CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

ruda
24. srp 2009

etra ty jsi ze školství??? tak to ti končí prázdniny, ble...
Baruško, jak je??? snad se to lepší nebo aspoň nehorší????

lucciano
24. srp 2009

Ruda /30 let/ 2,5 snažení , špatný SPG, hlavně pohyb a morfologie, já o.k. 1 IUI neúspěch květen 09 IVF-ICSI , zavedeny 2 embrya, jedno se drží , genetika v 13tt o.k.

Kača/27/ snažení 2,5 roku 1krát UII neuspěch,1 a 2 IVF neuspěch,květen 09 3.IVF

Renda /31/ snažení 6,5roku,špatný SPG,já o.k. 6*IUI,1*IVF+ICSI,1*Nativ+ICSI(KO 7.5.09)

Maendy /26 / 3 roky snažení 2x stimulace glost+ Pregnyl,1xIUI,kontrola Zlín srpen

Lesis /28 let/ 3/4 roku snažení

Lucka /28 let/ 2 roky snažení, (špatný SPG-malo pohyblivých, já-anovulační cykly) 3x stimulace Clostilbegyt+Pregnyl, 1. IVF-ICSI (08/09) - kontrola 4.9. 2009

Etra/34/ snažení 1,5 roku - 2 IVF Olomouc, 1 kryotransfer Ol; poté pauza, 3.IVF- ICSI Zlín - negativní;KET 14.8. - 3 embryjka

Milana7 /27 let/ 1,5 roku snažení, PCO, horší spermio, 6 měsíců clostil, teď menopur, červenec 1. IUI - nevyšlo, asi září IVF ICSI

Baruska/26/ 1 rok snažení, já O.K., špatný SPG, červen IUI-neúspěch, srpen IVF-ICSI

lucciano
24. srp 2009

Ahojte holky, moc vás zdravím po dlouhé době. Své 1.IVF-ICSI mám za sebou, v pátek jsem byla na transferu. Mám v sobě 2 sněhuláčky, ale bohužel na zamrazení nám nic nezbylo 😒 Docela mě to zklamalo. Teď jsem tady četla Baruščin příběh, chuďátko malé, drž se!! Po punkci jsem měla jen 8 oocytů a nakonec mi zůstaly jen dvě k transferu. Po odběru jsem byla taky hodně nafouklá, ale pak se to nějak zmírnilo, teď jsem sice taky trošku nafouklá, ale budu se snažit držet vašich rad a hodně pít a jíst jogurtíky. Mějte se hezky, jsem ráda, že jsem tady zase s vámi, pápá

milana7
24. srp 2009

holky, co jste po ivf icsi , Rudo, Lucciano, měly jste před zahájením stimulace antikoncepci nebo není třeba?

ruda
24. srp 2009

Ahojky luci, tak to gratuluji, mrazáčci nebudou třeba...stačí jedno nebo dvě, co už máš v bříšku... 🙂 tak tfujtfujtfuj...hooodně štěstí...
mili neměla jsem nic.. HA jsem brala naposledy v září 2006 😉

etra
24. srp 2009

No jo Rudy, jsem ze školstí, právě jsem dodělala pracovní dobu, ať jsem připravená na své kolegyně 🙂 a čeká mě příprava na poradu, sepsání potřebných dokumentů, přichystání mateiálů pro rodiče...je toho fakt dost... 🙄 ale nic s nedá dělat,....mohla jsem si lebedit s břichem a takhle budu pendlovat po chodbách 😎

ruda
24. srp 2009

etra a co učíš??to já bych nemohla, neměla bychna to nervy pořád dokola ..každý máme hold to svý..

etra
24. srp 2009

Rudy já neučím, pracuju jako vychovatelka. Myslím, že to mám horší ež učitelky. Ono zabavit děti po 5.hodinách výuky je někdy nad lidské síly 🙂 Ale aspoň takhle si těch dětí užiju. Nejsou moje a jsou moje. A jejich upřímné názory na vhled, program a život vůbec někdy stojí za pousmání.H ned poznají, kdy máš špatnou náladu, naopak si všimnou nového trika či s radostí poslouchají mé povídání o našich zvířátkách 😅Ale někdy toho mám plné zuby, to když mají svůj den a totálně tě vytočí....

ruda
24. srp 2009

tchýně byla leta vychovatelka, je šikovná, děcka ji milovali, je tvůrčí, bavilo ji to,ale pak už se teda důchodu nemohla dočkat, se ani nedivím... tak ať máš děti hodné!!!

etra
24. srp 2009

díkyyy. hezký večer. kukám na primu, lakuju nehty a uvažuju, o ještě potřebuju zítra s sebou...

baruska.p
24. srp 2009

Ahoj holky, tak už to mám za sebou. Dnes jsem s bolestma nevydržela, a frčela na kopec, kde mi paní doktorka řekla, že půjdeme odsávat. Neměla jsem z toho moc radost, ale při představě, že se mi uleví jsem šla. Nakonec mi vysály 1litr a 200ml, no hrůza. Pak mi sestřičky nemohly napíchnout žílu a když už napíchly, tak vždycky praskly. Tak jsem musla čekat na primáře, až to napíchne on. Na třetí pokus se mu to povedlo a já si mohla vychutnat 3 kapačky.Už je mi lépe a transfer bude asi odložen na čtvrtek, podle toho, jak se budu zítra cítit. díky všem za starost a za podporu a ještě jsem se chtěla zeptat kam a kdy se píchá flaxiparine, sestra mi to jaksi nestihla sdělit. Díky a papa 😉

etra
24. srp 2009

Jejda, Baru, to se to komplikuje, ale nevěš hlavu, hlavně, že se ti ulevilo. Mimísvi neutečou a počkají si na tebe 🙂 Důležitý je, ať si OK. S tím pícháním ti neporadím, nemám zkušenost.Myslím na tebe....teda ale litr a něco tekutiny, to je fakt záhul... Drž se!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

baruska.p
24. srp 2009

To máš teda pravdu, byla jsem jak slon, těžko se mi spalo a pořád mě to někde tlačilo. Teď už je mi lépe. Snad jsem si tu hrůzu vybrala už teď a nastanou už jen samá pozitiva.

lucciano
25. srp 2009

Rudi, děkuju moc za podporu, jsem zvědavá, jak dopadnu. Zatím si docela doma užívám a lenoším. A ty se máš jak? Co miminko, roste?

Etri, já jsem brala HA naposledy začatkem roku 2007, od té doby vůbec nic. Musíš mít opravdu pevné nervy, být vychovatelkou je spíš umění, tedy podle mě.

Baruško, mě to fakt mrzí, že musíš tak trpět. Snad už to bude jen dobré a konečný výsledek vynikající. Myslím na Tebe!!!

ruda
25. srp 2009

luci není zač, od toho jsme tady a máme se dobře, rosteme.... 🙂 v pátek triple testy
Baruška, tak fajn, konečně úleva, nebyla to taková hrůza ne? ten Fraxiparin si dávej vždy ve stejnou hodinu/já píchala večer/ a normálně do bříška, chytneš si kožní řasu a šup tam s ní, povytáhneš píst jestli, se objeví vzduch a ne krev, tak pomalu vpichuj tekutinu do bříška, pořád drž tu řasu z kůže, je to lepší, po aplikaci povol, samo před a po zdezinfikuj ale po moc nešudli, jen zlehka, tuším, že je to i na letášku, možná napsané nebo namalované, neboj, nic to není, kdyby něco, jssem tady-teda budu se snažit..., je to jako prevence trombů, aby se ti nesrážela krev, pichala jsem to docela dlouho, tak ať víš, co tě čeká..jo a je to místo Anopyrinu, tak jestli ti napsali předtími Anopyrin, tak ten nejez, ať nejsi řídká moc.. hodně zdaru měj se pa

etra
25. srp 2009

Holky, mě to nedopadlo, mimi zase nebude. Dáme si pauzu a po Vánocích uvidíme. Musím si trochu vyčistit tělo od hormonů 😉 Ale jsem v poho, uzavřela se další kapitola. Snad některá příští část té naší životní knihy dopadne lépe.Mějte se tu krásně, opatrujte mimina.

ruda
25. srp 2009

sakra etra, to jemi tak moooc líto, ,tak moc jsem ti držela palce, tolik sis už zkusila, doufala jsem, že teď už to vyjde...tak sed drž, dej očistu, zkus alternativní medicínu...cokoliv, zkoušeli jste třeba reflexní terapii, nejlepší v republice jsou nmanželé Patakyovi, májí i webovky,ale jsou až u Prahy.. rozchodili i kluka po ročním bezvědomí.. zkusit s emá všechno a těhulí už taky mají, těch, cojim klasická medicína nepomohla...vím, teď to chceš raději dostat z hlavy,ale až to zase přijde... měj se krásně a někdy se ukaž.. katka

baruska.p
25. srp 2009

Ahoj Etra, tak to je mi moc líto, ale nevěš hlavu, jednou to určitě přijde,možná, až to budeš nejmíň čekat. Rudy, chtěla jsem se zeptat, jestli jsi po tom odsávání té vody necítila plné břicho. Mám hodně nafouklé břicho, mám pocit plnosti, nadýmání a celkem mě to trápí, nevím co s tím. Ve čtvrtek má být transfer a tak nevím jestli ho mám vůbec podstupovat když je mi takhle. Díky za radu a papa 😉

delfi07
25. srp 2009

ahojky, Etri, to mě moc mrzí, tohle celé prostě nemá rozum ani logiku, je mi tolik, co tobě, takže si to docela umím představit. Jsi moc statečná a už jenom za to všechno si zasloužíš metál. Neboj se, ono to nakonec celé nějak dopadne. Můžeš si ještě aspoň trochu odpočinout, než se na tebe po prázdninách vrhnou děti?
Baruško, drž se. Oni ti zítra určitě poradí, jestli do toho jít. Dávej na sebe pozor a šetři se, držím palce tak či tak

ruda
25. srp 2009

baruš já to teda měla až po ET,ale vím, jak se círtíš, mě bylo děsně, byla jsem budšná, břicho jako balon, zácpy, plyny..děs,víc jak měsíc jsem nevylezla z domu, jen jsem polehávala na boku a nechtěla nikoho ani vidět, z postele jsem nemohla vylézt, byla jsem jako vorvaň , děs,ale prostě to přešlo, aspoň mě to udrželo v klidu a mimísek se mohl zakousnout...uvidíš, co ti řeknou, nech to na nich, mají zkušenosti, popřípadě na tebe sněhuláčci počkají...držím palce a dej vědězt ju?

lucciano
26. srp 2009

Ahojky Etri, strašně mě to mrzí, že mimísek nevyšel. Naber hodně síly a pak uvidíš, jednou se to musí podařit - v tom by byl zakopaný pes. Měj se hezky a užívej si zatím školních dětiček ☹ Pápá

lucciano
26. srp 2009

Bári, to je hrozné, jak musíš trpět, ani nevíš, jak ráda bych Ti pomohla!! Vydrž nějak do zítřka a oni určitě rozhodnou v Tvůj prospěch.

Rudi, přesně popisuješ stavy, které mám, ale ne v tak hrozném měřítku jako Bára. Včera už jsem konečně šla na záchod a při procházce jsem nějak nemohla popadnout dech, ale nakonec se to nějak srovnalo. Snažím se pít jak duha, chudáčci moje ledviny, ty asi teď neví, kam skočit. Rudi a už víš, co to bude? Jestli holčička nebo chlapeček? Ještě se chci zeptat, mám kamarádku, která má jít ve 12tt na vyšetření genetiky do Zlína. Co si má představit pod tímto vyšetřením, co jí budou dělat. Děkuji za radu.

fiallinka
26. srp 2009

lucciano: no jak to tak popisuješ, tak je to hyperstimulák jak vyšitý...jestli tě to potěší, tak pokud se ti to stane až po transferu, je veliká šance, že se mimčo chytlo - resp. často se v tomhle případě chytnou obě, taky jsem to tak měla 😉
ta genetika: jen jim vezmou krev a zeptají se na pár otázek 🙂

fiallinka
26. srp 2009

lucianno: kecám, tahle genetika byla před těhu, podle mne se tím myslím myslí screening v 1. trimestru: taky vezmou krev + ultrazvuk - popsané je to na www.prediko.cz 🙂

lucciano
26. srp 2009

Ahojky Fiallinko, děkuji za vysvětlení. Začlo to až po transferu, ten jsem měla v pátek, ale dnes se cítím nějak moc dobře, až mě to děsí, že nemám žádné příznaky a tak. Jsem zvědavá, na testování a závěry je ještě moc brzy. Děkuji za vysvětlení toho vyšetření. Filli a vy se snažílkujete o dalšího mimíska?

kaces
26. srp 2009

Ahojky holky všechny zdravím
Etro je mi to moc líto,že to nevyyšlo dej si ted pauzu a pak uvidíš poradí ti co dál,uvidíš.jednou se to podařit musí.
Fialinko my byly nedávno vemou jí krev pak se ani né 2 hodiny čeká na výsledky a půjde na ultrazvuk kde zkontrolují jestli má mimčo co má být.Je to krása manžel byl z toho unešený.
jinak já sem mám dobře mimča snad roztou obě jdu až zítra na kontrolu tak uvidím,snad bude všechno v pořádku mosím si nechat udělat fotečku pro pyšného tatínka.Držím vám všem pěstičky 🙂

maendy
26. srp 2009

Ahoooj holky.
Ahoj Rud 😉 ,Kaces,Baru,no proste vsechny.Tak jsem se dnes vrátila celá rozněžněná z našeho kopce.
Tak jsem podpořila uspěšnost IUI a po 3 letech čekání jsem dnes viděla na obrazovce jak nám tluče srdíčko.Je to nepopsatelný pocit.Manžel a já jsme ani nedýchaly.Pan doktor Horváth ns ujistil ze je vse v nejlepsím pořádku,mám tada přísný klidový režim,ale uz budu papkat jen utrogestan.
Jinak pořád vás čtu a vím co se tu děje,jsem s váma holky.

maendy
26. srp 2009

Ruda /30 let/ 2,5 snažení , špatný SPG, hlavně pohyb a morfologie, já o.k. 1 IUI neúspěch květen 09 IVF-ICSI , zavedeny 2 embrya, jedno se drží , genetika v 13tt o.k.

Kača/27/ snažení 2,5 roku 1krát UII neuspěch,1 a 2 IVF neuspěch,květen 09 3.IVF

Renda /31/ snažení 6,5roku,špatný SPG,já o.k. 6*IUI,1*IVF+ICSI,1*Nativ+ICSI(KO 7.5.09)

Maendy /26 / 3 roky snažení 2x stimulace glost+ Pregnyl,1xIUI,červenec 09 - úspěšné IUI

Lesis /28 let/ 3/4 roku snažení

Lucka /28 let/ 2 roky snažení, (špatný SPG-malo pohyblivých, já-anovulační cykly) 3x stimulace Clostilbegyt+Pregnyl, 1. IVF-ICSI (08/09) - kontrola 4.9. 2009

Etra/34/ snažení 1,5 roku - 2 IVF Olomouc, 1 kryotransfer Ol; poté pauza, 3.IVF- ICSI Zlín - negativní;KET 14.8. - 3 embryjka

Milana7 /27 let/ 1,5 roku snažení, PCO, horší spermio, 6 měsíců clostil, teď menopur, červenec 1. IUI - nevyšlo, asi září IVF ICSI

Baruska/26/ 1 rok snažení, já O.K., špatný SPG, červen IUI-neúspěch, srpen IVF-ICSI

ruda
26. srp 2009

Ahojky, Luci ještě nevíme, co to bude..Dr. teda naznačila,ale mám to brát s obrovskou reservou, spíš jako odhad.., tak to je skoro stejné jako 50:50, tak nevím, ale vím to jen já a manža, ještě počkám, další kontrola za tři týdny a pak 23.9. velký UZV, co se týče návštěvy PREDIKA ve Zlíně, ať se ničeho nebojí, v jedných dveřích jí vezmou krev, pokud tak již neučinil její Dr. a pak je dotazník s asistentkou a UZV, pokud to půjde, ať vezme manžela sebou, sedne si tam na sedačku, v místnosti je přítmí jako v kině a na zdi velká plazmovka, budou nadšení, protže poprvé uvidí zřetelně miminko jako dokonalého člověka, jako před porodem, jen bude mít kolem 7cm... je to neskutečně silný a krásný zážitek a dají jí foto, ať se těší.. jen změří mimi šíji a zkontrolují jestli má nos a výsledky s krví propočítá PC a řeknou jim ho na druhý den..
a maendy, super zpráva..je to síla, vidět ho blikat že? tak ať se vám daří a rostete jako z vody, uvidíš, jak to rychle utíká...

fiallinka
26. srp 2009

Luci: pomalu na to začínáme myslet, máme tři mražáčky, tak to chceme vyzkoušet co nejdříve, druhé mimčo mi prostě chybí - jsem objednaná na konec září, ale asi nejdřív musím skončit kojit a musí mi naběhnout menstruace, takže ten ket bude asi až někdy v zimě...