CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

lucik32
26. srp 2009

Tak já dnes byla na KO. Byla jsem objednaná na 14.30 a dr. už byl tak nervozní, že mi volala na mobil, ale nebrala jsem to, bo jsem zrovna řídila a stejně jsem nevěděla, že je to on. A pak volala prý i manžovi. Že kde jsem, že spěchá a já tam měla být 14.30. Dorazila jsem tam o 2minuty později. Jindy tam čekáme hodinu a to je v pořádku. No nic neřeším to, ale šílený.
Taky prý můj email nedostal, tak mi na něho nemohl odpovědět. No nevím, co si mám o tom myslet.
Nicméně už jsem dostala pěkný plán a ijekci a prášky domů. Tak že tam jedu až 8.10. na UTZ a manža dát spermie, to bude den OPU. Prý nám hned řeknou, kolik bylo vajíček. Dárkyně je prý moc šikovná
Tak příští čtvrtek 3.9. píchám šílenou injekce Diphereline (když jsem viděla tu jehlu, kterou mi to bude muset nějaká zdravotné sestra píchnou do prciny, tak šli na mě mrákoty. To vůbec není taková krásná tenká jehlička, jako při stimulaci. To je jehla jako kráva. To asi nedám. Už teď se mi potí ruce a je mi divně od žaludku, jen si to představím jak mi to tam vrazí.
A jestli přežuju tohle, tak pak 24.9. začínám papkat estrimax na růst sliznice a pak 8.10. kontrola a OPU. Tak že bohužel celou tu dobu nebudu vědět, kolik sliznice má a jestli roste. Ale tak snad ví, co dělají.

lucik32
26. srp 2009

Maedy, gratuluju. Aspoň někomu se to IUI povedlo.

delfi07
27. srp 2009

Maendy, super!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😵

lucciano
27. srp 2009

Rudi, děkuji za vysvětlení. Jste fakt super holky, od vás se člověk dozví tolik důležitých informací - supeer.
Filli, myslím si, že když máš 3 mrazáčky, že by to snad mohlo vyjít. Uvidíš, jak se budeš cítit. Budu držet všechny pěstičky.
Maendy, velká gratulace, další příznivá zprávička!!!! 😉

lucciano
27. srp 2009

Holky, mně se dnes vůbec nic nechce dělat, jen se válím na posteli. To čekání je příšerné, až do příštího pátku, já snad puknu nedočkavostí. Holky, dělaly jste si testík ještě před odběrem krve? Pořád zvažuji, jestli to mám risknout, třeba ve čtvrtek před odběrem. Mějte se moc hezky, u nás už se nějak mračí, asi trochu zprchne. Čau, čau

fiallinka
27. srp 2009

lucciano: dělala jsem ho asi 10. den po ET a už tam čárky byly, ale slabounké - ale mně bylo už tak blbě před tím testem kvůli hyperstimuláku, že mi na více místech říkali, že asi budu těhu a byla to pravda...

ruda
27. srp 2009

já dělala test 8den po ET a byly tam,ale to už jsem věděla, že mám hcg 73, měla jsem OHSS tak kontrola byla po sedmi dnech od ET, jo to čekání je děsné...
uvidíte, všem to jednou dobře dopadne, musí!!!

rendas
27. srp 2009

Ahojky holky všechny zdravím!!!!!!!!!!!!!!
Tak konečně jsem se vrátila z lázní,ale abych pravdu řekla o ničem...dojela jsem snad ještě v horším stavu a unavená 😖 no musela bych se rozepsat......ale jak jsem tu dlouho nebyla je vás tu hodně nových a nejsem vůbec v obraze ☹ musím to dohnat....ted čekám na měsíčky,myslela jsem že aspon po lázních dojdou v pohodě a nic...je mi blbě tak uvidím..v centru jsem se už domluvila hned na další IVF,nebudu na nic čekat...jo holky prosím jak to je když by mě druhý den měsíčků vyšel na víkend???nevíte jestli se může začít s injekcama i jiný den??????
tak zatím papa,musím si vás pročíst kočky 🙂 😉

fiallinka
27. srp 2009

rendas: jestli ty nejsi náhodou těhu 🙂. Jinak když ti vyjde ms na pátek, tak tam valíš ještě odpoledne a pak pícháš od soboty (pícháš to sama - mně taky tu první nepíchli, vyšlo mi to tak), když v sobotu ráno - tak holt asi musíš dojet na kopec i v sobotu, oni mají služby i v soboty. Tak mi to tehdy říkali 🙂

ruda
27. srp 2009

Ahojky rendi vítám tě..jo je to tak, mají nonstop linku, tak není problém zavolat a pokud to vyjde na sobotu odpoledne, tak od pondělí...

delfi07
28. srp 2009

Ahoj Rendi,
dostala jsem to v sobotu ráno, jeli jsme tam v pondělí a začali jsme v pohodě od pondělka. (Na stránkách jiného CARu jsme našli, že se běžně začíná 2.-.3.den.) Byla tam s námi paní, které to začalo v pátek, volala si na jejich horkou linku a taky jí řekli, ať přijde až v pondělí. Když tak si ale klidně zavolej, od toho tam tu linku mají, měla by být na sestru. Doktora seženou, když je potřeba a a linka by měla sloužit i na objednání mimo pracovní dobu - tak to píšou v papírech, které nám pak dali k IVF.
Jinak testovala jsem poprvé týden po ET, takže vlastně 14. den od odběru a byla tam, ale slabá - a tak to vypadalo ještě týden, takže jsem si nebyla jistá, ale hcg jsem pak měla už kolem 500. (Nechtěla jsem to zkoušet dřív, prý asi 10 dní zůstáva v těle Pregnyl a ten to zkresluje.) Za týden už byla na testu druhá čárka krásně silná a hodnota 6000. Takže Luci, testík klidně zkus, už něco může ukázat 🙂 ale kdyby nic, tak si nelam hlavu, ta spodní hranice testovacího hormonu může být prvních pár dní dost nízká, pod citlivostí testů z lékárny.

lucciano
28. srp 2009

Ahojte holky, moc vám děkuji za rady, jste fakt skvělé. Dnes jedeme na celý víkend na chatu, tak se ještě testovat nebudu - budeme slavit narozeninky, abych nebyla zklamaná. Holky, ale v pondělí ráno to risknu, ju? To bude 10. den po ET - držte palečky.
Rendi, mně to vyšlo na pátek ráno a musela jsem tam ještě v pátek přijet, ale se stimulkama jsem začínala sama až v sobotu. Hezký víkendík přeju, pápá

polesuvka
28. srp 2009

Ahoj holky, moc se omlouvám, že Vám sem lezu, ale ráda bych se vás zeptala na pár věcí.
S přítelem jdem na spermiogram do Zlína, prý jsou tam moc hodn. už se o miminko snažíme skoro rok a pořád se nedaří
Bylo mi řečeno, že výsledky budou do hodiny je to pravda a ještě bych se vás ráda zeptala, jeslti když vám řekli verdikt, jestli vám poradili nebo pomohli pokud vyšly špatné výsledky spermiogramu.
Moc vám děkuji za odpovědi

sarri
28. srp 2009

Polesuvko, výsledky nám řekli vždy až na příští návštěvě, tak nevím, jak dlouho jin to trvá, ale na špatný spermiogram žádnou léčbu neordinují.

polesuvka
28. srp 2009

moc děkuji takže ani vám neřekli že by jste měli něco postoupit to všechno jste se domlouvali až se svojim gynekolegem

sarri
28. srp 2009

To řekli - navrhli IVF.

polesuvka
28. srp 2009

moc děkuji

rendas
28. srp 2009

Ahoj kočky, díky za rady. 🙂 uvidím kdy mě ta mrcha dožene 😒 zatím nic ale blbě je mi řádně,jen se to nechce prostě spustit.a to jsem je měla pravidelné a ted v květnu po dalším pokuse mi nechcou sami dojít,tak chodím na agolutin....tak snad už dojdou at můžu začít s fujky injekcemi...přemýšlela jsem i nad inseminací ale manžův spermiogram o ničem,ale prostě levnější forma,ale jdu hned na IVF.a snad do třetice všeho dobrého...
Holky tak se nám to tady pěkně těhulí tak hurá do boje 😉 papa

h.jitka
28. srp 2009

polesuvko, tak nám výsledky řekli hned. ale my jsme to měli naopak, byli jsme objednaní na první konzultaci, a pak jsem se od zkušenější kamarádky dozvěděla, že je možné to propojit. a tak jsme tam jeli hodinu před domluveným časem konzultace a pak už to celé bylo hodně konkrétní. Navrhnou vám postup, protože můžou zanalyzovat stav u vás u obou.
To by teda asi bylo potřeba, aby sis tam zavolala a objednala se i na konzultaci. Vyšetření mají za hodinu, ale většinou se čeká na konzultace. Obvykle naberou zpoždění a časy nedodrží. Není překvapení čekat klidně i 2 hodiny. my jsme to dělávali tak, že jsme přijeli na kopec autem, šli jsme buď manžel na spg nebo já na odběr krve, sjeli jsme do města na oběd nebo na kafe a pak jsme se vrátili na ten čas, kdy byla konzultace. a obvykle jsme ještě čekali.

jinak všem, kterým se zadařilo gratuluji. občas vás sleduju, protože po pauze, co máme od prvního a zatím posledního IVF uplyne brzy rok. kromě nějakých operačních zákroků na mojí děloze se u nás nic nezměnilo, takže jsem objenaná v druhé půli září k Horváthovi a jdeme nanovo.

polesuvka
28. srp 2009

h.jitka:::
moc děkuji když jsem si tam volala abych objednala přítele tak se mě ptala jestliu budem chtít si počkat na výsledky a já řekla ano, no a žeprý to bude trvattak hodinku.
Uvidíme co nám řeknou i přesto moc děkuji.

ruda
29. srp 2009

Ahojky no já si na spg volala na druhý den,ale do hodiny to jistě stihnou, protože i před IUI a IVF to stihnou zpracovat.. taky jsem šla vždy na krev a pak dolů na kafe...
Holky, máte před sebou velké plány a na Vánoce tady bude natěhulíno..to je skvělé. Já byla všera na triplech, tak snad to dobře dopadne, výsledky dojdou tak za 14dnů k mojí Dr. Koupili jsme už prdískovi první věcičky, jsou nádherné a heboučké.. zimní zavinovačku do autosedačky, teplejší zavinovačku klasicou/budeme únoráčci../ fusak, úplně skvělý, co se dá prodloužit i pro dítě v botkách a kojící polštář a taky teploměr do vany, bo měl stejnou barvu jako moje kachle 😀 tak se držte, bojujte a vyhrajeme všechny....

lucciano
31. srp 2009

Ahojte holky, tak jsem si udělala testík a bohužel jen jedna čárka. ☹ 10. den po ET by už to mělo být vidět. V pátek jdu na kontrolu, do té doby už se testíkovat nebudu, nemám na to nervy.

ruda
31. srp 2009

luci, to je mi líto,ale třeba je toho hcg jen málo v moči, dokud neteče červená a nebo není HCG v krvi nula, tak je pořád naděje, vím, že už by měl být aspoň stín,ale testy jsou ošemetné, někdy jsou v těhu negativní a jindy zase bez těhu pozitivní...vydřž...pátek je teda sakra daleko a termín MS máš kdy,??? a bazálku jsi si měřila???

kaces
31. srp 2009

Ahojky holky,Luci nevěš hlavu pokud nedošla MS tak je ještě naděje uvidíš v pátek.
Rudi tak vy už jste nakupovali pro mimi jo?já už to taky pomalu omrkávám,ale ještě sem neměla odvahu něco koupit abych to nějak nezakřikla.

lucciano
31. srp 2009

Rudi, já vím, ale nějak mě to sebralo. Spíš se připravuji na tu horší variantu, nechci se tam doktorce pak rozbrečet. MS bych měla dostat ve středu, ale já ji mám dost nepravidelnou, tak možná až v neděli, fakt nevím. Bazálku si neměřím, jsem na to dost líná.
Kači a Rudi, děkuji za podporu!!!

maendy
31. srp 2009

Ahoj holky.
Luci já si dělala 2 různé testy po IUI,jeden vůbec nic a na druhém skoro neviditelná čárka a podívej.
Jaký jsi měla?Nejlepší je mamatest.
Holky ve středu jdu k mojemu gyn.Mám moc hodného i sestřičku.Doufám že mi udělá i UZV,chtěla bych vidět co se děje.Dnes mě tam nějak píchá.A mám takové divoké sny.
A pořád se mi zdá dokola že se mi dostavila MS.Už s těch hormonu blbnu.
Ani nevíte jak jsem ráda,že se trošku ochladilo.Ani mi není tak špatně jako minul týden.Jen mám sem tam mžitky před očima a v noci mě budí děsný mravenčení v prsech.
A co vy?

sarri
31. srp 2009

Maendy, mě taky zpočátku těhotenství pořád pobolívalo bříško a točila se mi hlava, pobolívaly bradavky.

Rudo, Kaces, já jsem neodolala nakupování po ultrazvuku v 22tt, oblečení už mám celkem komplet a chystáme se objednat kočárek, neb chceme barvu na zakázku, tak to trošku dýl trvá a předpokládám, že ty jednovajky nebudu rodit v termínu, tak ať pak máme autosedačky, neb ty budou ke kočárku (naštěstí si ho nechají uskladněný v obchodě a až po porodu ho taťka vyzvedne). jinak spíš brouzdám po netu a hledám, co by se mi líbilo a hodilo. A taky jsme začali s chystáním pokojíčku - teda zatím velmi pozvolna - momentálně se nacházíme ve fázi vyklízení nepotřebných krámů 🙂

rendas
31. srp 2009

Ahoj holky všechny mooooc zdravím 🙂

Lucci hlavu vzhůru,zatím není nic ztraceno 😉 držím moc pěsti

Jinak holky zítra valím do Zlína-před chvílí jsem tam volala.mrcha pomalu doráží(o týden později),tak jsem tam hned brnkla, tak o půl deváté na krev..dneska mám jakousi depku,nic mě nebaví, v práci všeho nad hlavu.....
Holčiny prosím, (já to vždycky zapomenu), kolikrát se jelo na ultrazvuk před punkcí??myslím dvakrát???musím si to nějak zařídít v práci.nikdo to neví,tak je to fakt záhul spojit toto všechno s prací.jednou jsem si vzala neschopenku po transferu...ted přemýšlím o dovolené.tak uvidím....ještě přemýšlím co mám zvolit za injekce-mívala jsem menopur,mudr mi nabízel tu dražší formu,myslím gonal...tak nevím co jste volily kočky vy????díky

Rudi,kaces jsem ráda že je vše v pořádku,moc jsem vám držela tenkrát pěsti 🙂 😉 🙂 😉

fiallinka
31. srp 2009

rendas: jj, já jsem jela myslím 3x (počítám i ten den, kdy jsem dostala mrchu). JInak mně nikdo tu levnější variantu nenabídl, měla jsem od začátku puregon (to je to samé jak gonal), t.j. 5000,- Kč za léky ...

baruska.p
31. srp 2009

Ahoj holky, tak vás zase zdravím po dlouhé době. Z úterý na středu mě bylo v noci špatně a tak jsem ráno vyrazila na kopec. Odtud mě hned poslaly do nemocnice atlas a poležela jsem si tam až do dneška. Pořád samé kapačky a odsávání, ale pomohlo to a už se cítím báječně. Jen ten Et se nekonal a tak jsme embryjka musely zamrazit. Et se bude konat tak za 2 měsíce, až se celé tělo zklidní od těch hormonů. Už bych to nechtěla zažít znovu. Jinak gratuluji všem novým těhulkám a těm co to zatím nevyšlo, tak holky nevěšte hlavu, jednou se to podaří. Taky mi připadá, že mi ten můj vysněný sen pořád někdo oddaluje, ale jednou se snad dočkám a budu si to těhotenství užívat. Papa 🙂