, který...kdyby řekli to Tomáš, tak se neví, protože těch je plný pytel.. 🙂

baruska.p
14. srp 2009

Ahoj holky, všechny vás moc zdravím. Rudy, Sarri a Kači, je fajn že miminka jsou v pořádku a pěkně rostou, jen tak dál. Já dnes byla na kontrole na kopci a protože tam dr. Slováková nebyla, byla jsem dnes u Chovance a musím říct, že dnes byl usměvavý a milý. Pěkně mi ukázal folikuly a sliznici. Chtěla jsem se vás zeptat, vás co už jste absolvovaly OPU, jak to probíhá? Díky za odpovědi a mějte se všechny moc pěkně!! Pa 🙂

kaces
14. srp 2009

Ahojky Baru,ráno dojdete s manželem(přítelem)do 3 patra tebe si sestry odvedou na pokoj a manžel půjde dát spermijky a může pak odejít.tebe na pokoji uloží pak si pro tebe přijdou a půjdeš s něma na sál,tam tě uspí a pak už se jen probudíš na pokoji změří ti tlak a pokud budeš v pořádku tak tě za hodinku a půl,nebo dvě pustí domů.Taky jak se probudíš tak za tebou dojde embryoložka a žekne ti kolik ti odebrali vajíček.Na druhý den ti řeknou at si zavoláš a řeknou ti kolik se jich oplodnilo a kdy půjdeš na ET.nic to není neboj,já sem to podstoupila 3krát a ted čekáme 2 miminka 🙂

sarri
14. srp 2009

Baruško, odběr folíků nic není.
Ráno přijedeš, na pokoji se převlečeš do vlastní košilky, pak se jde na sál (při pohleu na ten sálek mě trochu zachvátila panika a měla jsem chuť utéct, ale rozdýchala jsem to - nebudu přece ze sebe dělat hysterku), tam vyhupneš na stůl, sestra tě nachystá, spodek ti zakryjí, anesteziolog ti napíchne ruku a hned spíš, po 10 min. tě probudí - mně už se pak ani spát nechtělo - a zavezou na pokoj, trošičku to pak špiní jasnou krev, ale fakt jen trochu, přijde doktor zkontrolovat, jestli moc nekrvácíš a embryolog ti sdělí, kolik se získalo vajíček, hodinku poležíš, ještě zkontrolují, jestli to nekrvácí a jedete domů. Musíš mít odvoz, nemá se řídit - každý narkózu snáší jinak, ale neboj, mně bylo po klasické narkóze, co se dává třeba u slepáku špatně 2 dny a taky jsem po tom byla jak šípková růženka - taky 2 dny, ale po této v CARu to bylo fakt ok.
Přeju kvalitní vajíčka a ať to v poho zvládneš.

ruda
14. srp 2009

baru díky a přeju hooodně štěstí, holky ti to krááásně vysvětlily, tak já už nemusím... 🙂 hezký víkend!!!

etra
14. srp 2009

Ahoj holky, neska jsem byla na KETu, zavedli mi 3 embryjka 🙂 a teď si budu aspoň dva dny lebedit a nicnedělat 😀 no ať se teď snaží tatínek, no néééé 😅

lucik32
14. srp 2009

Ahojky holky. Tak už jsem z dovči doma a dnes těhu test. No a hádejte??? Tak zase nic. Ale čekala jsem to. Při cestě domů z caru jsem to ještě ke všemu dostala. No fakt super načasované....

ruda
15. srp 2009

etra, tak to ti přeju hooodně štěstí a aspoň dva mimísky uchycené v bříšku, opatruj se a lež...
Lucinko, to je mi děsně moc líto... ☹

lucik32
15. srp 2009

Rudo díky. Už na to kašlu a definitivně jsme se rozhodli pro darované vajíčko. Konec nezdařeným pokusům z mých vlastních.

kaces
15. srp 2009

Luciku tak to je mi moc líto ☹

lucik32
15. srp 2009

Kaces. Tím rozhodnutím se mi i docela ulevilo. Už se moc těšíme. Dávají nám šance 60-70% což je dost. Dokonce velké šance i na dvojčátka. To se teda moc nelíbí manžovi, ale kdyby to bylo, tak mě osobně by to až tak moc nevadilo. Sice by jsme se z toho asi opupínkovali, protože máme zatím 1+1 a jsme zvyklí na své pohodlíčko, ale měli bychom to za sebou najednou. Už jsme se vlastně rozhodli v lednu, když jsme si dávali žádost, ale ještě jsme zkusili IUI, co kdyby náhodou. No, ale to se nepovedlo, tak jdeme tady do toho.

ruda
15. srp 2009

luci tak to držím moc moc palce, to jsou krásné procenta šancí /oproti 10 na IUI, tak to URČITĚ klapne!!!! kdy chceš stimulovat??? na darovaná vajíčka se asi nějakou dobu čeká že? mějte se hooodně štěstí všem... 🙂

lucik32
16. srp 2009

Rudy, podávala jsem dotazník v lednu, v květnu už to mělo být, ale jestě jsem si to rozmyslela a chtěla jsem zkusit IUI, co kdyby náhodou. Tak se termín posunul na 8.10. OPU. Ty dva měsíce bych měla mít pauzu od hormonů. Asi za měsíc mi píchnou estrogen, to je zrejmě injekce na zastavení mých vaječníků, ať se tam nemíchají moje hormony a pak stimulace jen na růst sliznice, ale ta bude až před ET. No myslím, že teď to bude rychlovka, že mi to docela uteče. Už se těším. Ty procenta jsou opravdu super, no hlavně abych do nich patřila 🙂

ruda
16. srp 2009

🙂 to si piš, že letošní vánoce už budeš mít v bříšku prdíka...slibuju!!!tak to není taková čekací doba... hlavně, že dárkyně existují..klobouk dolů, jsou to mooooc hodné holky..

ruda
16. srp 2009

Ruda /30 let/ 2,5 snažení , špatný SPG, hlavně pohyb a morfologie, já o.k. 1 IUI neúspěch květen 09 IVF-ICSI , zavedeny 2 embrya, jedno se drží , genetika v 13tt o.k.

Kača/27/ snažení 2,5 roku 1krát UII neuspěch,1 a 2 IVF neuspěch,květen 09 3.IVF

Renda /31/ snažení 6,5roku,špatný SPG,já o.k. 6*IUI,1*IVF+ICSI,1*Nativ+ICSI(KO 7.5.09)

Maendy /26 / 3 roky snažení 2x stimulace glost+ Pregnyl,1xIUI,kontrola Zlín srpen

Lesis /28 let/ 3/4 roku snažení

Lucka /28 let/ 2 roky snažení, (špatný SPG-malo pohyblivých, já-anovulační cykly) 3x stimulace Clostilbegyt+Pregnyl, 1. IVF-ICSI (07/09)

Etra/34/ snažení 1,5 roku - 2 IVF Olomouc, 1 kryotransfer Ol; poté pauza, 3.IVF- ICSI Zlín - negativní; v srpnu KET
Milana7 /27 let/ 1,5 roku snažení, PCO, horší spermio, 6 měsíců clostil, teď menopur, červenec 1. IUI

Baruska/26/ 1 rok snažení, já O.K., špatný SPG, červen IUI-neúspěch, srpen IVF-ICSI

ruda
16. srp 2009

holky doplňte si v tabulce změny, ať je zase přehled co se s váma děje, těhule i čekatelky...pa 😉

fiallinka
16. srp 2009

sarri: tady na Koníkovi je holčina, co má dvojčata o pár dní mladší než Juráš, taky jednovaječná - Adélku a Elišku 🙂 🙂, očividně to jde k sobě 🙂
kaces: taky jsem měla vybranou Karolínu, pěkné 🙂

etra
16. srp 2009

Ruda /30 let/ 2,5 snažení , špatný SPG, hlavně pohyb a morfologie, já o.k. 1 IUI neúspěch květen 09 IVF-ICSI , zavedeny 2 embrya, jedno se drží , genetika v 13tt o.k.

Kača/27/ snažení 2,5 roku 1krát UII neuspěch,1 a 2 IVF neuspěch,květen 09 3.IVF

Renda /31/ snažení 6,5roku,špatný SPG,já o.k. 6*IUI,1*IVF+ICSI,1*Nativ+ICSI(KO 7.5.09)

Maendy /26 / 3 roky snažení 2x stimulace glost+ Pregnyl,1xIUI,kontrola Zlín srpen

Lesis /28 let/ 3/4 roku snažení

Lucka /28 let/ 2 roky snažení, (špatný SPG-malo pohyblivých, já-anovulační cykly) 3x stimulace Clostilbegyt+Pregnyl, 1. IVF-ICSI (07/09)

Etra/34/ snažení 1,5 roku - 2 IVF Olomouc, 1 kryotransfer Ol; poté pauza, 3.IVF- ICSI Zlín - negativní;KET 14.8. - 3 embryjka
Milana7 /27 let/ 1,5 roku snažení, PCO, horší spermio, 6 měsíců clostil, teď menopur, červenec 1. IUI

Baruska/26/ 1 rok snažení, já O.K., špatný SPG, červen IUI-neúspěch, srpen IVF-ICSI

delfi07
17. srp 2009

Ahoj holky, taky zdravím za Zlín a přeju všem hodně štěstí 😉 🙂 ještěže jsou tam tak hrozně milí lidi, co jsem četla o některých jiných CARech, tak to by člověk všechny ty manévry možná ani nedal